Interneti püsiühendus

Liitu enne aasta lõppu ja saad esimesed kaks kuud kuni 500 Mbit/s ühenduse ilma kuutasuta!

Ebamaiselt kiire

Optilise valguskaabliga saad netti nautida kuni 500 Mbit/s kiirusega.

Jätkusuutlik

Valguskaabli abil saad tulevikus veelgi suuremaid kiiruseid tarbida.

Kvaliteet

Kvaliteetne ühendus, mis on vähem sõltuv ilmast, levist ja teistest kasutajatest samas piirkonnas.

Vali sobiv lahendus

Valikus on 3 erineva kiirusega paketti. Igas paketis on piiramatu maht.

Kontrolli, kas Sinuni ulatub valguskaabel

Liitumine on lihtne!

1. Piirkonnas avatakse liitumine

Elektrilevi teatab liitumisvõimalusest uues piirkonnas.

2. Liitumistasu ja operaatori valik

Klient maksab Elektrilevile liitumistasu 199 EUR ja võtab Tele2ga ühendust.

3. Lõppühenduse loomine

Tele2 sõlmib kliendiga uue lepingu ja teostab kliendi kodus lõpp-ühenduse.

KKK

VALD
KÜLA / ALEVIK
Jõelähtme vald Uusküla
Lääne-Harju vald Laulasmaa küla, Keila-Joa alevik
Saku vald Metsanurme küla
Jõhvi vald Kahula küla
Häädemeeste vald Võiste alevik
Viljandi vald Jämejala küla, Aindu küla, Karula küla, Peetrimõisa küla
Tõrva vald Riidaja küla
Saue vald Riisipere
Harku vald Muraste, Suurupi, Türisalu küla
Toila vald Kohtla küla, Kohtla-Nõmme alev
Elva vald Karijärve küla
Räpina vald Veriora alevik

Selleks palun vaata siin lehel olevaid pakette ja vali üks neist. Seejärel täida ankeet ning me võtame sinuga ühendust.

Elektrilevi pakub liitumisvõimalust ka korteriühistutele. Soovist liituda tuleb teada anda korteriühistu esindajale, kes edastab liitumissoovid Elektrilevile.

Liitumise hind on 199 € ja esmane liitumistähtaeg kuvatakse lepingu sõlmimisel. Elektrilevi kiire interneti võrguga liitumise tasu on ühekordne ning sellega ei kaasne täiendavaid hooldustasusid. Hinnas sisaldub kiire interneti valmiduse ehitamine ja sidekaabli toomine kinnistu piirile või majani. Tasuda saab kuni kuue osamaksena. Pärast Elektrilevi töid toome Sulle kaabli välisseinast tuppa tasuta.

Piirkonnad valitakse erinevate kriteeriumide järgi, sh arvestatakse Elektrilevile esitatud sooviavalduste hulka ja olemasoleva võrgu ülesehitust. Samuti jälgitakse, et rajatavas võrgus oleks sideteenuse osutajaid ja et neil oleks ligipääs Elektrilevi võrgule.

Kõikide lahenduste korral võid kaabli tuppa vedada ise või lasta seda teha teenusepakkujal. Selleks annab Elektrilevi Sulle vajaliku kaabli koos paigaldusjuhistega. Tele2 toob kaabli Sulle tuppa tasuta ja seadistab Sinu eest interneti ja TV.

Sul on võimalus valida 3 kiiruse vahel:

  • 30 Mbit/s – kogukulu kuus 21 €, mis koosneb 18 € paketi hinnast ja 3 € ruuteri rendi hinnast.
  • 100 Mbit/s – kogukulu 25 €, mis koosneb 22 € paketi hinnast ja 3 € ruuteri rendi hinnast.
  • 500 Mbit/s – kogukulu 33 €, mis koosneb 30 € paketi hinnast ja 3 € ruuteri rendi hinnast.


Kiire interneti püsiühendus vajab tänapäevast ja kvaliteetset Tele2 poolt pakutavat ruuterit, mis tagab kaughalduse ja seadistamise võimaluse, et kõik töötaks laitmatult ja kogu aeg.

Provided by OpenSpeedtest.com

1. Kampaania „Püsiühendus“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2).

2. Kampaania toimub perioodil 01.03.2020 - 31.12.2020 (kaasa arvatud).

3. Kampaanias osalevad kõik eraisikud, kes omavad Elektrilevi OÜ poolt paigaldatud valguskaablit (ka. Tasunud Elektrilevi ühekordse liitumistasu valguskaabli rajamiseks) ja kes Kampaania perioodil tellivad Tele2-e käest interneti püsiühenduse läbi Elektrilevi valguskaabli (edaspidi Osalejad).

4. Kampaania perioodil pakub Tele2 interneti püsiühendust kiirusega kuni 500 Mbit/s läbi Elektrilevi valguskaabli (edaspidi Teenus) osalejatele 2 kuuks tasuta alates teenuse aktiveerimisest.

5. Kampaanias osalejad saavad Tele2-e poolt kasutamiseks lepingu alusel interneti ruuteri (MikroTik hAP ac2) ja ONT võrguseadme (edaspidi koos kui Seadmed) rendihinnaga 0 eurot kuus 2 kuuks alates teenuse aktiveerimisest. Seadmed seatakse üles Tele2-e tehniku poolt. Tehniku esimene külastus (kestusega 1 tund) seadmete ülesseadmise eesmärgil on osalejatele tasuta. Kui tehnikust mittesõltuvatel põhjustel ületab külastus ühe tunni, tuleb tehniku eest tasuda osalejal hinnaga 25 EUR/tund.

6. Peale tasuta perioodi lõppu, kui osaleja soovib jätkata teenuse kasutamist on osalejal võimalus jätkata ruuteri renti hinnaga 3 EUR/kuus. Ruuteri väljaostmise võimalus puudub. ONT võrguseade jääb osaleja kasutusse ja tasu selle kasutamise eest ei pea maksma.

7. Kui peale tasuta perioodi lõppu osaleja ei soovi jätkata teenuse kasutamisega tuleb tagastada seadmed (rendiruuter ja ONT võrguseade) Tele2-e esindusse 14 päeva jooksul peale tasuta perioodi lõppu. Kui seadmeid ei tagastada õigeaegselt või kui seadmed ei tööta kampaanias osalenud isiku vastutusel olevatel põhjustel, on Tele2-l õigus esitada osalejale arve seadmete turuväärtuses (€55.00 + €45.00).

8. Seadmete kättesaamisel tuleb osalejal allkirjastada vastuvõtmise ja üleandmise akt, mis tõendab seadmete paigaldust ja töökorras olekut.

9. Osaleja peab kasutama seadmeid heaperemehelikult ja nõuetekohaselt vastavalt seadmete otstarbele ja kasutusjuhendile. Klient peab rakendama oma kulul meetmeid, mis välistavad seadmete varguse, kaotsimineku, hävimise ja kahjustumise (sh nt mehaanilise vigastuse, niiskuse- või vedelikukahjustuse, äikesekahjustuse vms).

10. Tele2 kõrvaldab omal kulul need seadme rikked, mis ei ole põhjustatud osaleja poolt eelmises punktis toodud kohustuse rikkumisest. Tele2 parandab sellisel juhul seadme või pakub osalejale välja seadme vahetamise võimaluse osaleja teate kätte saamisele järgneva viie (5) tööpäeva jooksul.

11. Kui seade või seadmed on hävinud, kadunud või varastatud või ei tööta osaleja vastutusel olevatel põhjustel, on Tele2-l õigus esitada osalejale arve seadmete turuväärtuses (€55.00 + €45.00).

12. Osaleja ei tohi anda seadmeid teise isiku kasutusse, sh allüürile ja/või hoiule.

13. Tele2 Eesti AS on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid Kampaania läbiviimiseks.

14. Tele2 privaatsuspoliitikaga ning õigustega isikuandmete töötlemisel on võimalik lähemalt tutvuda siin.

15. Kampaanias ei saa osaleda Tele2 töötajad, juhtorganite liikmed ja Kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.

16. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel.

17. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 teenuste kasutamise üldtingimustest, privaatsuspoliitikast ja hinnakirjast, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee.

18. Täiendava info saamiseks palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 8.00-22.00).  

Tutvu privaatsuspoliitikaga siin.