Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Turvaline internet koju

Nutikalt turvaline

Kõigi Tele2 koduneti pakettidega tuleb kaasa nutikas turvaseade, millega surfad kiirelt ja turvaliselt.

Ebamaiselt kiire

Optilise kaabliga saad netti nautida vingete kiirustega. Juhtmevaba netiga me kiirust ei piira ja saad alati kätte maksimumi, mis torust tuleb!

Tasuta paigaldus

Meie tehnikud toovad Sulle neti tuppa tasuta (tavahind 60 €) ja seadistavad kõik vajaliku Sinu eest. Juhtmevaba neti jaoks vajad vaid ruuterit ja pistikut, sest kus pistik, seal ka nett.

Mõistlik hind

Turvaline ja kvaliteetne internet ei tohiks olla luksus. Tele2st saad koduse interneti koos turvaseadmega kõige mõistlikuma hinnaga.

Nutikalt turvaline

Kõigi Tele2 koduneti pakettidega tuleb kaasa nutikas turvaseade, millega surfad kiirelt ja turvaliselt.

Ebamaiselt kiire

Optilise kaabliga saad netti nautida kuni 1 Gbit/s kiirusega. Juhtmevaba netiga me kiirust ei piira ja saad alati kätte maksimumi, mis torust tuleb!

Tasuta paigaldus

Meie tehnikud toovad Sulle neti tuppa tasuta (tavahind 60 €) ja seadistavad kõik vajaliku Sinu eest. Juhtmevaba neti jaoks vajad vaid ruuterit ja pistikut, sest kus pistik, seal ka nett.

Mõistlik hind

Turvaline ja kvaliteetne internet ei tohiks olla luksus. Tele2st saad koduse interneti koos turvaseadmega kõige mõistlikuma hinnaga.

Sisesta oma aadress ja näed, millist internetti Sulle pakume
Püsiühenduse paketid
Selleks, et veenduda püsiühenduse võimekuses, sisesta oma aadress üleval olevasse lahtrisse.

Hinnavõrdlus konkurentidega

  Tele2 Elisa Telia
 
150 Kodunett
Internet L
Kaabliga koduinternet
Interneti kiirus 150/150 Mbit/s 150/20 Mbit/s 100/100 Mbit/s
Kuutasu 25 € 27.44 € 27.45 €

Nutikas turvaseade

Tele2 kõikidele netipakettidele saab juurde rentida nutika turvaseade, mis muudab Sinu koduse WiFi võrgu kvaliteetseks, turvaliseks ning selle haldamise ülimalt mugavaks.

 • Nutikas ja turvaline WiFi võrguseade, millega on võimalik ka laiendada oma juhtmevaba võrku

 • Lihtne paigaldada ja seadistada.

 • Kaitse küberrünnakute eest.

 • Täielik kontroll turvalisuse üle - eraldi kasutajaprofiilid, ligipääsude haldamine, reklaamide ja veebilehtede blokeerimine nii kasutajate kui ka seadmete kaupa.

 • Iseõppiv WiFi süsteem, mis kohaneb nutikalt Sinu netikasutusega ja tagab kõigile seadmetele parima kvaliteediga ühenduse.

 • Mugav ülevaade kodusest võrgust, netikiirusest ja ühendatud seadmetest mobiilirakenduses HomePass®.

 • Ühes Plume võrgus saab olla kuni 32 Plume SuperPod-i

Kuidas jõuab internet optilise kaabliga sinuni?

Tele2 optilise kaabliga püsineti paigaldus käib kiirelt. Kõik vajalikud seadmed on juba hinnas ning meie tehnik tuleb ja ühendab kõik Sinu eest täiesti tasuta. Edaspidi saad oma kodust võrku mugavalt hallata nutikast mobiilirakendusest HomePass®. Easy-breezy! Vaata videost täpsemalt, kuidas optilise kaabliga turvaline nett Sulle tuppa jõuab. 

Korduma kippuvad küsimused

Liitumiseks avatud piirkonnad

Vaata liitumiseks avatud piirkondi Enefiti kodulehelt. Piirkondade nimekirja leiad lehe allosast.

Kuidas ma saan kontrollida, kas valguskaabel jõuab minu koduni?

Selleks palun vaata siin lehel olevaid pakette ja vali üks neist. Seejärel täida ankeet ning me võtame sinuga ühendust.

Elan korteris, kas saan ka liituda?

Enefit pakub liitumisvõimalust ka korteriühistutele. Soovist liituda tuleb teada anda korteriühistu esindajale, kes edastab liitumissoovid Enefitile.

Kui palju maksab võrguga liitumine?

Liitumise hind on esmasel perioodil 199 € (esimesed kaks kuud liitumisvõimaluse avanemisest, pärast seda 249 €) ja esmane liitumistähtaeg kuvatakse lepingu sõlmimisel. Enefiti kiire interneti võrguga liitumise tasu on ühekordne ning sellega ei kaasne täiendavaid hooldustasusid. Hinnas sisaldub kiire interneti valmiduse ehitamine ja sidekaabli toomine kinnistu piirile või majani. Tasuda saab kuni kuue osamaksena. Pärast Enefiti töid toome Sulle kaabli välisseinast tuppa tasuta.

Mille järgi valitakse, mis piirkondadesse valguskaabli võrk rajatakse?

Piirkonnad valitakse erinevate kriteeriumide järgi, sh arvestatakse Enefitile esitatud sooviavalduste hulka ja olemasoleva võrgu ülesehitust. Samuti jälgitakse, et rajatavas võrgus oleks sideteenuse osutajaid ja et neil oleks ligipääs Enefiti võrgule.

Kuidas ma saan kaabli tuppa?

Kõikide lahenduste korral võid kaabli tuppa vedada ise või lasta seda teha teenusepakkujal. Selleks annab Enefit Sulle vajaliku kaabli koos paigaldusjuhistega. Tele2 toob kaabli Sulle tuppa tasuta ja seadistab Sinu eest interneti ja TV.

Kui kiire mu internetiühendus praegu on?
Provided by OpenSpeedtest.com
Mis on Plume™?

Milliste ohtude eest kaitseb Plume võrgukaitse? 
Turvaline võrk kaitseb kõiki ühendatud seadmeid reaalajas järgnevate turvaohtude eest: 
Phishing (õngitsemine) - tavaliselt petturlik e-kiri, mis väidetavalt pärineb usaldusväärselt isikult, et meelitada ohvreid avaldama isiklikku teavet, näiteks paroole ja pangaandmeid.
Crypto-jacking (krüptokaaperdamine) -  pahavara paigutamine võrgus olevatesse nutiseadmetesse, et seadmete jõudluse ja internetiteenuse kvaliteedi arvelt kaevandada krüptoraha kellegi arvelt.
Malware (pahavara) - on fail või kood, mis tavaliselt edastatakse võrgu kaudu ja mis nakatab, nuhib, varastab või käitub praktiliselt mis tahes viisil, mida ründaja soovib. 
Ransomware (lunavara) - on teatud tüüpi pahavara, mis takistab või piirab kasutajatel juurdepääsu oma seadme sisule, lukustades ekraani või kasutajate failid kuni lunaraha maksmiseni. 
Botnets (robotvõrk) - on ründevaraga nakatunud arvutite võrk, mis on pahatahtliku haldaja kontrolli all. Iga nakatunud haldaja kontrolli all olevat nutiseadet nimetatakse robotiks. Peamiselt kasutatakse sellist pahavara suuremamahulisteks rünnakuteks. 

NB! Plume võrgukaitse uueneb pidevalt ja uute pahavarade ilmumisel täiendatakse kaitset. 

Mitu Plume SuperPodi saab ühendada kokku? 
Ühes Plume võrgus saab olla kuni 32 Plume SuperPod-i. 
Kodustes võrkudes piisab tavaliselt kuni 4st seadmest ja kontorites võime kohata olukordi, kus seadmeid võiks vaja minna rohkem.  

Mul on 100m2 pinda ja mitu Plume seadet vajan WiFi-ga katmiseks? 
Piisab kahest kuni kolmest Plume SuperPod seadmest, et katta kvaliteetselt soovitud ala WiFi-ga. Vaata paigalduse juhendit SIIT

Mul on 150m2 kahe korrusega maja ning mitu SuperPod vajan? 
Piisab kolmest kuni neljast Plume SuperPod seadmest, et katta kvaliteetselt soovitud ala WiFi-ga. Vaata paigalduse juhendit SIIT

Kuidas Plume SuperPod suudab teha kodu/kontori WiFi kvaliteetsemaks?  
SuperPode juhib üle interneti Plume enda tehisintellekt, et analüüsida WiFi ja internetikasutust. Sellise lähenemise eeliseks on tark süsteem, mis suudab analüüsida, kaitsta ja täieneda kiiremini kui inimene või mistahes levinud ruuter. 

Plume SuperPod analüüsib WiFi, internetikasutuse ja turvalisuse mustreid, et optimeerida kasutust globaalselt seni õpitu ja kohapealse kasutusele vastavalt. Näiteks on sageli kodudes ja kontorites probleeme paljude erinevate WiFi signaalide häiretega. Plume tehisintellekt optimeerib WiFi sagedusi vastavalt igale seadmele, planeerib ressursse ja tagab parima võimaliku signaali igale võrgus olevale seadmele. 

Plume SuperPodid on ise õppivad ja pidevalt täienevad, et muuta kasutuskogemus parimaks.

Mis on Bitdefender?

Tutvu Bitdefender viirusetõrjega  siin.

Pakettide tingimused

50 Kodunett

Kuutasu 

19 € 

Internetimaht Eestis 

Piiramatu 

Internetikiirus

50/50Mbits

  

50 Kodunett tingimused:

Paketiga 50 Kodunett saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis.

1.2. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.3. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus on piiratud kuni maksimaalse kiiruseni 50Mbit/s allalaadimiskiirus ning 50/Mbits üleslaadimiskiirus. Tegemist on paketis pakutava maksimaalse kiirusega.

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad, näiteks:

-  kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne;

-  kliendile kuuluva või kasutuses oleva liiniosa või sisevõrgu tehnilisest seisukorrast.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1. Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisateenuseid või -seadmeid (näiteks Plume®), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

 

150  Kodunett tingimused:

Kuutasu 

25 € 

Internetimaht Eestis 

Piiramatu 

Internetikiirus

150/150 Mbits

 

150  Kodunett tingimused:

Paketiga 150  Kodunett saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis.

1.2. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.3. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus on piiratud kuni maksimaalse kiiruseni 150Mbit/s allalaadimiskiirus ning 150/Mbits üleslaadimiskiirus. Tegemist on paketis pakutava maksimaalse kiirusega.

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad, näiteks:

-  kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne;

-  kliendile kuuluva või kasutuses oleva liiniosa või sisevõrgu tehnilisest seisukorrast.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1. Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisateenuseid või -seadmeid (näiteks Plume®), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

 

500  Kodunett tingimused:

Kuutasu 

35 € 

Internetimaht Eestis 

Piiramatu 

Internetikiirus

500/500

Mbits

  

500  Kodunett tingimused:

Paketiga 500  Kodunett saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis.

1.2. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.3. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus on piiratud kuni maksimaalse kiiruseni 500Mbit/s allalaadimiskiirus ning 500/Mbits üleslaadimiskiirus. Tegemist on paketis pakutava maksimaalse kiirusega.

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad, näiteks:

-  kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne;

-  kliendile kuuluva või kasutuses oleva liiniosa või sisevõrgu tehnilisest seisukorrast.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1. Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisateenuseid või -seadmeid (näiteks Plume®), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

 

1000 Kodunett tingimused:

Kuutasu 

70 € 

Internetimaht Eestis 

Piiramatu 

Internetikiirus

1 Gbit/s

  

1000 Kodunett tingimused:

Paketiga 1000 Kodunett saavad liituda Tele2 olemasolevad ja uued erakliendid.

 1. Maht

1.1. Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Pakett sisaldab piiramatut internetimahtu arveldusperioodi jooksul Eestis.

1.2. Teenuste eest, mis ei sisaldu paketis, tasutakse vastavalt hinnakirjale.

1.3. Pakett on mõeldud kasutamiseks erakliendile. Teenuste kolmandatele isikutele osutamine (müümine, vahendamine, kättesaadavaks tegemine) on keelatud, sealjuures ka internetiteenuse pakkumine või vahendamine ärilisel eesmärgil.

 1. Kiirus

2.1. Paketis sisalduva interneti kiirus on piiratud kuni maksimaalse kiiruseni 1 Gbit/s. Tegemist on paketis pakutava maksimaalse kiirusega.

2.2. Interneti ühenduskiirus konkreetsel kasutushetkel sõltub mitmetest muutuvatest asjaoludest, mis ei ole Tele2 poolt mõjutatavad, näiteks:

-  kliendi lõppseadme (telefon, arvuti, tahvelarvuti vms) tehnilised parameetrid jne;

-  kliendile kuuluva või kasutuses oleva liiniosa või sisevõrgu tehnilisest seisukorrast.

 1. Tasu arvestamine

3.1. Kuutasu arvestatakse kalendrikuu täpsusega. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule;

3.2. Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, Mõistliku kasutuse põhimõtetest ning Tele2 hinnakirjast.

 1. Täiendav

4.1. Paketis sisalduvat internetti saab kasutada vastavalt  paketi tingimustele ja sellises tavapärases mahus, mis ei sega teisi mobiilsideteenuste kasutajaid ega tekita häireid sidevõrgus;

4.2. Juhul, kui paketiga kasutatakse lisateenuseid või -seadmeid (näiteks Plume®), siis Tele2 ei vastuta teenuse katkestuste ega muudatuste eest, kui see on tingitud seotud lisaväärtusteenusest. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 privaatsuspoliitika ja Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud tele2.ee);

4.3. Tele2 jätab endale õiguse teha muudatusi tingimustes, teavitades sellest kliendi Tele2 iseteeninduskeskkonna või kliendi poolt valitud arve edastamise kanali vahendusel kliendi poolt Tele2-le edastatud kontaktandmetel;

4.4. Teenuse kohta tekkivate täiendavate küsimuste korral palun pöörduge lähimasse Tele2 esindusse või helistage Tele2 infotelefonil numbril  6866 866

Kampaania tingimused
 1. Kampaania korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2). Tele2 Eesti AS (reg kood 10069046, aadress Valukoja 8, 11415 Tallinn).

 2. Kampaaniaga saavad liituda Tele2 lepingulised era- ja ärikliendid. Liitudes punktis 2 nimetatud tähtajast alates interneti pakettidega. Kampaania toimub perioodil 12.04 - 31.08.2023.

 3. Tele2-l on õigus Kampaania tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse valitud teenuspaketi tingimustest, Tele2 teenuste kasutamise tingimustest, interneti kasutamise tingimustest, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee.

 4. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud iga päev 9.00-20.00).

 5. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.

Tele2 privaatsuspoliitikaga tutvu siin