52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Nutikas hinnasula
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Kas tunned, kuidas töölt tulles on viimastel päevadel kuidagi teine olemine? Samm on kergem ja olemine mõnusam – võib-olla isegi segadusehoos naeratasid tänaval mõnele võõrale? Mõni kindlasti arvab, et see on päikesest ja kevadest, aga sina oled targem – sa tead, et see on tegelikult sellest, et koos lumega sulasid taas Tele2s seadmete hinnad. Ja kuna neid hea hinnaga tooteid on nii palju, otsustasime, et tuleme sulle vastu ja teeme ülevaate kolmest nutitelefonist, mis on odavamad kui 200 eurot.

Samsung Galaxy A15 159 eurot

Samsungi tavapärast galaktiliselt head kvaliteeti saad selle sula ajal noppida täiesti naeruväärse 159 euro eest. Samsung Galaxy Super AMOLED ekraan on eriti ere ja 90-hertsise värskendusega, mis tähendab, et sa põhimõtteliselt võiksid oma pöidla villi skrollida. See on võimatu ainult seepärast, et see sama skrollimine on Galaxy ekraanil nii sujuv ja mõnus, et ainuke vaevus, mis sa sellest saad, on hästi pisikesed südametunnistuspiinad sellest, et sa istud tunde oma octa-core protsessoriga moblas selle asemel, et õues jalutada või sõpradega kokku saada. Aga me lubame, et need südametunnistuspiinad on hästi pisikesed. Seda seepärast, et niipea, kui sa oma kallitega lõpuks kokku saad, saad neist oma kolmekordse kaamerasüsteemiga (mille hulgas nüüd ka 50-megapiksline kaamera) nii ilusaid pilte teha, et nad andestavad sulle absoluutselt kõik. Ja nagu kõigest sellest ei piisaks, siis mobla saad eriti kiirelt täis 25 W kiirlaadimisega ning avada mugavalt sõrmejäljelugejaga. 159 eurot on ikka kosmiliselt madal hind selle kõige eest!

CAT S42 169 eurot

Kas sa teed mingit päris-PÄRIS tööd, kus on vaja töökindlat ja vastupidavat mobiili? (NB! Kontor ei loe.) Omad last, kellele meeldib mobiiliga pähkleid avada? Või siis tahad moblast uudiseid lugedes selle teinekord vastu seina visata? Palju õnne – sinu uus CAT telefon peab sellele kõigele vastu! CAT S42 H+ on vee-, mustuse- ja põrutuskindel ning lisaks tänu innovaatilisele tootekaitsele ka ESIMENE täielikult antibakteriaalne telefon. 4200 mAh aku kestab kaua ning 18x9 cm puuteekraan on optimeeritud just väljas kasutamiseks. CATi kaameratega loodusfoto võistlust kinni ei pruugi panna, kuid 13MP tagumine kaamera ja 5MP esikaamera on täiesti piisavalt asjalikud, et kõik oma asjalikud asjad ära asjatada. 169-eurone soodushind sellisele partnerile on lihtsalt igatpidi seksikas.

Xiaomi Redmi 13C 124 eurot

Nagu sa staažika soodustushundina juba märkasid, siis Xiaomil on soodukas kõige väiksem. Ainult viis eurot?! Et nagu whaaaaaat?! Aga see on seepärast, et juba tavahind on nii soodne, et kui me ta veel soodsamaks teeme, siis me anname neid juba põhimõtteliselt tasuta ära. Ja eks juba praegu on jabur, et sa selle raha eest saad mobiili, millel on 128 GB mälu. Aga mida kogu selle mäluga teha? Eks ikka tundide kaupa videosid ja pilte – sest tal on ka 50-megapiksline kaamera ja 5000 mAh aku, mis kestab ikka mitme giga materjali filmimise jagu. Ja oma värskelt üles võetud mälestusi saad kohe üle vaadata eriti erksa ja sujuva 90-hertsise värskenduskiirusega ekraanil.

Siin on tõime välja vaid kolm eriti hea hinnaga telefoni, aga kui soovid veel või otsid midagi spetsiifilist, siis tšeki siia: https://tele2.ee/kampaania.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!