52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Nutikellad nokki!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Tele2 pole pika jutu mees (või naine) – me lööme kevadel kohe esimese asjana hinnad nokki. Järgnevalt räägime sulle kiirelt kolmest nutikellast, mille saad nüüd kätte vähem kui 200 euro eest.

SAMSUNG GALAXY WATCH 4 LTE 189.00 €

Samsung Galaxy Watchi hinnale panime sellise laksu, et see on nüüd 80 eurot odavam kui enne. Et nagu ilma naljata – vähem kui 200 euro eest saad kellaga:

  • Nautida uhiuut OneUI kasutajaliidest, millega pääsed ligi nii Google’i äpipoele kui ka kaartidele
  • Vere hapnikutaset mõõta
  • Muusikat mängida
  • Kõnedele vastata
  • Ja palju-palju-PALJU muud head!

Ja muidugi on sellel võrreldes varasemate mudelitega veelgi täpsemad sensorid ja erinevad arendused aktiivsuse ning tervise jälgimiseks. Hea näeb välja ka – ükskõik, kas lähed sellega telkima, trenni või tipprestosse.

HUAWEI GT3 ACTIVE 179.00 €

Huawei Watch GT3 46MM on põhimõtteliselt nagu su assistent-personaaltreener, kes on puhtast professionaalsest huvist paar aastat ka meditsiinikoolis käinud. Ah et miks? Sest temas on lisaks paljudele treeningrežiimidele ka virtuaaltreener, kes oskab su treeningplaani vastavalt tulemustele korrigeerida.

Lisaks on kellal täiustatud südame löögisageduse andur ning nüüd ka vere hapnikusisalduse mõõtja. Sarnaselt teiste Huawei kelladega, saad sellegagi kõnesid vastu võtta, kuid lisaks on keeratav nupp, mis võimaldab sul erinevate funktsioonide vahel lihtsamini navigeerida. Ja aku peab vastu 14 päeva – uskumatult hea ju!

HUAWEI GT3 ELEGANT € 179.00 €

Et kui nüüd 100% aus olla, siis siin pole tegelikult väga midagi kirjutada, kuna see kell on TÄPSELT sama hea nagu eelmises lõigus just kirjeldatud Huaweii Active! Ja kui me ütleme „TÄPSELT sama hea“, siis mõtleme, et täiustused ja uuendused on samad, treeningrežiimid on samad, virtuaalne treener on sama - isegi alghind ja soodushind on samad! Peamine vahe on see, et Elegant on – jah, ära arvasid! – elegantsem! Ja hästi natuke väiksem. Aga muus osas – no TÄPSELT sama hea!

Need on vaid kolm eriti hea hinnaga nutikella, mis kindlasti annavad ülevaate nii sinu sammudest, kui ka südamelöökidest, aga kui siin ei olnud täpselt seda, mida otsid, siis tšeki SIIT.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!