Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Pane tähele! Hetkel on Tele2st MyKi Spot seadmed otsas.

Lemmiklooma-
radar

MyKi SPOT on jälgimisseade, mis aitab lemmiklooma omanikul oma lemmiku asukohal äpi kaudu alati pilk peal hoida. Anna oma lemmikule täielik vabadus!

Ülitäpsed koordinaadid

MyKi SPOT kasutab Su lemmiku asukoha määramiseks nii GPS, LBS kui ka Wi-Fit, et ülitäpselt tema asukoht määrata.

Äärmiselt kerge kaal

Seade kaalub kõigest 40 grammi, mis tõttu ta on ideaalne valik nii väikestele kui ka suurtele loomadele.

Tsoonide määramine

Seade saab aru, kui Sinu lemmik on kodus ja annab Sulle kärmelt märku, kui ta peaks kodusest tsoonist väljuma.

Lemmiku treenimine

Anna äpi kaudu oma lemmikule erinevaid käsklusi. Nii saad teda ka kaugelt treenida.

MyKi SPOT seade

Selleks, et oma lemmiku asukohal silma peal hoida, tuleb tema kaelarihma külge paigaldada MyKi SPOT jälgimisseade, milles on SIM-kaart ja spetsiaalne lemmiklooma jälgimise pakett. Nii näed telefoniäpi kaudu alati, kus Sinu lemmik on ning ka tema päevast aktiivsust.

Energiasäästurežiimis kestab aku kuni 5 päeva ning lemmiku asukohta kontrollitakse iga 10 minuti tagant. Pideva jälgimise režiimis kestab aku kuni 12 tundi. Kui Sinu lemmik lahkub kodutsoonist, annab äpp Sulle sellest märku ja seade lülitub pideva jälgimise režiimi peale.

Seadme hind on 109 €. Sinu lemmiku oma? Hindamatu.

Pakett

Lemmikloomaradari töötamise aluseks on selle jaoks mõeldud lemmiklooma jälgimise pakett. Pakett sisaldab:

 • 3 GB netti ja
 • 100 SMSi Eestis. 


Pakett on mõeldud Eesti-siseseks kasutamiseks. Paketi saad endale soetada Tele2 esindusest või e-poest. Kuutasu 3 €.

Pane tähele, et...

 • Jälgimisseade töötab spetsiaalse lemmiklooma paketiga, mille saad võtta Tele2st. Seadme sisse käib mikro SIM-kaart.
 • Seadmel on 480mAh aku, mida saab laadida MicroUSB kaabliga.
 • Seadme kasutustemperatuur on 0-40 kraadi. Miinuskraadidega aku eluiga väheneb märgatavalt.
 • Seadmel on IP67 vee- ja tolmukindluse reiting.
 • Toode sobib loomadele, kes kaalub vähemalt 3 kg.

Kellele see mõeldud on?

Lemmikloomaradar on mõeldud inimesele, kes soovib oma lemmiklooma turvalisuses kindel olla. Et kui koer või kass ära jookseb, saaks ta kiiresti üles leida ja veenduda, et temaga midagi halba ei juhtu. MyKi SPOT seade on universaalne – lisaks koertele ja kassidele sobib ta kenasti ka näiteks karjaloomadele.

Mis äppi on lemmiku jälgimiseks vaja?

Lemmiku jälgimiseks tuleb äpipoest alla laadida äpp nimega MyKi SPOT. Äpp näitab muuhulgas ka lemmiku aktiivsust viimase 30 päeva jooksul ja liikumisajalugu.

Kas teenust saab välismaal kasutada?

Ei. Lemmikloomaradar on mõeldud ainult Eesti-siseseks kasutamiseks.

Kui kaua kestab seadme aku?

Stand-by olekus peab aku vastu kuni 5 päeva. Aktiivses jälgimises (pidev positsioneerimine) võib arvestada 12 tunniga.

Lemmikloomapaketi tingimused

SIM kaardi sisestamisel Lemmiklooma jälgimise seadmessesaab tarbida teenust, mille kaudu on võimalik lemmiklooma positsioneeridaTeenuse kasutamiseks on vajalik ühildada seade rakendusega. Teenuse kasutamiseks vajaliku rakenduse saab kasutaja alla laadida iseseisvalt. Klient vastutab ise teenuse rakenduses kolmandatele osapooltele jagatava informatsiooni privaatsusseadete eest.

 • Paketiga saavad liituda nii need erakliendid, kes ostavad Tele2-st lemmiklooma positsioneerimise seadmekui ka need, kellel on  lemmiklooma GPS seade juba olemas ning Tele2-lt seadet osta ei soovi.  
 • Paketis sisalduv on mõeldud üksnes lemmiklooma positsioneerimiseks. SIM-kaardi kasutamine või ühendamine mõne muu seadmega, mis ei ole lemmiklooma jälgimise seade, on keelatud. Kliendil on keelatud kasutada teenuseid vastuolus Lepingu, Tingimuste, õigusaktide või heade tavadega. Nimetatud keelatud tegude või toimingute tegemine on käsitletav lepingu olulise rikkumisena, mille korral on Tele2-l õigus piirata Kliendile teenuste osutamist ja/või nõuda rikkumise lõpetamist. 
 • Arveldusperioodi pikkuseks on 1 kalendrikuu. Esimesel ja viimasel mittetäielikul arveldusperioodil kehtib kuutasu proportsionaalses summas vastavalt võrgus aktiivselt oldud päevade arvule. Interneti ja sõnumite maht ei ole seadmete ega arveldusperioodide vahel jagatav. 
 • Paketis sisaldub arveldusperioodil 100 SMSi Eesti operaatorite võrkudesse (v.a. eritariifsed numbrid ja operaatorid). Alates 101 SMSist rakendub paketi tükipõhine hind. 
 • Paketis sisaldub arveldusperioodi jooksul seadme positsioneerimiseks internetimahtu Eesti operaatorite võrkudes3 GB. Paketis sisalduva interneti kiirus ei ole piiratud.  
 • Paketis sisalduva mahu täitumisel piiratakse interneti kasutus kuni arveldusperioodi lõpuni. 
 • Pakett ei võimalda kõnede tegemist. 
 • Kuutasule lisanduvad selles mittesisalduvad tasulised teenused vastavalt hinnakirjale (nt SMSid Eestist välismaale jm). 
 • Teenust ei ole võimalik kasutada väljaspool Eestit.  
 • Paketi tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse Tele2 Privaatsuspoliitikast, Tele2 erakliendi teenuste kasutamise üldtingimustest ja interneti kasutamise tingimustest, mõistliku kasutuse põhimõtetest ja Tele2 hinnakirjast.