Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Just5 Freedom ülevaade
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Lätlased tegid mobiiltelefoni... ja see töötab!

Lõunanaabrid on meile taas ühes valdkonnas pika puuga ära pannud - nimelt on Läti üks viimaseid või siis hoopiski esimesi Euroopa riike üldse, mis saab uhkusega tõdeda, et teeb mobiiltelefone.

Jah, lätlastel on oma mobiil, juba aastaid. Ja ometi on see tegelikult suur uudis paljudele meist täiesti teadmata. Iga lapski teab Samsungist, iPhone’ist, vist isegi Huaweist.

Kui öelda aga mööda jalutavatele kolleegidele, et «näe, vaata: Läti mobiil, nimeks Just5 ja mudeliks Freedom», siis on kulmud kerged imestusest kaarduma. Tegelikust ka umbusust. Näitan neile, et Facebook avaneb, ekraanivaated vahelduvad, pilt Toompealt...

Vaade Tallinnale mobiiltelefoni Just5 kaamera läbi / Foto autor: Aivar Pau

... näitab täiesti selgelt eristatavaid maju. «Palju maksab?» on järgmine kõhklev küsimus. «Vähe, alla 150,» - ja huvi kasvab veelgi.

Nägin telefoni nädala eest täiesti juhuslikult müügil Tele2 veebipoes, kiri «Uus» küljes. Küsisin proovida ja sain kohe. Roosa ja puha, avalikus kohas ei julgenud eriti väja võtta, aga olevat ka teisi toone, mustki olemas. Viis päeva on mul see telefon nüüd igapäevane kaaslane olnud ja ...

Loe täispikka ülevaadet Postimehes ilmunud artiklist.

Aivar Pau

06.03.2017

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!