Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Tele2 TV-pakettidega on meelelahutus alati käepärast!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Go3 on Baltikumi suurim voogedastusteenus, millest leiab palju kodu- ja välismaiseid telekanaleid ning üle 700 hoolikalt valitud filmi ning seriaali. Kogu platvormi sisu saab nautida nii oma nutiseadmes, tahvelarvutis kui ka teleris rakenduse kaudu. Vanematest teleritest saab saateid ja filme vaadata ka digiboksi kaudu. 

Tele2 klient saab Go3 võimaluste nautimiseks valida kolme erineva paketi vahel:

1) TV pakett on mõeldud lihtsatele telesõpradele, kes tahavad mugavalt ühelt platvormilt vaadata 32-te telekanalit nii otse- kui ka järelvaatamisega. TV paketi hind on 10 €.

 
2) TV+Filmid paketiga tasub liituda suurtel filmi- ja seriaalisõpradel, sest sellega saab nautida kogu Go3 filmiriiulit ning seriaalide valikut ja juurde lisanduvad Paramount+ ning lastele suunatud sisu. TV+Filmid paketi sisu saab nautida 12 € eest kuus, millest esimene kuu on liitujatele tasuta!  


3) TV+Filmid+Sport+Discovery pakett on mõeldud tõelistele telefanaatikutele, sest see annab ligipääsu 51-le telekanalile, mille seas on hulgaliselt spordi- ning lastekanaleid, kogu Discovery+ ja Paramount+ sisu ning lisaks saab nautida hulgaliselt kvaliteetseid filme ja seriaale. Seda kõike vaid 15 € eest kuus. 

Igas paketis on tasuta 7-päevane järelvaatamine. Kanalitel TV3 Sport, TV3 Sport 2, BBC World News, Euronews on järelvaatamise periood 48 h. Kanalitel TV3 Sport 3, TV3 Sport 4, MTV ja MyHits järelvaatamine puudub.

Lähemalt saab pakettide sisuga tutvuda siin: https://tele2.ee/tv#TV-packets  

Go3 pakutavat sisu saab korraga vaadata kahest seadmest, digiboksi soetamisel lisandub veel ühe seadme võimalus. Ühe kasutaja alla saab luua 10 erinevat profiili ning sellega saab sisse logida kuni viiest seadmest. Platvormi sisu saab vaadata kõigis Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides (v.a Suurbritannia).

Go3 filmilaenutusest leiab üle 700 kodu- ja välismaise filmi, mille hulgas on igale paketiga liitujale midagi meelepärast. Sealt saab vaadata filme nii tasuta kui ka neid 48 tunniks 1,99–5,99 € eest laenutada. Nutitelefonides ning tahvelarvutites on võimalik seriaale ja filme ka alla laadida ning neid 30 päeva jooksul netivabalt vaadata.

Go3-s on rohkelt lastele mõeldud filme, sarju ja telekanalid ning neile lisanduvad filmilaenutuse filmid. Tuntumatest multikatest saavad pere noorimad liikmed vaadata näiteks "Maša ja karu", "Põrsas Peppa", "Käpapatrull", "Jänku-Juss", "Lemmikloomade salajane elu". Iga kuu lisandub Go3-e vähemalt 2 uut lastefilmi või -seriaali. 


Go3 on suurepärane võimalus igas seadmes, igal ajal, nii kodus kui ka liikvel olles oma lemmikseriaale või -filme nautida.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!