52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Mihkel, Luisa ja Lauri katsetasid meie uut turvalist netti!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

 

Saatsime Luisale, Mihklile ja Laurile oma turvaliste uute netipakettidega kaasaskäiva Plume SuperPod™-i seadme koju, et nad saaksid nädal aega katsetada, kuidas see nende elukvaliteeti paremaks muudab. Tule vaata, kas internet tundus kiirem, kontrollitavam ja turvalisem ja kuidas see nende kogemuses väljendus.

 

 

Kõik kolm jõudsid pärast testperioodi järeldusele, et meie netipakettidega kaasaskäiv turvaseade pakub mitmeid hüvesid ja mugavat kasutajakogemust:

  • Seda oli lihtne paigaldada ja seadistada.
  • See tagas kaitse küberrünnakute eest ja blokeeris reklaamid!
  • Plume SuperPod™ andis ka parema kontrolli turvalisuse üle – näiteks võimaldas see seadistada eraldi kasutajaprofiilid seadmete kaupa.
  • Sel on iseõppiv WiFi süsteem, mis kohanes nutikalt netikasutusega ja tagas parema kvaliteediga ühenduse.
  • Samuti oli tagatud mugav ülevaade kodusest võrgust, netikiirusest ja ühendatud seadmetest mobiilirakenduses HomePass®.

Turvaline internet kodus ei tohiks olla luksus. Nutikas seade Plume SuperPod™ tuleb kaasa kõigi Tele2 uute koduneti pakettidega ja see muudab Sinu koduse WiFi võrgu kvaliteetseks, turvaliseks ning selle haldamise ülimalt mugavaks.

Uute internetipakettidega saad tutvuda lähemalt SIIN.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!