Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Viimase minuti kingiideed naistepäevaks!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Oivaliselt lõhnav kohv voodisse, lilleõis ja armsad sõnad mõjuvad naistepäeva hommikul juba niigi imeliselt. Siiski, kui sa tunned, et tahad sel naistepäeval oma naist eriliselt poputada, siis meil on sulle 3 viimase minuti kingiideed.
 

Huawei FreeBuds Lipstick
 
Kui su kaaslane ei ole just kirglik Apple’i fänn, on Huawei kõrvaklapid naistepäevaks ideaalne kink – üllatav, praktiline ja näeb hea välja. Eriti sobilik naisele, kes naljalt ilma oma lemmikmuusika või –podcastita pikkadele jalutuskäikudele ja trennisaali ei lähe. Silmapaistva disainiga Huawei FreeBuds Lipstick on kujult täpselt selline nagu nimigi ütleb – huulepulk! Kõik nende kõrvaklappide juures viitab imelisele disainile. Lisaks ägedale välimusele on olemas muidugi ka kõik kõige paremad Huawei kõrvaklappide omadused nagu mürasummutus ja kvaliteetne heli. Vaata kõrvaklappe SIIT.

 

 

Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE
 
Kui tegemist on praktilise naisega, kelle elutempo võib teinekord välja näha selline, et enne õhtusööki päeval kodust läbi käia ei jõuagi, siis on Samsung Galaxy Watch 4 40mm LTE sobiv kink. Selle minimalistlik disain sobib kõikjale. Eriti sobib kell sportlikule ja liikuvat eluviisi armastavale naisele, kuid nagu nutikellade puhul ikka – võib seda kasutada näiteks ka lihtsalt selleks, et uudiseid ja teateid hõlpsamini kätte saada. Ka Samsung Galaxy Watch 4-ga saab praktilisele disainile lisaks nii sporti teha, vere hapnikutaset mõõta, muusikat mängida kui ka kõnedele vastata. Lisaks on Samsung Galaxy Watch 4-l veel mitmeid teisi uuendusi. Vaata ja valib sobiv värv välja SIIT.

 

 

iDeal of Swedeni telefoniümbrised
 
Kui sa naistepäevaks palju raisata ei taha, siis telefoniümbris on vaatamata soodsamale hinnale endiselt praktiline, ilus ja naist kindlasti rõõmustav kink. Kes ei tahaks oma telefoni vahepeal värskes ja eriti kvaliteetses kuues näha? Enamikule naistele pakub selline pisike vaheldus palju rõõmu. iDeal of Swedenil on palju imelisi telefoniümbriseid iPhone’ile. Miks mitte kinkida naisele midagi värsket ja kevadist või hoopis praktiliselt neutraalset? Peaasi, et stiili oma kaaslase järgi sobitad! Tule vali meelepärane välja SIIT.

 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!