52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

5 JÕULUKINKI KIIKSUGA KALLITELE
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Pühad on ukse ees ja kerge kingipaanika kriibib kuklas? Tele2 tormab appi! Siin on väike valik võimalusi nii motivatsiooniprobleemiga musile, nutikale vanaisale, kui ka andekale õelapsele, mis neil südame kindlasti soojaks teevad.

VÄRSKELT AVANENUD TÄDILE

20 aastat riigiametnikuna töötanud tädi käis selle aasta Burning Man’il ja ütles, et nüüd ehitab endale püramiidikujulise palkmaja ning toitub tulevikus peamiselt hommikusest kastest ja päikesevalgusest? Kingi talle Samsung Galaxy Watch5 44mm LTE – see nutikell aitab ta värskeid esoteerilisi unistusi rikastada füüsiliste vajaduste eest hoolitsemisega, andes informatsiooni nii unetsüklite kohta kui ka soovitades tervislikku toitumis- ja treeningkava. Lisaks saab ta oma värskelt avastatud isikupära väljendada erivärviliste kellarihmadega!

NUTIKALE VANAISALE

Kinkisite eelmine aasta vanavanaisale fäänsi õuna ja juba kahetsete, kuna ta on avastanud, kuidas sellega igal võimalikul üritusel põhjas heliga „Prillitoosi“ paremaid palasid kuulata? Lahendus on siin – sebi ta kingipakki Apple Airpods2 ja papa saab juba nende pühade ajal Reeda seltsis omaette nurgas tiksuda. Ja pühadelauas kõlavad jälle normaalsed vestlused sellest, et miks need tänapäeva noored üldse ei abiellu ja millal su praeguse partneriga juba pisiperet oodata ka on.

ANDEKALE ÕELAPSELE

Viimane kord kui õe juures käisid, siis avastasid, et pool elutuba on ta lapse erinevaid karikaid ja medaleid täis? Kas on võimalik, et sellest pudinast tõesti saabki asja?! Kingi talle kiiresti 100 treeningrežiimiga Huawei Watch Fit SE – FITNESS! 79 euri on soodne investeering stsenaariumisse, kus ta kümne aasta pärast Inglise meistrite liigas pelab või WTA edetabeli juht on ning mõtiskleb, et “Oh, millise soojamaareisiga ma sel aastal oma lemmik onu/tädi üllatama peaksin?”

MOTIVATSIOONIPROBLEEMIGA MUSILE

Peiks või pruut on juba kuid rääkinud sellest, et peaks end ikka natuke rohkem liigutama? Problem solved! Huawei Watch GT sarja nutikelladega tuleb kaasa virtuaalne treener, mis soovitab sulle ka optimaalset treeningplaani. Sinu ülesandeks jääb seda üle andes neid treeningfunktsioone vaid vääääga taktitundeliselt mainida – et keegi kogemata ei solvuks, onju. NB! Vastavalt subjekti soositud soorollile saad valida robustsema Huawei Watch GT3 46mm Active’i ja šikima Huawei Watch GT3 42mm Elegant White’i vahel.

ENTUSIASTLIKULE PAPSILE

See muidu täitsa ok isa, kes liiginnukalt oma igat päeva dokumenteerib ja pere whatsapp’i tšätti üle tunni pilte saadab? Siin pole paranemist loota, nii et kingi talle parem laiema kaameranurga ja ööpiltideks täiendatud anduriga Samsung Galaxy A54 5G 128GB. Siis on vähemalt tulevikus ilma küsimata aru saada, et kas ta selfie taustal olevad täpikesed on kuuvalgel ööl tee ääres passivad kitsekesed või Depeche Mode’i kontserdilt koju jalutavate inimeste hordid.  

Veeda jõulud kingistressita, sest nende hoolikalt valitud kingitustega saad kindel olla, et teed jõulud meeldejäävaks ning isegi jõuluvana hakkab mõtlema, et ta peaks tulevikus konkurentsi kartma!

PS! Kui soovid ka uut aastat alustada autostressita, siis osta kingitused Tele2-st ja võid võita 5000 € TESLA krediiti! Tšeki kodukalt: https://tele2.ee/kampaania

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!