Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Jagame soodsaid lubadusi!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Lubasid lol… eee.. LAHKE peaga lapsele koolilõpu puhul maa ja ilma ja digiseadmed kokku? Meie kaastunne, sest koolilõpp on käes. Aga kohe otsa ka meie õnnitlused, sest käes on ka Tele2 kooliaasta lõpu kampaania! See aga tähendab, et meie käest saad oma lubadused soodsalt ja mõnel puhul ka lausa odavalt kätte.

Apple iPhone 13 128GB, 699 € / 599 €

Su laps tahtis iPhone’i ja meilt sa saad talle ka normaalse hinnaga iPhone’i. Ta küsis viimast mudelit, aga sa ütle talle, et sa ei kinkinud talle seda, sest see on 2x kallim ja siis ta tunneks end ju 2x halvemini, kui see päev pärast kätte saamist ämblikuks kukub. Lisaks võid omaette pobiseda midagi sellest, kuidas see praegunegi oleks täishinnaga üle 10 000 krooni, aga et ega sellest ju keegi peale sinu ei mõtle ja kuidas keegi enam raha väärtust ei tea.

Samsung Galaxy A35 5G, 379 € / 329 €

Ega sul tegelikult polegi valikut – sa tunned oma last piisavalt hästi, et minna otsejoones selle Gorilla-klaasiga Samsungi juurde, mis on ühtlasi ka tolmu- ja veekindel. See on põhimõtteliselt lähim võimalus garantiile, et see kingitus sul järgmise klassi lõpuni vastu peab.

Xiaomi Redmi 13C 128GB, 129 € / 109 €

Väga palju odavamalt pole võimalik nutikas olla kui Xiaomi Redmiga. Korralikult akut – on. Ekraani – on. Ekraanikaitse – ka on. Nutitelefon lubatud ja lubadus täidetud – on ja on! Lisaks saad anda lapsele ka hindamatu elu õppetunni sellest, kuidas natuke otsides saab teinekord kvaliteedi ka väga soodsalt kätte. Pole tänu väärt, kallis järglane! Pole. Tänu. Väärt.

Huawei Watch Fit3, 159 €

Mäletad seda korda, kui pärija jälle 2h lubatust hiljem koju tuli ja sa pidasid klassikalist „Kas siin majas keegi kella ka tunneb üldse?!“ kasutama? Mis omakorda sai siis vastu nipsaka „Mis kella? Mul pole sellist kunagi olnudki!“. Noh – kes naerab viimasena, naerab paremini ja õigeaegselt. Ja nalja boonusena saab tubli koolilaps oma randmele 10-päevase akuga Huawei Fit3e, kuhu saab kõik moblateavitused edasi saata ning kingituseks lisaks ka Freebuds SE 2 kõrvaklapid. Need, kusjuures, võid meie poolest hoopis endale jätta – kui sina kellelegi ei ütle, siis me lubame, et me ka mitte.

Huawei FreeBuds 5i, 79 €

Su lapsel on mure, et ta väga ei viitsi sind kuulata. Sul on mure, et ta mängib seda kaasaegset keskpärast muusikat nii kõvasti, et sina ei saa isegi oma mõtteid kuulata. Meil on lahendus! Huawei FreeBuds 5i kõrvaklapid näevad head välja, peavad kaua vastu ning – mis kõige parem – on aktiivse mürasummutusega. Suurepärane koolilõpukink nii sulle, kui lapsele.

Spiido või 3G?

Kui koolilõpu kingikott enamvähem täis, siis jääb viimaseks otsuseks, et millise neti- ja kõnepaketiga sa oma last õnnistad. Me soovitaks ühte kahest – Spiido või 3GB. Spiidoga saab ta järgmised kaks aastat vaid kümne euro eest kuus mööda Eestit ringi joosta piiramatu interneti otsas ja 7GB eest isegi mujal Euroopas. Muide, kui võtad talle kaks aastat kestva lepingu, siis viskame veel ühed top notch JBL kõrvakad ka pealekauba. 3GB moblapaketiga on tal jälle piiramatult kõneaega ja tasuta saab kaasa distsipliinialase elu õppetunni sellest, kuidas 3GB-ga kuus on tegelikult äärmiselt lihtne ära elada.

Ei leidnud seda kõige õigemat lubadust? No problemo, SIIT leiad veel valikut ja kindlasti selle õige! 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!