Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Tugitooli tipptreeneri litsents – vaid 13 € eest kuus!
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Ah kes meist ei teaks seda tunnet, kui sa oled kõigist nendest tippsportlastest ekraanil targem? Džiisas, lihtsalt hinga korra ja löö nurka, Erling! Krt ära tule praegu boksi, Max! Oot, et sellise line-upiga alustavadki Pantrid või?! No igatahes on meil sulle häid uudiseid – Tele2ga saad oma kompetentsi veelgi kasvatada ning neid tippkäpardeid professionaalsemalt juhendada! Sest kui sa juba pole märganud, siis Go3 Extra Sport paketiga saad meiega juba mõnda aega ligi endise Viaplay spordisisule! Nii et loe see artikkel kiiresti läbi ja siis nüüd pole muud, kui jalad lauale, puldist pakett ekraanile ja häälepaelad valla!

Jalgpall

Jäid jälle oma sõprade fantaasialiigas viimaseks? Või vajad tugevat argumenti, et igal nädalavahetusel mingi 2-8 tundi „oma aega saada“? Sust sõideti tööl üle ja tunned, et tahaks kõik nädala jooksul kogunenud eee… saatmised korraga kasvõi ekraanile edastada?  Või tahad lihtsalt regulaarselt tippjalgpalli vaadata. Siis on Extra Sport su jaoks põhimõtteliselt kohustuslik, sest meiega näed otse nii nelja Inglise kõrgeimat liigat, Meistrite ja Rahvuste liigat, UEFA kvalifikatsioone, Euroopa meistrikaid ja mida kõike veel. Nagu päriselt - neid mänge on tõesti niipalju, et võib juhtuda, et sul saavad mingi hetk nõuanded otsa ja lased neil telepalluritel endil otsustada millal nad tsenderdama või peale virutama peaksid.

Paketis kaasas: UEFA Meistrite ja Rahvuste liiga, UEFA kvalifikatsioonid, EURO 2024, Inglise kõrgliiga (aga ka Championship, League One ja League Two) + FA ja Carabao karikad, naiste Super League, FA Cup, Bundesliga jne

Darts

Ükskõik, kas põhjuseks on mõni vigastus, vorm või viitsimatus – on üks hetk, kus enamik meist vaatab tippsporti ja mõtlevad „Mnjaaa… vot seda ma pole kunagi osanud teha!“ Aga ära heitu - Sport Extraga saad oma tugitoolist kaasa elada ka spordialale, mida on võimalik peaaegu et tugitoolist ka harrastada – darts! Dartsi vaatamine paneb sind end oma kehas tõeliselt hästi tundma. Tundma seda vana hea testosteroonist tilkuvat tunnet, et no-kui-ma-end-kokku-võtaksin-ja-natuke-harjutaksin-siis-see-ju-liiga-raske-poleks. Kahe meetri ja 37 sentimeetri kauguselt mingeid noolekesi pmst poolemeetrise diameetriga märki visata? Iiiiiizi! Asjaolu, et Gary ja Michael ja Stephen seal mingeid omakorda pisemaid alasid stabiilselt tabavad? Detail.

Paketis kaasas: PDC Darts suurvõistlused.

Jäähoki

Kuidas sa saad rahuliku südamega magada, kui Panthers hakkab kohe Rangersiga madistama või Connor ja Leon painutavad randmeid, et Starsil kohe puur täis laduda? Eriti olukorras, kus Universumit haldavad isendid on kuidagi väga oskuslikult asjad nii seadnud, et NHLi play-offid toimuvad ainukesel ajal, kui Eestis üldse jääl toimuvaid asju võimalik ilma suurema vaimse traumata võimalik vaadata – hiliskevade öösel. Nii et tõmba nüüd tööl otsad kokku, siis kiire õhtusöök üksi või perega, jaluta koera ära ja lähed magama. Ja paned kella kolmest öösel äratuse ja hakkad siis mängu vaatama nagu normaalne inimene.

Paketis kaasas: NHL, SHL.

Golf

Otseloomulikult on golfiturniirid peamiselt huvitavad neile, kellel on aega ja raha, et sellega ka ise tegeleda. Samas kinnitame isiklikust kogemusest, et golf on täiesti suurepärane vaatamine absoluutselt igale eestimaalasele – Eesti heitlikus ja stressirohkes kliimas pole midagi rahustavamat, kui lükata oma sussid diivanile ja vaadata seda, kuidas naeratavad inimesed sinitaeva all mööda täiuslikku muruvaipa ringi jalutavad. Ja kõige selle kõrvalt õpid veel suu ammuli vaatama, kui kaugele Rory jälle lööb või kui täpselt Nelly alati griini tabab.

Paketis kaasas: US Open, DP World Tour Golf, LPGA Tour, Asian Tour, Ryder Cup jpm.

Vormel

Ok-ok-ok – kui nii konstruktorite kui sõitjate osas on vormel ühes viimasel ajal võitjad teada juba enne hooaja algust, siis ega vaatamata seda ka jätta ei saa.  Ja no ses mõttes, et Max on juba mitu korda isegi kaotanud sel hooajal, nii et kes üldse teab, mis siin üldse veel saama hakkab. A me seda võime küll garanteerida, et kõige põnevamad asjad juhtuvad vormelis alati siis, kui sa seda vaadata unustad – Extra Spordiga saad aga kõik sõidud rahulikult järgi vaadata. No ja kui sa tõesti vahepeal väsid või vaheldust tahad, siis lisaks näitame ka neid natuke vähem võimsaid vormeleid ja ka neid ameeriklasi, kellele tihti meeldib lihtsalt ringi sõita.

Paketis kaasas: Formula 1, Formula 2, Formula 3, IMSA seeria, Indycar

Võta Go3 Extra Sport pakett ja saad suure hulga tippsporti oma ekraanile vaid 13 € eest kuus!

 

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!