Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Mida teha siis, kui 250 eurot üle jääb?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Kas tundub nagu mure, mis just iga päev ei teki? Kui sulle meeldib piiramatult internetis surfata, siis Tele2ga võib kord aastas raha ülejäämise mure siiski tekkida. Umbes täpselt sellise summa võidad, kui su piiramatu neti pakett on Tele2s, aga mitte nende kahe TEISE telekomioperaatori juures.

(Pssst! Kui artikli lõpuni loed, siis saad teada, kuidas sul see 250 eurot vaba raha tekib + mis valemiga VEEL 96 eurot vaba raha saad.)

Ühesõnaga – kuna meile meeldib oma sõpru aidata, siis järgnevalt anname sulle inspiratsiooniks valiku võimalusi, mida selle üleliigse 250 euroga peale hakata.

Sõida suvisele seiklusele

Arvestades, et Eestis on sel aastal olnud juba vähemalt viis talve, siis otseloomulikult on mõistlik mõte selle raha eest esimesel võimalusel kuskile soojemasse kohta reisile minna. Me siin just vaatasime, et kui täna piletid ära ostad, siis saad järgmisel esmaspäeval Wizz Airiga Milaanosse ja Ryanairiga tagasi lennata kokku vaid 49 euro eest. Kui seal linna hängima jääd, siis saad ca 150 euro eest endale kolmeks ööks voodi kuskil kenamas ühikas, aga kui linnast natuke välja sõidad, siis täitsa oma toa. Ja 50 eurot jääb söögiraha, millest Itaalias kolmeks päevaks enam kui piisab, kuna seal on kriminaalkorras karistatav pitsa eest üle 10 euro küsida. Ehk siis põhimõtteliselt tasub kohe pakkima hakata.

Sebi endale uus mobla

Kui juba piiramatult surfata, siis miks mitte teha seda uue mobiiliga? Tele2 e-poest saad 250-eurose eelarvega valida 23 erineva mobiili vahel. Nt alati kvaliteetse Samsung Galaxy A15 saad kätte vaid 209 euro eest. Või kui vajad mobiili, mis peab taluma kõrgelt kukkumist ja mõningast uppumist, siis CAT S42 H+ on ainult 169 eurot. Või siis nopi eriti soodsat diili ja võta endale nt 199 euroga Xiaomi Redmi 13c ning saad praeguse kampaania raames teise täpselt samasuguse musta värvi Redmi kingina kauba peale. 

Investeeri või midagi

Ülejääva 250 eurot saab näiteks aktsiatesse või kulda või valuutasse investeerida ja loota, et see on tulevikus väärt rohkem kui 250 eurot. Aga kuna on oht, et valesti investeerides on sul tulevikus vähem kui 250 eurot, siis me sulle täpsemat nõu andma ei hakka. Aga TEOREETILISELT peaks see ka hea lahendus olema.   

Osta piima

Liitrise kilepiima saad suurematest kaubanduskettidest kätte 59 sendiga. See tähendab, et 250 euro eest saaksid soovi korral osta 423 liitrit piima. MIKS sa endale 423 liitrit piima ostma peaksid, me ei tea ega tahagi teada – sa oled iseseisev inimene, see on sinu raha ning võid sellega teha absoluutselt seda, mida ise tahad.

Võrdle pakette

Arvestuse järgi jääb sul 250 eurot üle Tele2s, kus meie soodsaim piiramatu netiga pakett on tavahinnaga 20 eurot kuus, võrdluseks on see Elisas 35 eurot ja Telias 40,99 eurot kuus. Seda hinnavahet aasta peale jagades võidad Tele2s piiramatult surfates vastavalt Elisaga võrreldes 180 eurot ja Teliaga 252 eurot kuus. Pakettide täpsemat võrdlust saad vaadata siit: https://tele2.ee/operaatorivordlus#eraklient.

Lisaks võid 96 eurot võita tänu sellele, et meil on praegu käimas kampaania, mille raames saad piiramatu paketiga liituda aastaks 20 euro asemel vaid 12 euro eest kuus: https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!