52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Ärikliendi müügispetsialist

Püsi lehel ja saad teada, kellega on tegu.

Kes on Tele2e Ärikliendi müügispetsialist?

Meie ärikliendi müügispetsialistid on pühendunud Tele2e äri kasvatamisele! Me panustame erinevatesse Eesti ettevõtetesse võimaldades neil oma äri juhtida ja kasvatada vajalike telekommunikatsiooni teenuste abil. Hea uudis on see, et sul on samuti võimalus kampa hüpata!

Pärast selle klipi vaatamist saad aru, mida teeme ja miks me seda teeme.

Ärikliendi müügispetsialistina saad põneva võimaluse töötada koos kiiresti arenevate ettevõtetega ja viia oma koostöö- ja suhtlusoskused uutesse kõrgustesse. Igapäevaselt lood kontakte paljude tublide Eesti firmadega, kes veel ei ole kuulnud KUI vägevad lahendused Tele2el on. 

Sinu ülesandeks on välja selgitada ettevõtete soovid, pakkuda neile Tele2e vahvaid lahendusi ja tuua nad Tele2e perre. Tööpäeva lõppedes saad päriselt tunda, et oled vähemalt 15 ettevõtte edule kaasa aidanud. Me tahame oma klientidele ehk sõpradele pakkuda parimat meie teenustest ja võimalustest.

Tule ja mässa põhjusega üheskoos meiega edasi parimate lahenduste suunas!

Oota aga, kuidas mu tööpäev siis päriselt välja näeb?

Selle küsimuse vastamiseks on oluline mõista, milline on ärikliendi osakond Tele2es. Ärikliendi müügispetsialiste on meil kahte sorti:

1. Ärikliendi müügispetsialist (SOHO)

2. Ärikliendi vanemmüügispetsialist (SME)

Vastavalt sinu tiimile jagunevad sinu põhiülesanded just nii:  

SOHO – ärikliendi müügispetsialistina on sinu fookus kas külmadel kõnedel, lisamüügil või ristmüügil. SOHO-s töötad ainut väikeste ettevõtetega (st 1-5 töötajaga ettevõtted).

SME – ärikliendi vanemmüügispetsialistina on sinu fookus väikese kuni keskmise suurusega ettevõtetele aktiivse ja kirgliku müügitöö tegemisel. Lisaks käid aeg-ajalt ka äriklientidega kohtumistel, et ikka sidet ja suhteid klientidega hoida rõõmsana.

Sooviksin natukene rohkem detaile töö kohta.
 • Äriklientidega suhtled sa telefoni teel – mitte klassikalises mõttes, vaid kasutades meie ägedat tarkvaratelefoni (programmi).

 • Lisaks suhtled äriklientidega ka e-kirja teel – nagu kõigega Tele2es, vastavalt vajadusele!

 • Tööaeg on E-R, 9.00-17.00. Muidugi on Tele2 paindlik tööandja, mistõttu on ka sulle paindlikkus lubatud, kuid pea meeles, et ärikliendid on meile kõige paremini kättesaadavad just 9.00-17.00 vahemikus.

 • Nädalavahetused on puhkamiseks!

 • Tele2es on oma müügitreener: Veiko Reimand (pildil). Just Veiko juhendamise all läbid esmased müügikoolitused ja sisseelamisprogrammi abil õpid Tele2te, meie väärtuseid ja ambitsioone paremini tundma.

 • Kindlasti on sulle alguses toeks nii mentor, teised tiimiliikmed kui ka juht - saad pöörduda nende poole julgelt, kui tunned, et vajad tuge/nõu/juhiseid.

 • Mõned näited tänastest Tele2e äriklientidest: Värska Vesi, Sushi Plaza, Tanker, Eesti Jalgpalli Liit.

 • Mõned näited tänastest Tele2e äriklientide poolt kasutatavatest teenustest: kõneteenused, mobiilne internet, nii juhtmevaba kui ka valguskaabliga kontorinett ning mitmed IT-teenused. Ära üldse muretse, kui sa nende teenustega kursis ei ole – sisseelamisprogramm valmistab sind hästi ette enne päriselt tööpostile asumist!

 • Vähemalt 2x kuus toimub ka sinu kõnede analüüs koos tiimijuhiga, kes tunnustab sind hästi tehtud töö eest ning aitab sul võimalikud arengukohad üles leida ja ületada!

 • No worries, kui sa pole varasemalt telekommunikatsiooni valdkonnaga kokku puutunud ja tundub, et seda kõike on meeletult palju! Meiega õpid sa tooteid ja teenuseid tundma põhjalike koolituste abil - valmistame su pööraseks lennuks hästi ette!

         

Kas on ka kodukontori võimalus?

Muidugi! Ikka nii, nagu sulle endale sobib. Võid töötada kodukontorist (muide, pakume ka kodukontori toetust näiteks laua ja tooli ostuks, et saaksid mugavalt ja turvaliselt ka kodust töötada). Oluline on vaid see, et oleksid valmis aeg-ajalt oma armsa tiimiga kohtuma ka.

Miks just Tele2?

Igakuine kindel töötasu + võimalus teenida vastavalt oma tublile tööle

Lisaks igakuisele kindlale põhitasule on sul võimalus teenida ka müügiboonust ning võtta osa vägevate auhindadega müügivõistlustest.

Põhjalik sisseelamise programm

Peale põhjalikku koolitusperioodi on sul isiklik mentor, kes toetab sinu rolli sisseelamist – sa ei jää üksi!

Ühtehoidev põhjusega mässajate seltskond

Terve Tele2 on kui üks suur kokkuhoidev pere, kus me kõik tegutseme ühise eesmärgi (= maailma parima kliendikogemuse) nimel. Ükskõik, kelle poole sa ka ei pöörduks, siis ta aitab sind. Päriselt. Ja südamest.

Kodukontori toetus

Tee tööd seal ja nii, nagu sinule on mugav. Sa ei pea elama Tallinnas selleks, et olla osa meie B2B tiimist! Toetame ka kuni 350€ ulatuses näiteks tooli, laua ja/või laualambi ostu. Ikka selleks, et kodukontoris töötamine oleks võimalikult tervislik ja mugav.

Toetame nii vaimset kui füüsilist tervist

Sul on võimalus valida vastavalt sinu harjumustele ja eelistustele sobiv toetuspakett, kas:

 • igakuine sporditoetus läbi Stebby keskkonna (33€ kuus);

 • põhjalik ja lai täiendav tervisekindlustus, mis katab näiteks eriarsti vastuvõtud ning hambaravi;

Lisaks toetame külastusi psühholoogi vastuvõtule, teeme koostööd MinuDoc keskkonnaga ning meil on oma sisecoach, kes toetab sind erinevate küsimustega.

Vigade tegemine on okei

Tele2s on lubatud ka eksida, aga hästi oluline on see, et me oma vigadest ka õpiks.

Tšeki lugu ühest meie apsakast siit.

Ärikliendi osakonnas saad soovi korral anda hoo sisse oma arengule

Käivitasime ettevõttesisese, 6-kuulise kooskasvamise teekonna - Teenindusliiga arenguprogrammi. See toob kokku meie Tele2 põhjusega mässajad, kellel on ühine eesmärk – saada parimaks versiooniks iseendast, et seeläbi pakkuda parimat teeninduskogemust Eestis. Lubame, et meiega koos kasvad teeninduse ja müügi tipuks! See pole lihtsalt koht, kus õpetame, kuidas olla viisakas ja öelda tere, vaid see on vägev kooskasvamise teekond, mis on elumuutev. Koos sellega õpid ennast ja enda emotsioone paremini tundma ja nendega toime tulema ehk kasvad ka inimesena.

Kui aga sind huvitab mõni uus roll mõnes muus osakonnas, siis ka sellele saame anda hoogu juurde. Meie ärikliendi osakonnast on näiteks liigutud ka esinduste tiimijuhtideks. Kõik oleneb sinust ja sinu ambitsioonidest! :)

Loe, mida arvab meie SOHO ärikliendi müügispetsialist, Hanna

„Minu aeg Tele2s on olnud äärmiselt seiklusrohke ja põnevatest väljakutsetest pungil. Tänu rohketele koolitustele olen oma tugevustest teadlikumaks saanud ning seeläbi olen õppinud meie klientide vajadusi paremini mõistma. Senine teekond on andnud mulle hindamatuid õppetunde, mida olen saanud jagada väga ühtehoidva ja meeldivalt pöörase tööperega. Üks on kindel - Tele2s on eneseareng pidurdamatu ja rutiinil pole võimalustki tekkida.“ -Hanna

Saa tuttavaks oma võimalike tiimijuhtidega