Tele2

Soovitus noortele

Ole uudishimulik, mõtle kriitiliselt, võta vastutust ja pane täiega. Kindlasti pea meeles, et esimene töökoht ei ole otsustav Sinu edaspidises karjääris, vaid otsustav on Sinu suhtumine töösse.

Mõttetera

„Oluline on tagada olukord, kus ümbritsev keskkond soosib nii Sinu arengut kui ka teotahet. Selles osas on Tele2 üks fantastiline koht. Iga päev ootavad Sind vinged inimesed, hea vibe ja tähendusrikas töö."

Soovitus noortele

Ära kunagi karda end proovile panna. Võta vastu otsuseid, mis tunduvad väljakutseid pakkuvad. Mis tekitavad Sinus eufooriat, kuid samas ka hirmu. Kus tundub, et paberi peal jääks justkui kogemusest puudu. Ainus viis enese arendamiseks on proovida uusi asju, võtta vastu väljakutseid. Kõik uus ongi alati hirmutav. Aga see ongi koht arenemiseks.

Mõttetera

„Ole uhke enda saavutuste üle! Kiire elutempo juures võivad väiksed täidetud eesmärgid või saavutused märkamatult mööda minna. Võta aeg maha ja mõtle, mida viimaste aastate jooksul korda saatnud oled. Neid asju on kindlasti rohkem, kui esialgu arvad.“

Soovitus noortele

Ei tasu väljakutseid karta. Tuleb proovida ning kandideerida huvipakkuvatele ametikohtadele. Isegi kui Sa ei osutu valituks, on see omakorda kogemus ja järgmine kord on juba lihtsam. Minul ei olnud töökogemust finantsvaldkonnas, aga mul oli töökogemus klienditeeninduses, mis on mulle väga palju juurde andnud ja ka praegu on mul tänu sellele lihtsam.

Mõttetera

„Tuleb olla julge ning võtta vastu erinevaid väljakutseid, isegi kui need tunduvad väga rasked ning ületamatud. Sa võid ise üllatuda, milleks Sa tegelikult võimeline oled ja isegi kui mõni asi ei tule kõige paremini välja, siis ei tasu sellepärast taganeda - oled lihtsalt ühe kogemuse võrra rikkam."