Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.
Vajad abi?
Otsing Created with sketchtool.

Tasulised kõned ja teenused arvel

Eestis kõned eritariifsele numbrile

Eritariifsed numbrid võivad olla nii tasulised kui tasuta. Algusega 800 XXXX teenusnumbrid on alati tasuta, teiste teenusnumbrite hindadega tutvu siin.

Kui helistad teenusnumbrile (tavaliselt lühi- või erinumbrid), siis eritariif rakendub alates 11ndast sekundist. Enne seda on teenusepakkuja kohustatud helistajat teavitama kõneminuti hinnast. Pane tähele, et selle 10 sekundi jooksul rakendub lisaks tavahinnale tariif 0.23 €/min.

Eritariifsed numbrid on nt: infotelefonid, pankade infotelefonid, taksode tellimine, raadiomängud, kuulutused, ennustused, tutvumisliinid jne.

 

Eritariifsed teenused Eestis

Eritariifiga maksustatud teenused on nt: mängud, M-lotokinopiletid, iganädalased erinevad mobiilisisud, perioodilised ja ühekordsed tellimused, ajalehtede ja ajakirjade tellimused jne

Perioodilistest tasulistest teenustest loobumiseks leiad infot teenusepakkuja kodulehelt või võttes ühendust nende kontaktidel.

Sisuteenuste kohta loe siit

 

Välismaal kõned eritariifsele numbrile

Nii nagu Eestis, on välisriikides eritasulisi telefoninumbreid, millele helistamine maksustatakse tavahinnast kõrgemalt. Näiteks lennujaamade ja sadamate infonumbrid, taksode tellimine, pankade infonumbrid jne, ka restoranis laua broneerimine võib osutuda tasuliseks.

Hinnakirja saad vaadata asutuse, ettevõtte kodulehelt või täpsustada mobiilside operaatorilt, kelle teenuseid välismaal kasutad (sel juhul maini kindlasti, et kasutad roamingut).

Võimalusel soovitame välisriigis viibides ametiasutustega suhtlemiseks kasutada kohaliku riigi kõnekaarti/numbrit, sest tihtipeale on kohalikule kliendile antud numbrid tasuta või kasutada digikanaleid (e-mail, chat).

Nt: Soomes on tasulised suunad +358100, +358200, +358600 vms (nt lennufirmad, pangad jm teenuseid pakkuvad ettevõtted, kus kõneminut hind võib jääda vahemikku 3.50€-4.50€).

Loe lisaks