52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Kuidas Eesti Laulu eelistuste põhjal endale parimat kodupaketti valida?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:


Oled pikalt mõelnud, et milline Tele2 Piiramatu Kodu pakett sulle kõige paremini sobiks? Või mingil seletamatul X põhjusel kahtled, kas Piiramatu Kodu paketid üldse sulle on? Esiteks võime kinnitada, et „Jaaa – no worries - kindlasti on!“. Teiseks aitame sul nüüd ka kõige sobivama paketi valida kõige teaduslikumal teel – sinu lemmik eurolaulu põhjal!* „Pole tänu väärt!“ juba ette!

BROTHER APOLLO – BAD BOY

Soovitus: 5G Juhtmevaba Nett + TV + Filmid:

Vaibid pahade poistega ja/või tunned nende poole seletamatut tõmmet? Sinu liikumapanevaks jõuks on nahkvestid, mootorrattad ja/või mässamine vanemlike figuuride vastu? Siis võta endale 5G juhtmevaba netiga pakett. Paketi 5G nett sobib su kreisi elutempoga, lisaks tuleb kaasa ka turvaseade – kui kodune WiFi võrk on kvaliteetne ja turvaline, võid rahulikuma südamega väljas hullu panna.

CARLOS UKAREDA – NEVER GROWING UP

Soovitus: Juhtmevaba Kodunett + TV + Filmid

Kõigi nende jaoks, kes ei taha suureks kasvada, on ideaalsed meie piiramatusega kaasa pakitud GO3 filmid ja seriaalid, kus on väga palju kraami ka lastele. Jaanuaris lisandus valikusse näiteks Käpapatrulli film ja veebruaris tulevad juurde Super Mario Bros, Trolls Band Together ja filme nii DClt kui ka Marvelilt.

DANIEL LEVI – OVER THE MOON

Soovitus: Piiramatu Nett + TV + Filmid:

Vaatad tihti pilvede poole ja mõtled erinevate taevakehade peale? Meiega tood lisaks kaugematele päikestele ka kohalikud tähed taevast alla ja otse oma ekraanile. Kõigis piiramatutes pakettides on TV3 kodumaised sarjad sinust vaid paari nupuvahetuse kaugusel ning Piiramatu Nett paketiga saad nautida neid ka väljaspool Eesti piire.

NELE-LIIS VAIKSOO – KÄTE ÜMBER JÄÄ

Soovitus: Juhtmevaba Kodunett + TV + Filmid:

Kui üks suur armastus otsa saab, pakuvad vähemalt ajutist lohutust meie Paramount+ filmid ja sarjad. Ja kuna valusatest asjadest ülesaamisega pole tormata vaja, ei ole sul vaja ka 5G kiirust ega EL-i roamingut – tähtis on, et sa ennast igas oma kodu nurgas mugavalt tunneksid.

UUDO SEPP ja SARAH MURRAY – STILL LOVE

Soovitus: Piiramatu Nett + TV + Filmid

Kui distantssuhted on teema, on elementaarne, et võtad sellise paketi, mida ei saa kasutada mitte ainult Eestis vaid 20 GB jagu ka mujal Euroopa Liidus. Samas on selle paketiga sul piiramatult netimahtu ka esimese armastuse ülalpidamiseks kodus.

EWERT AND THE TWO DRAGONS – HOLD ME NOW

Soovitus: Juhtmevaba Kodunett + TV + Filmid

Oled kõik endast ära andnud ja tahad, et keegi sind lihtsalt hoiaks? Meie juhtmevaba koduneti paigaldusega saab enamik ise hakkama, aga soovi korral saadame täitsa tasuta oma abivalmis tehniku su kätt hoidma!

OLLIE – MY FRIEND

Soovitus: Piiramatu Nett + TV + Filmid:

Kaotusvalu meie ravida ei oska, kuid lühiajaliseks leevenduseks saad helgemaid hetki rentida meie filmilaenutusest. Piiramatu netiga saad elu ilusamaks teha mitte ainult väljaspool koduuksi vaid ka -maad.

5MIINUST x PUULUUP - (NENDEST) NARKOOTIKUMIDEST EI TEA ME (KÜLL) MIDAGI

Soovitus: 5G Juhtmevaba Nett + TV + Filmid:

Limps. Pilvikud. Vitamiinid. Hiiu kannel. Võsu rand. Grupitants. Kas on üldse midagi, mis sind ei huvita?! Piiramatute huvidega inimene vajab piiramatult võimalusi ja piiramatut paketti ning meie 37st telekanalist leiad korraga ja kordamööda nii filmiklassikat, sporti, kuumasid sarju, lastesaateid kui ka dokumentaale. Ja 5G kindlustab selle, et kõik, mida telekast lahtiseks jääb, sa netist kiiresti üles leiaks.

PETER PÕDER – KORRA VEEL

Soovitus: Piiramatu Nett + TV + Filmid:

Kõigile neile, kes ei suuda magusvalusast minevikus lahti lasta, pakume piiramatutes pakettides filmide-sarjade-saadete tasuta järelvaatamist. Nii saad soovi korral oma lemmik hetki uuesti läbi elada kasvõi 7 päeva järjest ja ükskõik mis Euroopa otsast – oh oleks vaid tavaelu ka sama ilus, kui meie pakett, kus sees TV , filmid ja piiramatu nett.

ANET VAIKMAA - SEROTONIIN

Soovitus: 5G Juhtmevaba Nett + TV + Filmid:

Ettevaatust! Liiga suur hulk serotoniini hulk veres võib põhjustada rütmihäireid! Südamerahustuseks saad meie piiramatud paketid kätte bürokraatiavabalt ja mõistliku hinnaga. Neile, kelle organism suuremate emotsioonimahtudega juba harjunud on ja kes enamat vajavad, soovitame oma kiireimat 5G ühendust.

PS!  Kui sulle juhuslikult meeldib mitu eurolaulu, võid alati Tele2 teenindusse pöörduda, kus meie teenindusvõlurid aitavad sul raskest olukorrast välja tulla ja õige tee valida. Seda siis Piiramatu Kodu paketi, mitte laulueelistuse osas.

*NB! Sõltumatud Šveitsi laborid pole VEEL jõudnud kinnitada, et tegu on 100% teadusliku meetodiga oma piiramatu paketi eelistuse määramiseks.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!