Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Eestis on nüüd Tele1!
01.04.2024


Tele2 on juba aastaid olnud parima teenindusega telko Eestis ja hiljuti võitsid ka ettevõtte teenindajad teist aastat järjest Parima Teenindaja konkursil, nii Tele2 juhatus otsustas, et alates 1. aprillist on ettevõtte nimi Eestis hoopis Tele1 Eesti.

Tele2 Eesti tegevjuhi Margus Nõlvaku sõnul ei tehtud rebrändingu otsust kergekäeliselt ning see on pikalt läbi- ja ettemõeldud. „Juba aastaid on erinevad uuringud kinnitanud, et Tele2 on Eesti klientide lemmik telekomifirma – sellistes tingimustes on mõistlik ja lausa elementaarne meie brändi nimi meie fännide soovidele vastu tulles ajakohastada,“ lisas Nõlvak. Nõlvak lisas, et nimemuutus viiakse lõpuni niipea, kui Tele2 grupi juhatus on selle kooskõlastanud, kuid Nõlvaku hinnangul peaks see olema vaid formaalsus.

Tele2 Eesti ajalugu sai alguse 1997. aasta 28. aprillil, kui hommikul kell pool üheksa käivitas AS Ritabell Eesti Mobiiltelefoni ja Radiolinja kõrval kolmanda mobiiltelefonivõrgu, ettevõtte kaubamärgiks sai "Q". 2001. aastal vahetas Q GSM nime ning jätkas Tele2 kaubamärgi all.

NB! Aprill! Tegemist on naljaga, meie jääme ikka Tele2-ks, aga sellegipoolest parimaks telkoks!