Alates tänasest, 11. maist taasavab Tele2 kõik oma esindused üle Eesti.

„Oleme jälginud tähelepanelikult riigis toimuvat – koroonaviirus näitab taandumise märke ja saame hakata sammhaaval tavapärasema elurütmi juurde naasma. Sellest tulenevalt otsustasime, et ettevaatusabinõusid silmas pidades taasavame käesolevast nädalast kõik Tele2 esindused,“ ütles Tele2 müügidirektor Aare Uusjärv.

Uusjärve sõnul teeb Tele2 kõik endast oleneva, et tagada töötajate ja klientide tervise kaitse ja ohutus. „Järgime kõiki kehtestatud turvameetmeid väga hoolikalt ja oleme võtnud kasutusele ka täiendavad abinõud, näiteks paigaldasime esindustesse kaitseklaasid, andsime teenindajatele maskid ja kindad ning varustasime esindused desinfitseerimisvahenditega,“ selgitas Uusjärv.

Samuti kehtib esindustes reegel, et müügipinnal pole samaaegselt rohkem kui kaks töötajat ning esinduses võib korraga viibida vaid üks külastaja. „Paneme klientidele südamele, et nad sellest juhisest kinni peaksid, sest nii saame tagada kõigi heaolu ja ohutuse,“ lausus Uusjärv. „On mõistetav, et soovime tavaelu võimalikult kiiret taastumist, kuid peame jätkuvalt oleme hoolsad ja üksteisega arvestama, et vältida viiruse uut lainet.“

Tele2 esindused on esialgu avatud lühendatud tööajaga. Esinduste lahtiolekuaegu saab vaadata Tele2 kodulehelt.