Mõnikord lihtsalt juhtuvad asjad, mida pole meie võimuses kohe parandada. Praegu on kahjuks selline olukord tekkinud MID SIM-kaartide varuga – tootjapoolse tarneprobleemi tõttu viibib uute MID SIM-kaartide tellimus. Seetõttu ei saa me hetkel pakkuda uusi SIM-kaarte kõikidele oma klientidele.
Koroonaviirus on muutnud suuresti inimeste tööharjumusi – kaugtööst on saanud uus normaalsus ja klassikaline kontor on paljudes ettevõttes asendunud osaliselt kodukontoriga.
„Sügis toob uued tuuled Tele2 Kuressaare esindusse – nimelt oleme end sisse sättinud saarlaste seas populaarses Auriga keskuses. Avamisnädalal teeme mitmeid hinnaüllatusi, ka nii mõnedki mobiiltelefonid on tavapärasest märksa soodsamate hindadega,“ ütles Tele2 turundusjuht Ines Estrin.
Tehnilise viperuse tõttu ei tööta praegu Tele2 era- ning ärikliendi infotelefonid.
Vaata esinduste lahtiolekuaegu siit.
August on Tele2-s küberturvalisuse kuu, mille kahel viimasel nädalal võtab Tele2 kontoris koha sisse Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv idufirmade ärikiirendi Startup Wise Guys, kellega koos asutakse tööle küberturvalisuse teadlikkuse tõstmise nimel.
Ettevaatust, levimas on petuskeem, kus Tele2 logo kasutav loos lubab võimalust võita nutitelefoni Galaxy 20. Sellist loosi ega kampaaniat Tele2 ei korralda! Tegemist on petturitega, kes üritavad inimestelt nende isiklikke andmeid ja raha kätte saada.
Tele2 Eesti teise kvartali müügitulu ulatus 18,3 miljoni euroni. Neljandat kvartalit järjest stabiilset kasvu näidanud ettevõtte EBITDA ehk ärikasum enne kulumit on eelmise aastaga võrreldes kasvanud 11%, ulatudes teises kvartalis 3,7 miljoni euroni. Koroonapandeemiast tingitud rändlustasude arvestatava vähenemiseta oleks ettevõtte prognoositav orgaaniline kasv ulatunud 30 protsendini.
Esmaspäeval, 6. juulil avasime trummipõrina ja fanfaaride saatel Narvas Astri keskuses uuenenud kontseptsiooniga Tele2 esinduse, mis on senisest kordades avaram ja modernsem.
Vaata esinduste lahtiolekuaegu siit.