Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Tele2 uueks järelmaksu partneriks saab Inbank
17.11.2021

Alates 17. novembrist on Tele2 järelmaksu partneriks Inbank. Järelmaksu tingimused klientidele ei muutu.

„Tele2 on viimase viie aasta jooksul väljastanud ise oma klientidele järelmaksu, kuid finantsteenuse pakkumine ei ole meie põhiäri. Sellepärast oleme aeg-ajalt kraadinud turu krediidiasutuste huvi meiega koostööd teha. Meil on hea meel, et mugavaid ja kiireid finantslahendusi arendav Inbank on valmis koostöös Tele2-ga pakkuma parimaid seadmete finantseerimise lahendusi kõigile Tele2 klientidele,“ kommenteeris koostöö alustamist Tele2 turundusdirektor Ines Estrin.

„Leping Tele2-ga on järelmaksu valdkonnas Inbankile üks suurimaid tehinguid Eestis. Järelmaksu pakkudes on meie eesmärk muuta nii järelmaksu taotlemine kui ka krediidivõimekuse hindamine võimalikult lihtsaks, kiireks ja automaatseks. Nii kaupmehed kui ka tarbijad hindavad järelmaksu võtmisel üha enam vastuse saamise kiirust, mistõttu oleme tugevalt panustanud digitaalsete protsesside arendamisse,“ selgitas Inbanki tegevjuht ja juhatuse esimees Priit Põldoja.

Põldoja nentis, et kui vaadata maailmatrende, siis „osta kohe, maksa hiljem“ makselahenduste näol teeb järelmaks praegu võimast comeback’i. „Järelmaksuga saab ostude eest tasuda osade kaupa just seal, kus seda kõige rohkem vajatakse, ning sel hetkel, mil seda kõige enam vajatakse, ehk ostukohas. See tagab ostude tegemisel sujuvuse, mida tarbijad üha rohkem ootavad,“ kirjeldas Põldoja.

Inbank on tarbimisfinantseerimisele keskendunud digitaalne pank, mis tegutseb Balti riikides, Poolas ja Tšehhis ning kaasab hoiuseid ka Saksamaal, Austrias, Hollandis ja Soomes. Inbanki võlakirjad on noteeritud Nasdaq Tallinna börsi Balti võlakirjade nimekirjas. Järelmaksu pakub Inbank sadades kauplustes üle Eesti.

Tele2 turundusdirektori Ines Estrini sõnul Tele2 järelmaksu tingimused ei muutu. „Teenusepakkuja vahetumine ei too meie klientidele kaasa muudatusi järelmaksu tingimustes. Küll aga muutub krediidivõimekuse hindamine kiiremaks ja seeläbi kujuneb ka ostuprotsess kliendile mugavamaks,“ sõnas Estrin.