Tele2

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Tele2 kolis Saaremaa esinduse Auriga keskusesse
01.09.2020

Esmaspäeval, 31. augustil avas Tele2 oma esinduse Saaremaa suurima kaubanduskeskuse esimesel korrusel. Avamise puhul üllatati kliente väga hea hinnaga internetipakettide ja mobiiltelefonidega.

„Sügis toob uued tuuled Tele2 Kuressaare esindusse – nimelt oleme end sisse sättinud saarlaste seas populaarses Auriga keskuses. Avamisnädalal teeme mitmeid hinnaüllatusi, ka nii mõnedki mobiiltelefonid on tavapärasest märksa soodsamate hindadega,“ ütles Tele2 turundusjuht Ines Estrin.

Lisaks suurtele soodustustele saavad kliendid uues esindused ise kõiki seadmeid ise proovida ja katsetada. Estrini sõnul on kõik huvilised oodatud Tele2 uhiuue esindusega tutvuma ja uut tehnoloogiat avastama.

Tele2 esindus Auriga keskuses on avatud:

  • esmaspäevast laupäevani kella 10.00–20.00
  • pühapäeval kella 10.00–18.00

Auriga esinduse avamine on osa Tele2 esinduste uuendamise programmist, mille käigus viiakse esindused senisest veelgi interaktiivsemale ning modernsemale tasemele. Kuressaares uue kuue saanud esindus on neljas uue kontseptsiooniga kaasaegne telekomiesindus, mille uksed sel aastal avanud oleme. Lisaks Kuressaarele võib meie tulevikku vaatavaid esindusi külastada Lasnamäe Centrumis, Tartu Kaubamajas ja Narva Astri keskuses.