52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Koolilõpetajale kink juba olemas?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

 

Koolilõpp on kohe-kohe ukse ees ja lõpupeod lähenemas. Tubli lõpetaja on palju vaeva näinud ja väärib pingutuse eest väärt kinki. Olgu selleks siis uued kõrvaklapid, mis aitavad eesootaval ülikooliaastal ühikatoas toakaaslase halba muusikamaitset vaigistada, tõukeratas, millega mugavalt kodu-kool-trenn-kodu vahemaid vurada, või uus ja kiire läpakas, mis produktiivsust toetab. Oleme kokku pannud mõned vinged mõtted, mida saad praegu Tele2s eriti hea hinnaga realiseerida.

Millisele noorele ei meeldiks uued kõrvaklapid? Juhtmevabade kõrvaklappidega kaasnevad küll teatud mugavused, kuid neid on ka kergem ära kaotada. Uued ja paremad rõõmustavad koolilõpetajat kindlasti. Isegi, kui vanad veel toimivad, on uute näol varu olemas – ka selleks puhuks, kui ühe komplekti aku lihtsalt tühjaks saab. Lisaks tuleb uuenenud kõrvaklappidega kaasa muudki head ja paremat. Näiteks on Apple’i teise generatsiooni ehk AirPods 2 juhtmevabu kõrvaklappe võrreldes eelkäijatega kõvasti arendatud. Need töötavad Siri häälaktiveerimisega, on parema helikvaliteediga, lülituvad kiiremini seadmete vahel ümber ning nende kestvam aku võimaldab tund aega kauem muusikat nautida. 

Või miks mitte lõpetaja suvve saata hoopis uhiuue telefoniga? Vee- ja tolmukindlus teeb Samsung Galaxy A52s 5G ideaalseks suvetelefoniks, millega ei pea rannamõnusid või aktiivsemat puhkust nautides muretsema, kui telefon kogemata määrdub või märjaks saab. Lisaks on mudelil piisavalt mälumahtu – 128GB! Boonuseks on kauakestev aku ja võimekas kaamerakomplekt, et kõik suvehetked kindlasti jäädvustatud saaksid. Noorele ideaalne!

Pisemale lõpetajale, kellele telefoni veel pisut vara osta, on igati väärt kink nutikell. Eriti kui laps on jõudnud ikka, mil ta võiks suvel esimesi kordi järelvalveta väljas sõpradega mängida või kõige noorematele mõeldud suvelaagritest osa võtta. Sellisteks puhkudeks on lastele mõeldud nutikell ELARI KidPhone 4GR hea kink, millega saab tema turvalisusel kaugelt silma peal hoida. Kellaga saab helistada ja videokõnesid teha, häälsõnumeid saata ning see näitab lapse asukohta. Lisaks võimaldab kell lapsevanemal ümbruses toimuvat kuulata ning turvatsoone määrata, millest väljumisel saab vanem teavituse. Kellal on ka SOS-nupp.

Paljusid lõpetajaid ootab sügisel ees ülikool, kus peamiseks töövahendiks on sülearvuti. Kui mõelda sellele juba kevadel, saab üsna möödapääsmatu vahendi soetamise koolilõpuga ühendada. Läpaka puhul hindab tulevane tudeng kergust, et seda oleks mugav kaasas kanda, ning piisavat mälumahtu, et kõiki uusi teadmisi ja mahukaid kodutöid südamerahuga arvutisse koguda. Oluline on ka aku kestvus, et koolitöid paindlikult igal kellaajal ning kõikjal teha. Üle ega ümber ei saa ka arvuti kiirusest, sest tudengil on selle asemel, et oodata, kuni vajalikud veebilehed avanevad või veebiloengud normaalselt jooksma hakkavad, parematki teha. Kõiki neid kriteeriume täidab noorte seas populaarne Apple MacBook Air. Lisaks näeb sülearvuti hea välja. Rõõm on vältimatu!


Vaata ka teisi lahedaid koolilõpu sooduspakkumisi SIIT.

 

Autor:

Karina Auli

Tele2 sisuturunduse projektijuht

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!