levi

5 nippi, kuidas saada nutitelefonis parem levi

Vanaema elab kaugel Võrumaa metsades ja pooled külajutud lähevad kõne ajal kaduma? Huvitav, kas levi oleks parem, kui memm kükitaks katuseharjal? Siin mõned lihtsad nipid, mille abil saad ka ise oma telefoni levi putitada, ilma katusele ronimata!

Loe edasi

elektritakso

Kuidas olemasolevad kliendid ettevõtet turundama panna?

Ermo Kontson asutas kaheksa aastat tagasi taksoteenust pakkuva Elektritakso, mis on nüüdseks teenindanud pea 200 000 klienti. Ometigi mäletab ta hästi seda, kui müügi ja turundusega töötati alles esimeste klientideni jõudmise nimel. Mida soovitab Kontson alustavatele ettevõtjatele müügiprotsessi kiirendamiseks?

Loe edasi

tanker

Kuidas tulla uue tootega turule nii, et kliendid selle käest rabaksid??

Tanker tuli kuus aastat tagasi oma käsitööõlledega turule nii, et ei tehtud otseselt ei müüki ega turundust, aga kliendid rabasid piltlikult öeldes tooteid käest ära. Kuidas nad seda tegid?

Loe edasi


elektritakso

Kuidas olla korraga taksojuht, dispetšer, raamatupidaja ja turundusjuht

Unistad oma ettevõttest? Elektritakso juht Ermo Kontson tegi oma unistuse teoks ja lõi ettevõtte, mis täna annab tööd ligi 150 inimesele ja on teenindanud pea 200 000 klienti. „Ettevõtlusega alustamine oli üks minu elu parimaid otsuseid,“ julgustab Kontson.

Loe edasi

tanker

Kuidas alustava ettevõtjana kümmet ametit korraga pidada?

Millest unistavad kirglikud õllesõbrad? Eks ikka oma õlletehasest! Tankeri looja Jaanis Tammela ja Ameerika käsitööõllede pealinnast San Diegost pärit Ryan Suske on ühe oma suure unistuse täitnud – nad on loonud Eesti ühe tuntuima käsitööõllebrändi Tanker.

Loe edasi

tv

Kuidas saad hakata Tele2 Go3 TV-teenust kasutama?

Käime kiirelt üle, kuidas TV-teenust kasutama hakata. See on lihtne kui 1-2-3. Vaata järgi.

Vaata videot


memory

Mida teha, kui telefoni mälu saab täis?

Tõenäoliselt oled kokku puutunud olukorraga, kui telefon keeldub pildistamast, filmimast või midagi alla laadimast. Tavaliselt on tõrke põhjuseks see, et telefonimälu on täis. Frustreeriv, eks. Mida selle vältimiseks teha?

Loe edasi

nutilukustus

Minu tee võtmevaba elu poole

Mis tunne Sul tekib, kui keegi tuleb Sinu juurde jutuga, et ta teeb Sinu koduukse mobiiliga avatavaks? Täpselt kolm kuud tagasi minuga nii juhtus ja täpselt kolme sekundiga tekkis mul ka miljon küsimust: millal, kuidas, kui palju maksab, kas on turvaline ja nii edasi.

Loe edasi

ios-14

iOS 14 kõige tähtsamad uuendused

Septembri keskel nägi ilmavalgust Apple’i operatsioonisüsteemi 14. versioon, loogilise nimega iOS 14. Mis on peamised uuendused?

Loe edasi


android-11

5 parimat uuendust Android 11 juures

Asi on viimaks ametlik. Pärast ligi kolmekuulist beeta versioonide möllu, on Androidi operatsioonisüsteemi 11. versioon ametlikult väljas. Vaatame üle 5 kõige tähtsamat uuendust, mis Android 11 endaga kaasa toob.

Loe edasi

ruuter

Aeglane Wi-Fi? Aeg ruuter välja vahetada

Lugusid elust enesest ehk sellest, kuidas ma pärast aastate pikkust piinlemist koju kiire neti sain.

Loe edasi

kriimud

VIDEO: Telefoni kriimustuste eest kaitsmine

Kas telefoni kriimustuste eest kaitsmiseks piisab mullikilest ja eraldi seljakotist? Vaata järgi.

Vaata videot


megapikslid

Megapikslist tähtsam: mis tegelikult tagab pildi kõrge kvaliteedi?

Meist paljude jaoks on nutitelefoni puhul tähtsuselt esimeseks funktsiooniks pildistamine. Kas hea pildi tegemiseks piisab suurest megapikslite arvust või vajab kompott ka muid koostisosi?

Loe edasi

ongitsuskirjad

Kuidas end õngitsuskirjade eest kaitsta?

Õngitsuskirjad on viimasel ajal nii heaks läinud, et konksu otsa langemise oht on järjest suurem. Kuidas õngitsuskiri ära tunda ja mida sellise kirjaga teha?

Vaata videot

telefon lapsele

Milline telefon sobib koolilapsele?

Kooliaasta on kohe algamas ning koos kooliks vajalike vihikute ja pliiatsite varumisega saabub paljudes peredes ka aeg valida lapsele uus nutitelefon. Siin mõned näpunäited, mida kõige selle juures silmas pidama peaks.

Loe edasi


veebipettused

Puust ja punaseks: kuidas internetis mitte tünga saada?

Aastaid tagasi öeldi, et me liigume suunas, kus ei varastata mitte asju, vaid andmeid. Reaalsuskontroll: selline tulevik on täna kätte jõudnud. Veebipettused on laiemalt levinud kui kunagi varem. Kuidas end nende eest kaitsta?

Loe edasi

kommid

Kuidas valida mobiilipaketti?

Inimestele reeglina meeldivad lihtsad valikud. Kas Orbit või Dirol? Kas abikaasale kinkida tulpe või roose? Kas jalutada rannas või metsas? Mobiilipaketi valik võiks samuti nii lihtne olla. Siin 3 põhimõtet, millest paketi valikul lähtuda.

Loe edasi

go3

Ära murra pead – suvised filmi- ja sarjasoovitused

Kas oled mõnikord teinud teleka lahti, et midagi vaadata ja siis sa kerid ja kerid ja kerid. Dokumentaal? Märulifilm? Mõni spordikanal? Mitte miski ei tundu õige.

Loe edasi


tele2 epood

5 põhjust, miks Tele2st telefoni MITTE osta

Kas telefon on kriimustatud ja kaamera kvaliteet aja hammasrataste vahele jäänud? Või on tehnoloogilised lahendused märkamatult teise ajastusse arenenud? Ilmselt vajad Sa uut telefoni.

Loe edasi

müük

Kuidas alustava ettevõttena müüginumbrid taevasse lennutada?

Kolm aastat tagasi loodud tööstusautomaatika müügi ja masinaehitusega tegelev ettevõte KEMERI on tänaseks oma kliendibaasi mitmekordselt kasvatanud ja vaatab nüüd aktiivselt ka välisturgude poole. Siin nipid, kuidas sama teha.

Loe edasi

ilmaennustus

Parimad ilmaäpid, mida Eestis kasutada

Ilm on teema, mis eestlasi alati huvitab, sest see on heitlik, ettearvamatu ning kes ei teaks mõnd head anekdooti teemal: eelmisel aastal oli jõulude ja jaanipäeva ilmaerinevus 2 kraadi – jõulude ajal oli soojem.

Loe edasi