52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Tele2 Eesti juht Chris Robbins lahkub lähitulevikus ametist
03.02.2023


Pärast ligi viieaastast perioodi Tele2-s on ettevõtte praegune tegevjuht Chris Robbins otsustanud edasi liikuda ja kasutada võimalust globaalses organisatsioonis väljaspool Eestit. Robbins on ametis teise kvartalini, kuni ettevõttele leitakse uus juht. 

 
"Olen olnud Eesti Tele2s ligi viis õnnelikku aastat, mis on minu karjääri pikim aeg samas rollis ja riigis, seega on aeg uueks isiklikuks väljakutseks," ütleb Robbins. „Kõige olulisem on, et selle aja jooksul oleme suurepärase tiimiga suutnud edukalt ümber pöörata kahaneva kliendibaasi, tulud ja kulud ning kehvad tulemused klientide rahulolu osas, mis olid ettevõttel kui siin 2018. aastal alustasin. Oleme saavutanud majandusnäitajatele seatud eesmärgid ja pakume juba mitmendat aastat parimat klienditeenindust.“ 
 
Kanadalasest paarikümneaastase telekomisektori tippjuhi kogemusega Robbins on töötanud nii Euroopas kui ka Põhja-Ameerikas. Tele2 Eesti tegevjuhi rollile eelnevalt juhtis ta Leedus telekomioperaatorit Bite ning oli Kanada mobiilifirma Wind Mobile müügi- ja klienditeenindusdirektor ning Tšehhi Vodafone’i turundusdirektor. Tele2 Eesti juhi kohalt liigub ta edasi rahvusvahelisse ettevõttesse, mis tegutseb üle kogu Euroopa ja ka Lähis-Idas.  
 
Tele2 Grupp otsib lähikuudel Eesti ettevõttele uut tegevjuhti, seega jätkab Robbins oma praeguses rollis teise kvartalini. „Kiidan pidevalt Eesti kultuuri, ühiskonda ja inimesi oma sõpradele ning võrgustikule üle maailma. Kindlasti jään paljutki igatsema, sealhulgas imelist ja tugevat klienditeeninduse meistrite tiimi, mis meil Tele2s on,“ lisab Robbins.