52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Tele2 pakub esimesena turul 5G kõnekaarti ja seda vähem kui euro eest
20.12.2023


Tele2 lisab esimese mobiilioperaatorina Eesti turul ka kõnekaartidele 5G võimekuse, mis annab kõigile ettevõtte klientidele võimaluse kasutada senisest veelgi kiiremat ja vastupidavamat internetiühendust ning seda ka alla eurose paketi puhul. 

“Tänapäeval on mitmekülgsete mobiilipakettide kõrval jätkuvalt populaarsed kõnekaardid, millega ostetakse nutiseadmetesse lisaks kõneminutitele ka internetimahtu. Praeguseks on enamikel uuematel telefonidel 5G võimekus ja soovime, et kõik meie kliendid, ka kõnekaartide omanikud, saaksid mugavalt ja mõistliku hinnaga kasutada parima kvaliteediga internetti. Kiiret 5G internetti saab sõltumata kõnekaardi paketist ja hinnast kasutada iga meie klient,” ütles Tele2 erakliendi teenuste noorem tootejuht Sirli Kikas.

Veelgi kiirema interneti võimaldamiseks lisab Tele2 esimesena Eestis alates 1. jaanuarist 2024 kõnekaartidele 5G võimekuse, millega saavad kliendid nautida senisest kiiremat ja võimsamat kasutuskogemust ehk suuremat andmeside tippkiirust, väiksemat viiteaega, paremat töökindlust ja kättesaadavust ning ühtsemat kasutuskogemust.

Tele2 5G kõnekaardi kolmest võimalikust stardikomplektist on üks piiramatu ja sisaldab kümneks päevaks piiramatus mahus interneti kasutamist Eestis ning sobib nii nutitelefoni kui ka ruuterisse. Pärast kümne päeva möödumist saab kõnekaardile soovi korral aktiveerida mõistliku hinnaga paketi, mis vastab kasutaja vajadustele. Näiteks saab valida 1GB, 8GB või piiramatu internetimahuga Surfa pakettide vahel. 

“Muidugi jõuab 5G ka praeguste Tele2 kõnekaartide omanikeni. Kõikidesse nende pakettidesse integreeritakse 5G võimekus märkamatult ja see hakkab toimima uue aasta algusest. Kliendid ise ei pea midagi tegema - piisab kui 5G toega telefonil on andmeside sisse lülitatud ning juba ühendubki telefon meie levialas 5G võrguga. Samuti jäävad alles kõik teised võrgud - nii 4G, 3G kui ka 2G. Kiirem ja kvaliteetsem internet kliendi jaoks hinda ei tõsta,” täpsustas Kikas.

Tele2 5G kõnekaarte saab osta enam kui 1500 müügikohas üle Eesti, neid müüvad ettevõtte esindused ja e-pood, Rimi, Maxima, Selver, Circle K, Olerex, Grossi Toidukaubad, Coop, R-kiosk, ning kõik teised hästivarustatud poed üle Eesti.