Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Tele2 rõõmustab taas parema levi ja kiirema internetiga. 2021 võrgutööde ülevaade
12.01.2022

Tele2 pühendus 2021. aastal parema levi ning kiirema interneti loomisele, mille tulemusel paranes levi või interneti kiirus 165 Eesti paigas. Uued tugijaamad tagavad parema levi 43 piirkonna elanikel ning kiirema interneti 122 piirkonnas.

Tele2 raadiovõrgu planeerimise ja võrguehituse juhi Margus Sitsi sõnul olid võrgutööde fookuses need Eesti paigad, kus oli vaja internet kiiremaks teha ning seda nii linnades kui maal. Prioriteediks võetakse piirkonnad, kus on suurem arv Tele2 kliente ehk kõige rohkem sõpru.

„Parema levi tagamiseks ehitasime täiesti uues asukohas tugijaama, mille ümbruse katsime parema mobiili leviga ning piirkonnas tõusid ka 4G interneti kiirused. Samuti laiendasime olemasolevas asukohas 4G tugijaama, mis tegi ümbruses interneti kiiremaks. Tähelepanu said ka igasugused siselahendused, kus käivitasime tugijaama erinevates avalikes kohtades ja ärihoonetes,“ selgitab Sits. 

Levi ja internetiühenduse kvaliteedi tõstmine on Tele2 jaoks pidev fookusteema ning tagasivaate 2021. aastale annab ka üleval toodud võrgutööde-kaart.