52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.
Vajad abi?
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

4G ja 5G ruuteri ja Plume SuperPodi seadistamine

Vaata 4G ruuterite seadistusjuhendeid siit: Huawei B818 seadistusjuhend, Huawei B628 seadistusjuhend.


Tere tulemast Tele2 5G-maailma!

Oleme uhked, et meie era- ja ärisõprade seadmete hulka on lisandunud Nokia FastMile 5G vastuvõtja, mis muudab interneti kasutamise lihtsamaks ja kiiremaks kui kunagi varem. Nüüd on võimalik nautida 5G uskumatut internetikiirust ja stabiilsust igal ajal, igal pool. Vastuvõtja ühendub ka lihtsalt meie Plume SuperPodiga ja toob 5G-interneti eeliseid ilma igasuguste takistusteta. Kiire ja usaldusväärne internetiühendus koos Nokia FastMile 5G vastuvõtja ja Plume SuperPodiga.


Tele2 5G juhtmevaba internet, koos Nokia FastMile 5G lahendusega

1. Kiire ja stabiilne
FastMile 5G vastuvõtja toob sinuni kiireima võimaliku 5G-internetiühenduse, mis tagab sujuva veebilehtede sirvimise, allalaadimised ja videode voogesituse. Vastuvõtja tagab meie mobiilivõrgus stabiilse ühenduse ka kõige kiiremat internetiühendust nõudvate rakenduste jaoks.

2. Lihtne paigaldus ja kasutamine
Vastuvõtjat on väga lihtne paigaldada ja kasutada. Lihtsalt ühenda seade Plume SuperPodiga ja oledki valmis nautima 5G-internetikiirust. Nokia FastMile 5G vastuvõtja seadistamine on samuti väga lihtne, mistõttu ei ole vaja selle seadme kasutamiseks eriteadmisi.

3. Ühenduvus ja levi
FastMile 5G Receiver tagab kiire internetiühenduse ka piirkondades, kus tavapärane kaabelpõhine internetiühendus ei ulatu. Lisaks on FastMile 5G Receiver ühilduv erinevate seadmetega ja võimaldab sul ühendada mitu seadet korraga, ilma et see mõjutaks ühenduse kiirust või stabiilsust.

Nokia FastMile 5G vastuvõtja on seade, mis toob 4G või 5G mobiilivõrgu meie era- ja ärisõpradele.

Vastuvõtja on võimalik paigaldada aknale, et tagada optimaalne ühendus 5G raadiosagedustele, mis tavaliselt ei levi hästi siseruumides. Nokia FastMile 5G vastuvõtja pakub parimaid allalaadimis- ja üleslaadimiskiirusi, mis parandab oluliselt internetikogemust. Kui era- või ärisõbra piirkonnas pole 5G katvust, töötab vastuvõtja ka 4G mobiilivõrguühenduses väga hästi ja suudab tagada suuremad kiirused.

 

Nokia FastMile 5G vastuvõtja kasutusjuhend

Plume rakenduse allalaadimine ja SuperPodide ühendamine

 

 

 

 

 

 

IP aadress: 192.168.1.1

Juhendi saab alla laadida SIIT

Mida teha, kui kasutad Nokia FastMile 5G ruuterit ja Plumet ning ühtäkki Wifi ühendust ei ole?

Kui Plume on teinud tarkvara uuenduse, võib juhtuda, et ta ei suuda ennast ise automaatselt Nokia FastMile 5G ruuteri külge seadistada. Sellisel juhul tuleb Plume seadmes määrata käsitsi võrguvalik "Router only".
Selleks ava HomePass äpp: vali "Adapt" > ​​​"Advanced settings" > "Networking mode" > "Router Only". Pärast on soovitatav teha ruuterile restart.