Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Mis on hea koduse sauna saladus?
#ärijutud
3 minuti lugemine
Avaldatud:
26.10.2021
Uuendatud:
03.11.2021
Autor:
Tele2

Saunamaailma meeskond töötab selle nimel, et iga päev kasvaks saunafännide arv, kes saavad nautida parimat saunakogemust. Mida teha aga selleks, et kodus suurepärane saunaelamus saada?

Saunamaailma müügijuht Erich Gartvits on oma meeskonnaga juba üle 18 aasta saunaprojekte teinud ning kogu oma äri selle ümber ehitanud. Saunamaailm asutas oma saunatarvikute poe juba 1999. aastal. Juba siis sooviti sauna kaudu inimestele tervist anda. 

„Täna näeme üha enam seda, et inimesed, kes ehitavad oma kodu, tahavad üha rohkem, et sinna kuuluks ka üks korralik saun. Eestlased armastavad head sauna, sest see on juba aastakümneid meie elustiili oluline osa olnud. Üha enam inimesi ehitavad sauna ka oma korterisse,“ avaldas Gartvits.

Saun vähendab krooniliste tervisehädade tekkimise riski

Soome teadlaste (Jyväskylä) viimane uuring näitas, et lisaks tuju ja toonuse tõstmisele vähendab regulaarselt saunas käimine ka krooniliste tervisehädade tekkimise riski. Kõige parema tulemuse andis saunaskäik juhul, kui leili võeti vähemalt neli korda nädalas. Temperatuur võiks jääda seejuures 75–85°C vahele. „Temperatuuri osas sõltub palju ilmselt igaühe enda eelistustest. Väga paljudele meeldib just kuumema temperatuuriga saunas käia,“ nentis Gartvits, kes teab saunadest läbinisti kõike. 

Heal kodusel saunal on tema sõnul neli põhilist komponenti – õige keris, saunavalgustus, mugav saunalava ja õige õhu liikumine ruumis. Neist kõige olulisem on just keris.

Kuidas valida õiget kerist?

Kerise valikul on esmatähtis lähtuda sauna suurusest ning võimalustest. Tavaliselt on elektrikeris kasutuses linnakodu saunades ja puukeris maakodudes. Puukerist saab kasutada igas leiliruumis, millel on olemas korsten või korstna paigaldamise võimalus. Puukerisel on elektrikerise ees mitmeid eeliseid – see loob õige eestlasliku saunameeleolu ja aitab kaasa paremale õhuvahetusele leiliruumis. 

Kuidas valida oma koostööpartnereid?

Sauna toimimise seisukohast on oluliseks võtmesõnaks ka ventilatsioon. Puukerisega saun tagab ise parema ventilatsiooni, samas kui elektrikerise tekitatud soojusenergia lihtsalt pööritab leiliruumis olevat õhku, aga ei taga õhuvahetust.

Kogu Saunamaailma meeskond töötab just selle nimel, et pakkuda oma klientidele parimat kogemust, ning just sel põhimõttel valivad nad ka oma koostööpartnereid. Just sellepärast valiti oma partneriks ka Tele2. “Valime neid, kelle eesmärk on pakkuda parimat teenust ja kes teevad oma klientidele ka rätsep-lahendusi. Tele2 näol oleme näinud, et nad tulevad meie soovidega kaasa,” lisas Gartvits.

Ruuter + internetipakett vaid 23 euro eest

Piiramatu internetimaht ja võimekas Huawei ruuter kõigest 23 euro eest – just sellise paketi tõi turule tele2, et pakkuda oma klientidele parimat lahendust võimalikult soodsa hinna eest.

Tele2 turundusdirektori Ines Estrini sõnul on nende kaheks peamiseks väärtuseks piiramatus ja vabadus ning just neid võimalusi soovib ettevõte pakkuda ka oma äriklientidele.  Piiramatut internetti, Huawei B628 ruuteri renti ning staatilist IP-aadressi sisaldava paketi hind on 23 eurot kuus. 

Lisaks on „Piiramatu Kontori“ paketi kasutajatel on võimalik oma ruuter kolme aasta tagant ilma lisatasudeta välja vahetada. Kõik uued paketid sisaldavad piiramatut andmesidekiirust, kõneminuteid ning tekstisõnumite arvu, ent erinevad andmesidemahu poolest. 

Võta pakkumine juba täna SIIT.

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!

Populaarsed tooted e-poes