52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Tele2 sõnumiteenused

Soovid suhelda oma klientidega kiiresti, efektiivselt ning nutikalt? Siis on just Sulle Tele2 sõnumiteenused! Pakume kahte erinevat sõnumiteenust, mille vahel valiku tegemine sõltub üldjuhul kliendi ettevõtte suurusest ning vajaliku lahenduse kompleksusest.

Multi SMS

Multi SMS teenus võimaldab veebikeskkonnast korraga saata suurt hulka SMSe. See sobib hästi näiteks reklaamsõnumite saatmiseks, sest SMSee saab saata kõikidesse võrkudesse.

Ettevõttel peab teenuse kasutamiseks olema andmebaas mobiilinumbritega. Tellija vastutab, et sõnumite vastuvõtjad oleksid teadlikud saatja andmebaasis olekust ning nõustuksid SMS-i saamisega.

Teenuse tellimiseks võta meiega ühendust firma@tele2.ee või helista 1205.

Infobip

Läbi Tele2 on Sul võimalus saada ligipääs ühele maailma kõige võimsamale mobiilisuhtluse platvormile, mida pakub Infobip. Infobip on tuntud kui üks maailma kõige töökindlamatest A2P SMS- ja mobiilse kommunikatsiooni platvormidest, mis on alati kättesaadav, varustatud 24/7 tehnilise toega, valdkonna kiireima probleemide lahendamise ajaga (keskmiselt 50 minutit) ja kõige kindlama ühendusega kogu maailma mobiilsete võrkude operaatoritega.

Kui soovid teenust testida, võta meiega ühendust ning me anname Sulle testkonto.

Näiteid Infobipi SMS teenuse kasutamisest
  • Uue tulu teenimine: edasta infot kampaaniapakkumiste või konkreetse toote väikse laoseisu kohta.
  • Teated tellitud pakkide postkontorisse saabumise kohta paki teekonna jälgimiseks.
  • Kliendirahulolu suurendamine ja lojaalsuse tagamine, küsides tagasisidet teenuse või toote kvaliteedi kohta.
  • Klientide teavitamine nende kontodel toimuvatest tundlikest tehingutest.
  • Kahefaktoriline autentimine. Nt kui klient peab peale rakenduse alla laadimist või toote ostmist läbima täiendava autoriseerimise.
  • Ettevõttesisesene suhtlemine: saada töötajatele uusi personaalseid ülesandeid, töögraafikuid jms.