Tele2 sõnumiteenused

Soovid suhelda oma klientidega kiiresti, efektiivselt ning nutikalt? Siis on just Sulle Tele2 sõnumiteenused! Pakume kahte erinevat sõnumiteenust, mille vahel valiku tegemine sõltub üldjuhul kliendi ettevõtte suurusest ning vajaliku lahenduse kompleksusest.

Multi SMS või Infobip

Multi SMS teenus on mõeldud pigem väikesemale ärikliendile, kel soov saata pigem ühekordseid või lihtsamaid SMSe oma klientidele.

Infobipi SMS teenus on mõeldud suurklientidele, kes vajavad SMSide saatmiseks komplekslahendusi (nt krüpteeritud SMS, 2-way SMS jne).

Multi SMS

Multi SMS teenus võimaldab veebikeskkonnast korraga saata suurt hulka SMSe. See sobib hästi näiteks reklaamsõnumite saatmiseks, sest SMSee saab saata kõikidesse võrkudesse.

Ettevõttel peab teenuse kasutamiseks olema andmebaas mobiilinumbritega. Tellija vastutab, et sõnumite vastuvõtjad oleksid teadlikud saatja andmebaasis olekust ning nõustuksid SMS-i saamisega.

Teenuse tellimiseks võta meiega ühendust firma@tele2.ee või helista 1205.

Infobip

Läbi Tele2 on Sul võimalus saada ligipääs ühele maailma kõige võimsamale mobiilisuhtluse platvormile, mida pakub Infobip. Infobip on tuntud kui üks maailma kõige töökindlamatest A2P SMS- ja mobiilse kommunikatsiooni platvormidest, mis on alati kättesaadav, varustatud 24/7 tehnilise toega, valdkonna kiireima probleemide lahendamise ajaga (keskmiselt 50 minutit) ja kõige kindlama ühendusega kogu maailma mobiilsete võrkude operaatoritega.

Kui soovid teenust testida, võta meiega ühendust ning me anname Sulle testkonto.

Näiteid Infobipi SMS teenuse kasutamisest
  • Uue tulu teenimine: edasta infot kampaaniapakkumiste või konkreetse toote väikse laoseisu kohta.
  • Teated tellitud pakkide postkontorisse saabumise kohta paki teekonna jälgimiseks.
  • Kliendirahulolu suurendamine ja lojaalsuse tagamine, küsides tagasisidet teenuse või toote kvaliteedi kohta.
  • Klientide teavitamine nende kontodel toimuvatest tundlikest tehingutest.
  • Kahefaktoriline autentimine. Nt kui klient peab peale rakenduse alla laadimist või toote ostmist läbima täiendava autoriseerimise.
  • Ettevõttesisesene suhtlemine: saada töötajatele uusi personaalseid ülesandeid, töögraafikuid jms.

Miks SMS?

SMS sobib suurepäraselt ajatundlike sõnumite saatmiseks, sest see jõuab saajani keskmiselt 7 sekundiga ning seda loetakse 6 minuti jooksul. SMS ei sõltu ka internetiühendusest ega seadmetüübist. Seetõttu on SMS ka OMNI teabevahetuse asendamatuks osaks.