Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Bitdefender PREMIUM VPN

See on usaldusväärne ja tõhus veebiliikluse krüpteerimise teenus, mis võimaldab teil hoida oma isikuandmeid ja internetitegevust täielikult privaatsena. Meie eesmärk on pakkuda teile rahulikku meelt ja kindlustunnet igal sammul, mida võtate digitaalses maailmas.

Privaatsus ja turvalisus

Bitdefender VPN võimaldab teil hoida oma internetiühenduse privaatsena ning kaitsta oma isikuandmeid ja veebiliiklust. Teie andmed on krüpteeritud ja teie tegevus internetis on varjatud.

Täielik anonüümsus

Bitdefender VPN peidab teie IP-aadressi ja muudab teie veebiliikluse jälgimise keeruliseks. See tähendab, et teie veebikäitumine jääb privaatseks ja teid ei saa jälgida ega profileerida.

Piiramatu juurdepääs

Bitdefender VPN võimaldab teil juurdepääsu erinevatele geograafilistele piirangutele allutatud sisule. Saate vaadata rahvusvahelisi voogedastusplatvorme, pääseda ligi blokeeritud veebisaitidele ja nautida oma lemmiksisu kõikjal maailmas.

Avalike võrkude turvalisus

Kasutades Bitdefender VPN-i avalikes võrkudes, näiteks kohvikutes, lennujaamades või hotellides, saate kaitsta end võimalike häkkerite ja nuhkvara eest. Teie andmed on kaitstud ka siis, kui ühendate mitteturvaliste Wi-Fi võrkudega.

Kellele?

Bitdefender VPN sobib kõigile, kes soovivad säilitada oma privaatsust. Kui soovite hoida oma veebikäitumist privaatsena ja vältida isikuandmete lekkimist, siis Bitdefender VPN on just teie jaoks. See sobib suurepäraselt ka reisijatele, sest kui te sageli reisite, võimaldab Bitdefender VPN teil juurdepääsu piiratud sisule ja hoida oma andmed turvalisena avalikes Wi-Fi võrkudes. Lisaks on see suurepärane valik voogedastusplatvormide armastajatele, sest saate nautida piirkondlikku sisu, mis muidu poleks teieni jõudnud. Kui teie jaoks on oluline veebiturvalisus ning soovite kaitsta end võimalike häkkerirünnakute eest, siis Bitdefender VPN on kindel valik.

Bitdefender Premium VPN paketid

 
Bitdefender Premium VPN

Piiramatu krüpteeritud liiklus

Täielik online-kaitse ja anonüümsus
Turvaline meedia voogedastus ja allalaadimine internetis
Ei mingeid liikluslogisid
Rohkem kui 1300 serverit üle maailma
Saadaval Windows, macOS, Android ja iOS seadmetele
Tsentraalne kontohaldus ühe kasutaja alt Ei sisalda 
Hind (1 kuu, kuni 10 seadet ) 2,30 € + km
Tellimisvorm

Tellimise protsess on imelihtne. 1-2-3 ja juba saad teenust kasutama asuda. Kui Sa pole veel Tele2 klient, siis liitu siin.

1
+372