Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Domeen, e-post ja koduleht

Vajad oma ettevõttele domeeni, e-posti ja kodulehte? Tele2 pakub koos Veebimajutusega töökindlat lahendust, mis ei nõua Sinult igapäevast tähelepanu. Proovi julgelt, sest Tele2 sõpradele on esimesed 6 kuud TASUTA!

Lihtsus

Klientide jaoks on loodud intuitiivne Veebimajutuse iseteenindus, kus saavad vajalike toimingutega hakkama ka arvutikauged inimesed.

Pikaaegne kogemus

Veebimajutus.ee on turul tegutsenud juba üle 20 aasta ning nende teenust kasutab üle 15 000 Eesti ettevõtte. See tagab teadmise, kuidas pakkuda võimalikult head teenust.

Hinna ja kvaliteedi suhe

Veebimajutust valides võid olla kindel, et saad taskukohase hinnaga kvaliteetse teenuse, mille hinnastamine on alati läbipaistev.

6 kuud tasuta

Tele2 sõbrale on esimesed 6 kuud kodulehe, e-poe ja e-posti majutus tasuta, pärast mida on võimalik otsutada, kas jätkata teenuse kasutamist või kolida mujale.

Teenuse sisu

Saad registreerida enda ärile meelepärase domeeni, luua usaldusväärsed nimi@firmanimi.ee stiilis e-posti aadressid ning seada üles Wordpressi või Voogi sisuhaldussüsteemil kodulehe. Soovi korral on võimalik lihtsalt ja kiirelt ka ise väike e-pood püsti panna. Teenuse tellimiseks:

  1. Registreeri uus domeen või alusta olemasoleva kolimist
  2. Vali endale sobiv majutuspakett
  3. Proovi meie teenust 6 kuud tasuta

Paketid

Kes on Veebimajutus.ee?

Veebimajutus.ee (Elkdata OÜ) on suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkuja Eestis ja .ee domeenide akrediteeritud registripidaja, teenindades igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 domeeni. Oled valinud õige partneri, kui soovid domeeninime registreerida ning oma domeeniga e-posti aadressi ja kodulehe mugavalt tööle panna. Nad on valdkonnas tegutsenud juba 18 aastat, meie teenuseid kasutavad enam kui 15 000 Eesti ettevõttet.

Veebimajutuse serveripark on 24/7 monitooringu all.

Serverid on majutatud Telia ja Linxtelecomi serverikeskustes, mida iseloomustavad järgmised tunnused:

  • garanteeritud katkematu toide lühi- ja pikaajaliste elektrikatkestuste korral;
  • automaatne tehnikat säästev kustutus (inertgaasiga);
  • optimaalne jahutus;
  • seadmete füüsiline turve;
  • dubleeritud kiired sideühendused.

Soovid lisainfot?

Siis jäta meile oma kontakt siin ja võtame Sinuga tööpäevadel 30 minuti jooksul ühendust!