Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

IT-
haldus

IT-haldusteenus võtab vastutuse Sinu ettevõtte IT-taristu toimimise eest, mille tulemusena saad rahuliku südamega keskenduda oma põhitegevusele. Lisaks elementaarsele haldamisele võtame endale ka kohustuse olla Sinu täiskohaga IT-partner, hoolitsedes selle eest, et Sinu äri IT oleks tulevikukindel ja alati turvaline.

24/7
täishaldus

Meie teenus ei jää kunagi "haigeks" või ei "lahku töölt". Oleme Sinu äri jaoks alati olemas ning veendume üheskoos, et oled tulevikuks valmis. Suudame hallata kogu ettevõtte IT-d nii maapeal kui ka pilves.

Maailmatasemel haldus- ja seirekeskkond

Kasutame oma klassi parimat ITSM (IT Service Management) ja UEM (Unified Endpoint Management) lahendusi, mis võimaldab meil osutada turvalist, nähtamatut ja läbipaistvat haldusteenust.

Mugav ja
muretu

Sa ei pea olema IT-alane ekspert, vaid saad keskenduda oma põhiärile. Võtame tehnilise seadistamise enda peale, pakume alati Sulle tuge ja nõu.

Otsekontakt tipp-spetsialistidega

Sinu käsutuses pole üks indiviid, vaid terve meeskond, kes on alati olemas, koolitatud ja sertifitseeritud kõrgeimate standardite järgi.

Miks ja kellele?

"Igapäevase IT-ga tegelemine võtab liiga palju aega ja ressurssi ning takistab juba ettevõtte arengut."

Tuttav lause? Seda võib tänapäeval kuulda pea igalt teiselt ettevõtte juhilt. Selle mure lahendab IT-halduse sisse ostmine partnerilt, kes suudab hõlmata kogu ettevõtte IT-vajadusi, mõistes sealjuures äri ja IT omavahelisi seoseid ning vajadusi. See on Sulle, kui Sinu äris on lahendamata IT-alaseid probleeme, puudub selleks vastav võimekus või kompetents ja soovid kindlustada, et IT alati toetaks (mitte takistaks) äritegevust. Pikas perspektiivis säästad nii IT kuludelt vähemalt kolmandiku!

Hind alates 100 €

Teenust saavad kasutada kõik ettevõtted ja asutused, olenemata suurusest. Oleme täna teenust pakkumas nii 1 töötajaga kui ka 500 töötajaga ettevõttele. Võta meiega julgelt ühendust ja leiame just Sulle parima lahenduse, mis aitab Sinu ärist maksimumi välja võtta.