Era-äri arve

Era-äri arve on tasuta teenus, mis on mõeldud Tele2 klientidele, kelle mobiilsideteenuste eest tasub ettevõte, kuid lisa- või mugavusteenuste eest mitte. 

Leivad kahte kappi!

Era-äri arve teenus lubab Sul igakuiselt töötaja tööalaseid ja eraelulisi kulusid eristada ning väljastada kahte erinevat arvet – ühte ettevõttele ning teist ettevõtte töötajale. Teenuse kasutamiseks peavad nii ettevõte kui ka vastava ettevõtte töötaja olema Tele2 lepingulised kliendid.

Teenus on tasuta ja sellega saab liituda Tele2 esinduses, helistades ärikliendi infotelefonile 1205 või kirjutades firma@tele2.ee.

Valikus on kaks mudelit

Era-äri arve 1
Ettevõtte arvel Töötaja arvel
Kõned Sisuteenused (kinopiletid, maksed äpipoes jne)
SMSid Eritariifilised kõned ja SMS-id
Andmeside Lisamaht rändluses
Andmeside rändluses Mobiilne parkimine
Kõned rändluses  
Lisamaht (v.a. rändluses)  
Mobiil-ID kuutasu  
Era-äri arve 2
Ettevõtte arvel Töötaja arvel
Kõned Sisuteenused (kinopiletid, maksed äpipoes jne)
SMSid Eritariifilised kõned ja SMS-id
Andmeside  
Andmeside rändluses  
Kõned rändluses  
Lisamaht (v.a. rändluses)  
Mobiil-ID kuutasu  
Lisamaht rändluses  
Mobiilne parkimine  
  • Kasutustingimused

    • Era-äri arve teenuspakett ei ole kuutasuline pakett ega ei sisalda endas kõneminuteid, SMS’e või internetiteenust. Kõigi teenuste eest tuleb tasuda vastavalt Tele2 Eesti AS üldisele hinnakirjale, kusjuures paketiga on kasutatavad ainult lisateenused. Baasteenuseid (kõneminutid, SMS-id ja andmeside) saab klient kasutada paketi alusel, mis on lisatud mobiilinumbri omaniku kontole.
    • Era-äri arve teenuse kasutamisel määrab numbriga seotud õigused ja piirangud numbri omanik, arvestades Tele2 teenuste kasutamise tingimusi.
    • Era-äri arve puhul kehtib ühe numbri kohta kaks kasutuslimiiti: üks ärikliendi arvel olevatele teenustele, mida määrab numbri omanik (Äriklient), teine erakliendi arvel olevatele teenustele, mis on tavapäraselt 60 €, kuid on muudetav vastavalt erakliendi (Kasutaja) soovile ja Tele2 krediidipoliitikale.
    • Era-äri arve teenus on tasuta.