Era-äri arve teenus

Era-äri arve on tasuta teenus, mis on mõeldud Tele2 klientidele, kelle mobiilsideteenuste eest tasub ettevõte, kuid lisa- või mugavusteenuste eest mitte. Vastav teenus võimaldab igakuiselt neid eristada ning väljastada kahte erinevat arvet – ühte ärikliendile mobiilside teenuste eest ning teist ettevõtte töötajale, kui erakliendile, lisa- või mugavusteenuste eest. Vastava teenuse kasutamiseks peavad nii ettevõte kui ka vastava ettevõtte töötaja olema Tele2 lepingulised kliendid.

Era-äri arve teenuse saab vormistada Tele2 esindustes või Tele2 ärikliendi osakonnas ning vastav lisa- ja mugavusteenuste arve hakkab ettevõtte töötajale laekuma igakuiselt määratud e-posti aadressile.

Huvi korral võtke ühendust, helistades 1205 või kirjutades e-posti aadressile firma@tele2.ee.

Era-äri arve

Klient saab valida kahe erineva mudeli vahel:

Era-äri arve 1  Era-äri arve 2 
Ärikliendi arvel Erakliendi arvel Ärikliendi arvel Erakliendi arvel
Kõned Sisuteenused 
(nt. kinopiletid, 
muusikateenused, 
Viaplay, äppide eest
tasumised jne)
Kõned Sisuteenused 
(nt. kinopiletid, 
muusikateenused, 
Viaplay, äppide eest
tasumised jne)
SMSid Eritariifilised kõned ja
SMS-id
SMSid Eritariifilised kõned ja
SMS-id
Andmeside Lisamaht rändluses Andmeside  
Andmeside rändluses Mobiilne parkimine Andmeside rändluses  
Kõned rändluses   Kõned rändluses  
Lisamaht (v.a. rändluses)   Lisamaht (v.a. rändluses)  
Mobiil-ID kuutasu   Mobiil-ID kuutasu  
    Lisamaht rändluses  
    Mobiilne parkimine  

 

Kasutustingimused
• Era-äri arve teenuspakett ei ole kuutasuline pakett ega ei sisalda endas kõneminuteid, SMS’e või internetiteenust. Kõigi teenuste eest tuleb tasuda vastavalt Tele2 Eesti AS üldisele hinnakirjale, kusjuures paketiga on kasutatavad ainult lisateenused. Baasteenuseid (kõneminutid, SMS-id ja andmeside) saab klient kasutada paketi alusel, mis on lisatud mobiilinumbri omaniku kontole.
• Era-äri arve teenuse kasutamisel määrab numbriga seotud õigused ja piirangud numbri omanik, arvestades Tele2 teenuste kasutamise tingimusi.
• Era-äri arve puhul kehtib ühe numbri kohta kaks kasutuslimiiti: üks ärikliendi arvel olevatele teenustele, mida määrab numbri omanik (Äriklient), teine erakliendi arvel olevatele teenustele, mis on tavapäraselt 60 €, kuid on muudetav vastavalt erakliendi (Kasutaja) soovile ja Tele2 krediidipoliitikale. 
Hind:
• Era-äri arve teenus on tasuta.