Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tulemüür ja VPN

Vanasti ehitati kahe maja vahele mittepõlevast materjalist tulemüür, et ühest majast lekkinud tulekahju ei leviks teisele majale. Tänapäeva moodsas maailmas on tuntum tulemüür, mis tagab Sinu seadmete ja andmete turvalisuse. Ilma tulemüürita on Sinu ettevõte IT kaitseta.

Paindlik

Teenus on paindlik ja kohandatud vastavalt ettevõtte tegelikele võrgu- ja turvaseadete vajadustele.

Turvaline

Turvalisuse tagavad maailma juhtiva tootja Fortigate Next Generation Firewall (NGFW) tulemüürid.

Ajakohane

Teenuses sisalduvad regulaarsed hooldus-, seire- ja haldustegevused.

Tasuta kuu

Esimene kuu on Tele2 sõbrale kuutasuta.

Kellele see mõeldud on?

Teenust saavad kasutada kõik ettevõtted ja asutused, olenemata suurusest. Sobib ka avalikule sektorile, kel seni on olnud piirangud pilveteenuste kasutamisele.

Mida teeb?

 • Tagab tõhusa, automatiseeritud ründetõkestuse mõlemal suunal – internetist ja sisevõrgust tulenevalt
 • Loob kõik võimalused mugavaks kaugtööks, võimaldades turvalise juurdepääsu (üle SSL VPN krüpteeritud kanali) ettevõtte siseteenustele ja infosüsteemidele
 • Annab suurepärase nähtavuse võrguliikluses toimuvast ja võimaldab liiklust oma vajadusest tulenevalt piirata või kujundada (prioritiseerida)
 • Teenusega tuleb kaasa tugi- ja haldusteenus. Seega puudub vajadus omada ettevõttes võrgukompetentsi, kes tagaks tulemüüri ja turbeseadete igapäevase halduse ja seire.

Kuidas?

Pakume teenust koostöös suurima Eestimaise IT-taristu ettevõttega OIXIO, kes on Fortineti kõrgeima taseme partner. Turvalisuse tagavad maailma juhtiva tootja Fortigate Next Generation Firewall (NGFW) tulemüürid, mis omavad tõhusaid Unified Threat Management (UTM) võrguturbefunktsioone:

 • turvab siseperimeetrit väljast tulevate ohtude eest (IPS);
 • kaitseb kahtlaste veebisaitide, viiruste ja pahavara eest (AV, Web filtering);
 • tunneb ja kontrollib tuhandeid rakendusi, mis liiguvad ettevõtte võrgus;
 • tuvastab ja takistab zero-day rünnakud, hoiab eemale luna- ja krüptovara, kasutades selleks FortiSandbox Cloud tehnoloogiat, mis töötab käsikäes tehisintellektil põhineva FortiGuard Labs turvateenusega.

FortiGuard Labs turvateenus on üks parimaid omasuguste seas:

 • tehisintellekt korjab ja analüüsib keskmiselt üle 100 miljardi sündmuse päevas;

 • väljastab üle miljardi turvauuenduse päevas;

 • meeskonnas töötab 31 riigis üle 200 turvaevangelisti ja analüütiku

Meie partneri kogemused

OIXIO näol on tegemist Fortineti kõrgeima taseme partneriga „Fortinet Expert Partner“. Nende näol on Sul olemas sertifitseeritud insenerid, kes on juurutanud teenust nii era- (tööstus-, tarkvaraarendus-, teenindusettevõtetes jne) kui ka avalikus sektoris.

Hind

Tulemüüri teenuse kuutasu algab 83 eurost kuus (lisandub käibemaks). Kindlat lepinguperioodi ei ole. Jäta oma kontaktid ning võtame Sinuga ühendust ja selgitame välja Sulle sobivaima lahenduse. Tele2 kliendile on esimene kuu tasuta.

Hind

Tulemüüri teenuse kuutasu algab 83 eurost kuus (lisandub käibemaks). Kindlat lepinguperioodi ei ole. Jäta oma kontaktid ning võtame Sinuga ühendust ja selgitame välja Sulle sobivaima lahenduse. Tele2 kliendile on esimene kuu tasuta.