Firmasisene lühinumber

Selleks, et ettevõttesiseselt oleks suhtlemine lihtne ja mugav, on võimalik kasutada lühinumbreid. Omavahel helistamine on ettevõtte lühinumbrite vahel tasuta.

Teenusest lähemalt

Firmasisese lühinumbri teenus võimaldab luua mobiili- ja tavatelefoninumbritest grupi, mille liikmed saavad omavahel helistada ja SMSe saata, kasutades kolme- või neljakohalisi lühinumbreid. Numbrite vahemikud on 200-898 ja 3000-6999.

Lühinumbritega helistades näeb kõne vastuvõtja alati helistaja pikka numbrit. Lühinumbrite gruppi saab lisada kõik liitumislepingus olevad telefoninumbrid ning lisaks on võimalik lisada kuni 10 virtuaalliiget, kes ei kuulu ettevõttesse, kuid kes suhtlevad Tele2 võrgus.

Teenuse hinnad

Firmasisese lühinumbri teenuse tellimine ja edasine kuutasu on täpselt 0 eurot! Lühinumbritega helistamine ja SMSide saatmine toimub vastavalt Tele2 hinnakirjale.

  • Firmasiseste lühinumbrite gruppi saab lisada kõik liitumislepingus olevad mobiil- ja tavatelefoniteenuse numbrid.
  • Lühinumbritega saab helistada ja sõnumeid saata ainult Eesti piires.
  • Üks number saab kuuluda vaid ühte lühivaliku gruppi.
  • Lauatelefonilt valides tuleb valida pikk number (erandiks on Norby lauatelefoni numbrid, millelt valides võib kasutada lühinumbreid). Lauatelefonile helistamiseks saab lühinumbreid kasutada.
  • Firmasiseste lühinumbrite gruppi saab lisada kuni 10 virtuaalliiget, mis ei kuulu ettevõttesse, kuid suhtlevad Tele2 võrgus. Virtuaalliikmete telefonidele saab helistada lühinumbri vahendusel, kuid nemad teistele grupiliikmetele lühinumbriga tagasi helistada ei saa.