Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Kuidas tunda ära hea kvaliteediga tõukeratast?
#ärijutud
3 minuti lugemine

Kui veel kolm aastat tagasi polnud elektritõukerattad linnapildis väga nähtavad, siis täna on neist saanud tänavapildi lahutamatu osa. Mille järgi aga ära tunda, et oled valinud kvaliteetse sõiduvahendi?

Mis on hea koduse sauna saladus?
#ärijutud
3 minuti lugemine

Saunamaailma meeskond töötab selle nimel, et iga päev kasvaks saunafännide arv, kes saavad nautida parimat saunakogemust. Mida teha aga selleks, et kodus suurepärane saunaelamus saada?

Kuidas valmistada ise kodus ideaalset kohvi?
#ärijutud
3 minuti lugemine

Kes meist ei tahaks osata ise kodus ideaalset kohvi valmistada? Coffee People kliendihaldusjuht Sandra Pärnat jagab oma soovitusi, kuidas ise kodus perfektset kohvi valmistada.

Bikeepi ja Tele2 lugu: jalgrattad turvaliselt lukustatud nii Tallinnas, Vancouveris kui ka Christchurchis
#ärijutud
2 minuti lugemine

Tallinn, Vancouver, Christchurch – kõikides nendes linnades liigub iga päev inimesi, kes suunduvad hommikul jalgrattaga tööle, kooli või kaubanduskeskusesse ning kelle elu teeb lihtsamaks asjaolu, et ratta lukustamiseks ei ole neil tarvis kaasas kanda rattalukku. Selle asemel saavad nad lihtsalt Bikeep telefoniäpi kaudu oma ratta mugavalt ja turvaliselt sobiva rattalukustusposti külge kinnitada.

Kuidas päriselt vältida läbipõlemist ja kust otsida abi?
#ärijutud
3 minuti lugemine

Läbipõlemine on kroonilise stressi seisund, mis viib vaimse ja kehalise kurnatuseni ning mida iseloomustavad väsimus, tüdimus, küünilisus, frustratsioon ning motivatsiooni ja efektiivsuse kadu. Kuidas saaksid väikeettevõtjad end läbipõlemise eest kaitsta?

Kuidas tõi 19-aastane noormees turule Eesti ühe juhtiva karastusjoogibrändi?
#ärijutud
4 minuti lugemine

Kuidas tuua turule bränd, mis jõuab oma kategoorias Eestis absoluutsesse tippu? Veelgi enam: kuidas teha seda kõigest 19-aastasena? GKR Trade ettevõtte loonud Gert Kristjan Rungi teab nendele küsimustele vastuseid.