Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Bikeepi ja Tele2 lugu: jalgrattad turvaliselt lukustatud nii Tallinnas, Vancouveris kui ka Christchurchis
#ärijutud
2 minuti lugemine

Tallinn, Vancouver, Christchurch – kõikides nendes linnades liigub iga päev inimesi, kes suunduvad hommikul jalgrattaga tööle, kooli või kaubanduskeskusesse ning kelle elu teeb lihtsamaks asjaolu, et ratta lukustamiseks ei ole neil tarvis kaasas kanda rattalukku. Selle asemel saavad nad lihtsalt Bikeep telefoniäpi kaudu oma ratta mugavalt ja turvaliselt sobiva rattalukustusposti külge kinnitada.

Kuidas päriselt vältida läbipõlemist ja kust otsida abi?
#ärijutud
3 minuti lugemine

Läbipõlemine on kroonilise stressi seisund, mis viib vaimse ja kehalise kurnatuseni ning mida iseloomustavad väsimus, tüdimus, küünilisus, frustratsioon ning motivatsiooni ja efektiivsuse kadu. Kuidas saaksid väikeettevõtjad end läbipõlemise eest kaitsta?

Kuidas tõi 19-aastane noormees turule Eesti ühe juhtiva karastusjoogibrändi?
#ärijutud
4 minuti lugemine

Kuidas tuua turule bränd, mis jõuab oma kategoorias Eestis absoluutsesse tippu? Veelgi enam: kuidas teha seda kõigest 19-aastasena? GKR Trade ettevõtte loonud Gert Kristjan Rungi teab nendele küsimustele vastuseid.

Kuidas teha oma äri kübermaailmas kuulikindlaks?
#ärijutud
4 minuti lugemine

Vaid 5% Eesti ettevõtetest on küberturvalisus heal tasemel. Kas tead, milline on sinu äriturvalisuse tervis? IT-taristu ettevõtte OIXIO küberturbe juht Andres Vallistu selgitab kolme sammu, millega oma ettevõte (küber)kuulikindlaks teha.

Juhani Puukool pakub Eestis üht parimat klienditeenindust. Mis on nende saladus?
#ärijutud
3 minuti lugemine

Circle K, Südameapteek, Coop, Swedbank, LHV – need on ettevõtted, kelle klienditeenindustaset Juhani Puukool edestas. Kõrgemalt hinnati üksnes Rahva Raamatu ja Itella Smartposti teeninduskogemust.

Andri-Peedo lugu: kuidas hommikust õhtuni tööd rabades mitte läbi põleda?
#ärijutud
2 minuti lugemine
Eesti moodsaima kitsefarmi, Andri-Peedo talu perenaine Linda Pajo tõdes, et kuigi algusaastatel oli väga keeruline oma äri luua ja kõike tuli otsast õppida, siis koroonakriisist raskemat aega pole nad seni pidanud läbi tegema.