Tele2 tagasiostuteenus

tagasiostTele2 pakub oma era- ja äriklientidele ning Smart kõnekaardi kasutajatele võimalust tagastada meie esindusse kasutult seisev vana, katkine telefon või tahvelarvuti või vahetada oma töötav telefon näiteks uuema mudeli vastu.

Tagastatud seadme eest väljastatakse 3-kuulise kehtivusajaga sooduskupong, mille võrra saad uue telefoni või tahvelarvuti soetada soodsamalt. Pärast tähtaja lõppu on sooduskupong kehtetu. Uue telefoni või tahvelarvuti soetamisel on võimalik kasutada korraga ka mitut kupongi.

Ühe tööpäeva jooksul on era- ja ärikliendil võimalik tagastada kuni 10 seadet. Äriklientidel on suuremate seadmete tagastamise koguste puhul võimalik ühendust võtta oma ärikliendihalduriga ning leppida kokku seadmete hindamis- ja tagastamisprotseduur.

Vaata, kui palju Su telefon või tahvel väärt on!

 

Vali, kas soovid tagastada telefoni või tahvelarvuti vajutades mummule, seejärel vali tootja ja mudel:

 

2. Seadme seisukord

 

*Tagastatava seadme väärtus: 135€

 

Selle summa väärtuses anname Sulle sooduskupongi, mida saab kasutada uue telefoni või tahvelarvuti ostmiseks. Seadme väljaostmisel lahutatakse sooduskupongi summa maha seadme kliendihinnast. Soovi korral saab sooduskupongi kasutada ka seadme järelmaksu puhul sissemakse tegemisel.


* Allahindlussumma on ligikaudne ja põhineb esitatud andmetel. Täpse allahindlussumma määrab Tele2 esindaja. Ühe tööpäeva jooksul on võimalik esindusse tagastada kuni 10 seadet.

 

Tingimused

 1. Tagasiostuteenust saavad kasutada Tele2 lepingulised era-ja ärikliendid ja kõnekaardi kliendid;
 2. Üleantud seadmed ei kuulu ühelgi juhul Tele2 Eesti AS-i poolt kliendile tagastamisele.
 3. Üleantavas seadmes hävitatakse kogu informatsioon ja andmed. Klient kinnitab, et kõik talle olulised andmed on seadmest eemaldatud. Hilisemaid pretensioone Tele2 Eesti AS ei rahulda;
 4. Tagastatava seadme hinnangulist väärtust on eelnevalt võimalik kontrollida veebilehel https://tele2.ee/teenused/mugavusteenused/tagasiost. Tele2 müügiesinduses määratakse tagastatava seadme lõplik väärtus, sõltuvalt seadme tegelikust seisukorrast. Hilisemaid pretensioone tagastatud seadme väärtuse osas ei rahuldata. 
 5. Eraisik, kellel on seadme tagastamise momendil antud seadmele kehtiv Tele2 järelmaksu leping peab arvestama asjaoluga, et vastav järelmaksuleping tuleb ennetähtaegselt lõpetada ning tasuda lepingust tulenevad põhiosa maksed.
 6. Üleantud seadme eest väljastatakse kliendile sooduskupong, mida saab kasutada ainult Tele2 Eesti poolt müüdavate mobiiltelefonide ja tahvelarvutite finantseerimiseks. Sooduskupongi ei saa kasutada lisatarvikute finantseerimiseks.
 7. Üleantud seadme eest väljastatakse kliendile sooduskupong ainult Tele2 esindustes. Era-ja ärikliendil on võimalik 1 tööpäeva jooksul tagastada esindusse kuni 10 seadet. Äriklientidel on suuremate seadmete tagastamise koguste puhul võimalik ühendust võtta oma ärikliendihalduriga ning leppida kokku seadmete hindamis-ja tagastamisprotseduur.
 8. Üleantud sooduskupongile kehtib 3-kuuline tähtaeg. Pärast tähtaja lõppu on sooduskupong kehtetu.
 9. Üleantava seadme sooduskupongi saab kasutada mobiiltelefonide ja tahvelarvutite ostul järgmistel tingimustel: 

a. Tele2 kliendina uue seadme sissemaksuna sooduskupongi väärtuse ulatuses ostes uue seadme ilma lepingulise kohustuseta täielikult välja.

b. Tele2 kliendina uue seadme ostul 6-, 12-, 18-või 24-kuulise järelmaksuga. Sooduskupong jagatakse sel juhul kliendile võrdsete osamaksetena järelmaksu kuumaksete vahel.

c. Sooduskupongi saab kasutada sellel toodud unikaalse koodi abil, mida on võimalik kasutada vaid ühe korra. Sooduskupongi unikaalset koodi tuleb hoida hoolikalt kolmandate isikute eest. Tele2 Eesti AS ei vastuta sooduskupongi unikaalse koodi sattumisega kolmandate isikute kaasneva kahju eest.

d. Kui sooduskupongi väärtus ületab järelmaksu maksete lõppsummat, siis vahet kliendile rahaliselt ei kompenseerita. Kui sooduskupongi väärtus on väiksem kui järelmaksu maksete lõppsumma, tuleb kliendil puuduv osa tasuda. Sooduskupongi summat ei ole võimalik säilitada järgmise tehingu otstarbeks.

e. Ühe seadme (mobiiltelefon, tahvelarvuti) finantseerimiseks on võimalik kasutada mitut sooduskupongi.

f. Üleantava seadme sooduskupongi ei ole võimalik kasutada tähtajalise kohustuse või järelmaksu lõpetamiseks.

 1. Üleantud seadmele kehtivad Tele2 poolt kehtestatud 4 hinnaklassi: töötav, katkine, katkine ekraan ja parandamiskõlbmatu.

 

 1. Klient kinnitab:

a. tal on kõik õigused Lepingu sõlmimiseks Tele2 Eesti AS-ga ning Lepingus märgitud müügiese ja/või müügiesemed ei ole koormatud ühegi kolmanda isiku nõudega.

b. ta on müügitehingule alla kirjutades tutvunud ja nõustunud üleantud seadme sooduskupongi tingimustega ja üleantava seadme väärtusega. Hilisemaid pretensioone ei rahuldata.

c. Punktis 9.a. sätestatu rikkumisel on Tele2-l õigus tunnistada sooduskupong kehtetuks ja keelduda Kliendi järgmistest seadmete tagastustest.

Tele2 Eesti AS jätab endale kõik õigused teha seadme eest pakutava hinna ja muude tingimuste osas muudatusi.

 

Kampaania „Samsung Buyback“ tingimused

 1. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud käesolevate tingimustega ning kampaania reklaam ja lisamaterjalides sätestatud tingimustega, mis on kampaanias osalejale kohustuslikud.
 2. Kampaania „Samsung Buyback“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2);
 1. Kampaania toimub perioodil 31.07.2017-13.08.2017 (kaasa arvatud) või kuni kaupa jätkub;
 2. Kampaanias osalevad Tele2 uued ja olemasolevad era- ja ärikliendid, kes kampaania perioodil:

4.1. Toovad Tele2 esindusse oma mistahes seisus vana telefoni või tahvelarvuti;

4.2.  Ostavad Tele2 esindusest punktis 5 nimetatud soodustusega seadme;

 1. Kampaania perioodil kehtivad Kampaania tingimustele vastavatele klientidele Tele2 esindustes valitud toodetele järgmised hinnad:

Toote nimi

Hind

"Samsung buyback" soodustus

Samsung Galaxy S8

799 €

-100 €

Samsung Galaxy S8+

899 €

-100 €

Samsung Galaxy A3 2017

279 €

-25 €

Samsung Galaxy A5 2017

369 €

-25 €

 1. Vana seadme Tele2 esindusse toomisel lisandub punktis 5 nimetatud soodustusele ka täiendavalt vana seadme soodustus vastavalt vana seadme jääkväärtusele, mida saab kontrollida siin https://tele2.ee/teenused/mugavusteenused/tagasiost.
 2. Kampaania soodustusi saab pakkumises osaleja kasutada ainult Kampaania perioodil ja hilisemaid pretensioone (soodustuse kasutamata jätmisega seoses) Tele2 ei rahulda.
 3. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias osalejaid Tele2 kodulehel www.tele2.ee. Muudatused jõustuvad alates nende Tele2 poolt avalikustamise päevast.
 4. Kampaaniaga seonduvate küsimuste korral tuleb pöörduda lähimasse Tele2 müügiesindusse või helistades numbril 6 866 866. Tele2 lepingulistel klientidel kehtib kõnekeskusesse helistades paketipõhine hind ehk kui paketis sisalduvad tasuta kõneminutid, siis kõnekeskusesse helistamine arvestatakse nende hulka. Peale paketipõhiste minutite kasutamist ja teiste teenuspakettide puhul rakendub lauatelefonile helistamise hind.