52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

Automaatne ddos kaitse

Igal aastal suureneb IT-rünnakute arv, eesrinnas just DDoS rünnakud. Meie jaoks on oluline, et see ei mõjutaks Sinu ettevõtet ja seetõttu pakume kaitseteenust ummistusrünnakute eest. DDoS kaitse on strateegiline äriotsus, mitte enam IT-küsimus.

Automaatne kaitse

Pakume täielikult automaatset kaitset DDoS rünnaku vastu, mis filtreerib rünnaku puhul välja kogu ebavajaliku liikluse.

Tipptasemel eksperdid

Meil on tipptasemel eksperdid, kes saavad Sinu ettevõtet nõustada ennetavate seadete kohaldamisel.

Kiire reageerimisaeg

Kui Sinu ettevõtte teenus satub DDoS rünnaku alla, saame silmapilkselt sekkuda, et äriliselt oluline liiklus saaks jätkuda ka rünnaku ajal.

Kellele?

Teenus on mõeldud ettevõtetele, kes kasutavad interneti- ja pilvelahendusi. DDoS kaitse on hädavajalik, kui ettevõtte töövoos on oluline roll e-poel, heal internetiühendusel, veebilehtedel, pilvepõhistel süsteemidel, serverlahendustel või VoIP telefonikeskjaamal. Samuti oled kaitstud juhul kui Sinu ettevõtte IT-süsteemid on üle interneti ühendatud mõne partneri süsteemiga.

Kuidas Tele2 DDoS kaitse toimib?

Pakume turu parimat lahendust DDoS rünnakute kaitseks, mis tuvastab automaatselt rünnaku, hoiatab ning võitleb sellega isegi enne kui see jõuab Sinu ettevõtteni. Kaitse on nii tõhus, et tihti näed alles meie monitooringu aruandest, et Sinu ettevõtet on vahepeal proovitud rünnata. Sõltuvalt vajadustest pakume kahte DDoS kaitse taset:

  • DDoS Basic Kaitse: standard filtritega kaitse, mis on mõeldud lihtsat, aga töötavat lahendust vajavale kliendile.
  • DDoS Advanced Kaitse: Sinu interneti liikluse järgi kohandatud filtrid, mis sisaldavad ka tasuta manuaalset hädaolukorra leevendamist, kui kohandatud filtrid ei peaks enam töötama.

Hind alates 450 € kuu

Võta meiega ühendust, et saada täpsem ülevaade meie teenuse kohta. Leiame just Sulle parima lahenduse, mis aitab Sinu äri täielikult kaitsta.

Kuidas mõjutab DDoS rünnak Sinu ettevõtet?

DDoS tähendab distributed denial of service, mis on ülekoormusrünnak. See tähendab, et serverisse saadetakse palju päringuid, et seda aeglustada. Seadmed, mille suhtes võidakse kohaldada DDoS-rünnakut, hõlmavad arvuteid ja muid internetiühendusega (IoT) üksusi. Sinu ettevõtte klientide ja kasutajate jaoks tähendab see, et neil puudub juurdepääs teenustele, mida ettevõte veebis pakub. Rünnak võib kesta mitu tundi (ekstreemsematel juhtudel – päeva).

Kuidas teada, et oled rünnaku alla sattunud?

Kõige tavalisem viis märgata, kas Sinu ettevõte on langenud DDoS rünnaku ohvriks, on see, kui võrk muutub äkki ebatavaliselt aeglaseks või kättesaamatuks.