Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.
Vajad abi?
Otsing Created with sketchtool.

Kampaania „Piiramatu mobiilipakett + kingitus“ tingimused

1. Kampaania „Piiramatu mobiilipakett + kingitus“ (edaspidi Kampaania) korraldajaks on Tele2 Eesti AS (edaspidi Tele2).

2. Kampaania toimub perioodil 15.12.2023-31.12.2023 (kaasa arvatud) või kuni seadmeid jätkub.

3. Kampaanias osalevad kõik erakliendid, kes Kampaania perioodi jooksul sõlmivad Tele2-ga 24-kuulise tähtajaga kõneteenuse liitumislepingu (uued liitumised ja numbri ületoomine Tele2 võrku) (edaspidi Osalejad) Piiramatu paketi kasutuseks hinnaga 20€/kuu.

4. Osalejad saavad liitumislepingu sõlmimisel valida endale kingituseks 1 (ühe) järgmistest seadmetest (edaspidi Seadmed):

  • Airpods Pro 2
  • Samsung Buds Pro 2
  • Huawei 46mm GT3 active
  • Huawei 42mm GT3 gold

5. Liitumislepingu lõpetamisel ennetähtaegselt või numbri liikumislepingu katkestamisel tuleb Osalejal tasuda Seadme jääkväärtus vastavalt Tele2 üldtingimustele.

6. Kampaania käigus saadud kingitust (st Seadet) ei asendata Osaleja nõudmisel teist liiki kingitusega ega hüvitata Osalejale Seadme maksumust rahas.

7. Tele2 jätab endale õiguse Kampaania tingimustel kliendiga lepingut mitte sõlmida, kui ilmnevad asjaolud, mis välistavad Kampaania tingimustel lepingu sõlmimise.

8. Vastavalt elektroonilise side seadusele on Osalejal õigus soovi korral sõlmida sideteenuse liitumisleping, mille maksimaalne kestus on üks aasta või ilma tähtajata. Nende liitumislepingute puhul käesolev Kampaania ei kehti ning liitumislepinguga kingitust ei kaasne.

9. Tele2-l on õigus Kampaania reegleid ja tingimusi ühepoolselt muuta ning täiendada, teavitades sellest Kampaanias Osalejaid Tele2 kodulehel.

10. Kampaanias ei saa osaleda Tele2 töötajad, juhtorganite liikmed ja Kampaania korraldamisega otseselt seotud isikud.

11. Kampaania tingimustes sätestamata küsimustes lähtutakse liitumislepingust, valitud teenuspaketi tingimustest ja Tele2 teenuste kasutamise üldtingimustest, mis on kättesaadavad aadressil www.tele2.ee.

12. Tele2 on isikuandmete vastutav töötleja ning kasutab isikuandmeid Kampaania läbiviimiseks. Tele2 töötleb isikuandmeid Tele2 privaatsuspoliitika kohaselt, mis on kättesaadav siin: https://tele2.ee/abi/lepingud-ja-arveldus/tingimused/privaatsuspoliitika.

13. Kampaaniaga seoses tekkivate küsimuste või pretensioonide korral palume pöörduda e-maili aadressil info@tele2.ee või telefonil 6 866 866 (avatud E-L 9.00-20.00, P 09:00-18:00).