Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.
Vajad abi?
Otsing Created with sketchtool.

Arve tasumine iseteeninduses

Arvete lehel näed tasumisele kuuluvat arve summat ja maksetähtaega. Samuti on võimalus maksta osaliselt või maksta ette.
Valikus on 5 panka - Swedbank, SEB, Coop Pank, Luminor ja muidugi ka LHV. Leiad sealt kindlasti endale sobivaima.

Alates 22.03.2022 kehtib maksete tasumise PSD2 (Payment Services Directive) makseviis, mille üks peamine eesmärk on muuta tarbijate ja kaupmeeste jaoks maksed turvalisemaks.

 

Maksmine iseteeninduses

  1. Vali, kas soovid maksta arve täpselt, osaliselt või teha ettemakse ja seejärel vali pank  2. Olenemata pangast on makselahenduse pakkujaks AS SEB Pank. Autoriseeri selle panga kasutajaga, mille esialgselt valisid.

  3. Edasi tegutse nagu tavaliselt - autoriseeri enda valitud viisil (PS. valides "autentimine pangas", on sul võimalik valida kõigi selle panga poolt pakutavate meetodite vahel, sh ID-kaart)  4. Maksa ja kinnita makse  5. Õnnestunud makse korral suunatakse Sind tagasi iseteenindusse.

 

NB! Kui oled Swedbanki klient ja soovid makse teostada ärikliendi kontolt, siis vali autoriseerimise meetodiks "Autentimine pangas". SEB kliendina sisesta autoriseerimise meetodi vaates lisaks panga kasutajatunnusele ettevõtte registrikood - sel viisil saad ka mobiil-ID ja smart-ID kasutajana oma ettevõtte kontolt makset sooritada.