UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Tele2 muudab kõnekaardi kasutuse hinnakirja Ukraina suunal
16.03.2022

Tele2 muudab kõnekaardi kasutuse hinnakirja Ukraina suunal, lepingulised era-ja ärikliendid saavad teenuseid Ukraina suunal endiselt tasuta kasutada Tulenevalt ulatuslikest ja süsteemsetest petuskeemidest kõnekaardi kasutamises, peab Tele2 piirama kõnekaardi tasuta kasutamise võimalust ning muutma selle tasuliseks.

„Reageerisime kriisile kiiresti ning pakkusime koheselt võimalust Ukraina suunal tasuta ühendust hoida nii lepingulistel klientidel kui kõnekaardi kasutajatel. Alates tasuta kõnede rakendamisest, peame tõdema, et kogu maailma raputavat olukorras toimetavad petturid, kes kõnekaarte heaperemehelikult ei kasuta ning tulenevalt toote olemusest, ei ole meil palju võimalusi petturite tegevuse piiramiseks. Ometi on oluline, et toetus ja abi jõuaks nendeni, kes seda tõeliselt vajavad,“ sõnas Tele2 turundusdirektor Ines Estrin lisades, et kõnekaardi teenused Ukraina suunal on endiselt soodsamatel tingimustel, kõne Eestist Ukrainasse 0,30€/minut ja SMS-id Eestist Ukrainasse 0,09€. Tele2 neilt kõnedelt ja SMSi-delt tulu ei teeni. Lepingulistel klientidel jätkub tasuta teenuse kasutamise võimalus Ukraina suunal.

Lisaks on ettevõte otsustanud lisada 10 eurot pagulasabi vahendusel sõjapõgenikele annetatud tuhandele kõnekaardile ning jätkab tasuta kõnede, SMSide ja kohapealse rändlusteenuse pakkumist lepingulistele klientidele.

 

Populaarsed tooted e-poes