Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

NB! Alates 25.12.2023 ei paku Tele2 enam Piiramatu Pilve teenust. 

Piiramatu Pilv

Hoia oma pildid ja videod kõik ühes kohas, millele on ainult Sinul ligipääs. Teenus sisaldub Internet 30, Piiramatu Internet ja Piiramatu Kodu netipakettides.

Miks just Piiramatu Pilv?

Piiramatu
maht

Me ei müü Sulle gigabaite. Piiramatu elu nimel!

D9EE6A71-3289-4533-8D96-8CEACA433BEB Created with sketchtool.

Automaatne üleslaadimine

Niipea kui teed telefoniga uue pildi, laaditakse see pilve üles.

Säästa telefonis
ruumi

Kui pildid on turvaliselt varundatud, saad nad muretult telefoni mälust kustutada.

Originaalsuuruses failid

Kõik pildid ja videod salvestatakse originaalsuuruses ja parima kvaliteediga.

Täielik
privaatsus

Sinu üleslaetud sisu on 100% privaatne. Me ei analüüsi Sinu pilte, ei müü Su andmeid ja ei näita tüütuid reklaame.

Miks just Piiramatu Pilv?

Piiramatu maht

Me ei müü Sulle gigabaite. Piiramatu elu nimel!

Automaatne üleslaadimine

Niipea kui teed telefoniga uue pildi, laaditakse see pilve üles.

Säästa telefonis ruumi

Kui pildid on turvaliselt varundatud, saad nad muretult telefoni mälust kustutada.

Originaalsuuruses failid

Kõik pildid ja videod salvestatakse originaalsuuruses ja parima kvaliteediga.

Täielik privaatsus

Sinu üleslaetud sisu on 100% privaatne. Me ei analüüsi Sinu pilte, ei müü Su andmeid ja ei näita tüütuid reklaame.

KKK

Miks just Piiramatu Pilv?

Teiste teenusepakkujate puhul on alati mõni konks. Olgu selleks üleslaetud failide kvaliteedi vähendamine või tegelikult piiratud maht. Lisaks on teiste teenusepakkujate tasulised versiooni tunduvalt kallimad.

Milliseid ja kui suuri faile on võimalik üles laadida?

Lae pilve nii suuri faile, kui soovid ja need salvestatakse kvaliteedis järeleandmisi tegemata. Kiliaro toetab kõiki levinumaid failivorminguid: jpg, png, avi, mpg, mp4.

Kes saab teenust kasutada?

Piiramatu Pilve teenust saab kasutada Tele2 lepinguline eraklient ja kõnekaardi omanik. Kui soovid teenust peale Tele2 lepingu lõpetamist edasi kasutada, tuleb uus leping luua otse teenusepakkujaga Kiliaro.

Kas ma saan pilte sõpradega jagada?

Muidugi! Sõprade ja pereliikmetega saad jagada nii üksikuid pilte kui ka terveid albumeid.

Mitu erinevat seadet on võimalik ühe Kiliaro kontoga ühendada?

Ühe Kiliaro kontoga saad ühendada nii palju seadmeid kui soovid. See tähendab, et pääsed oma kontole ligi näiteks oma sülearvutist, tööarvutist, Android telefonist, iPhone'st ja tahvelarvutist.

Kui ma lõpetan lepingu Tele2ga, kas minu konto kaob või saan teenust edasi kasutada?

Kui lahkud Tele2st, jääb sinu Kiliaro konto alles. Teenuse edasi kasutamiseks tuleb uus leping luua otse teenusepakkujaga Kiliaro ja vahetada ära makseviis.

Kui kustutan pildi oma telefonist, kas see kustutab selle ka Kiliarost?

Ei. Sinu seadmest kustutatud pilte ei kustutata sinu Kiliaro kontolt. Kasuta ruumi vabastamise funktsiooni, et automaatselt kustutada failid, mis on juba turvaliselt sinu kontole varundatud, ja saada oma telefoni koheselt juurde vaba salvestusruumi.

Kas ja kuidas saan ma Piiramatust Pilvest alla laadida kõik enda failid?

Kõiki faile saab korraga alla laadida. Vali Seaded -> Andmekasutus ja kliki pilvekese ikoonile. Sinu seadmesse laetakse alla .zip formaadis kaust sinu failidega.

Kuidas ma tean, et minu failid tegelikult ka privaatsed on?

Piiramatu Pilv on üles ehitatud selliselt, et isegi teenuse arendajad ei näe kasutajate fotosid ja videosid. Kõik failid krüpteeritakse üleslaadimise hetkel ja kasutaja enda parool on ainus viis nende failide nägemiseks.

Kiliaro tingimused

Käesolevad teenuse kasutustingimused moodustavad juriidilise lepingu teie ja meie vahel ning reguleerivad teiepoolset Kiliaro AB teenuse kasutamist videote, piltide ja teiste pildifailide salvestamiseks ning neile juurdepääsu saamiseks. Neid teenuseid kasutades kinnitate, et nõustute nende tingimustega.

Kõikide üleslaetud piltide, videote ja muude failide täielik omandiõigus jääb teile. Esitades, üles laadides, postitades või kuvades sisu meie teenustes või meie teenuste
kaudu, annate meile mitte-ainuõigusliku, litsentsitasudeta litsentsi sellise sisu edastamiseks, kuvamiseks ja levitamiseks, mis on vajalik teile teenuse osutamiseks.

Meie teenuse kaudu ei tohi te avaldada/jagada ühtegi sobimatut, laimavat, rikkuvat, roppu, pornograafilist, vägivaldset, rassistlikku, terroristlikku, poliitiliselt kallutatud,
vääritut ega ebaseaduslikku faili. Samuti ei tohi jagada sisu, mida teil ei ole lubatud avaldada mõne seaduse või lepingulise suhte alusel ega mistahes vormis reklaami, äri- või müügipakkumisi või niinimetatud rämpsposti. Te ei tohi rikkuda ühegi osapoole kaubamärgi patenti, ärisaladusi, autoriõigusi ega muid omandiõigusi (sealhulgas
privaatsusõigusi).

Te ei tohi avaldada/jagada sisu, mis sisaldab tarkvaraviirusi või mistahes muid arvutikoode, faile või programme, mis on loodud meie, meie kasutajate või meie
veebilehe külastajate arvutitarkvara, riistvara, telekommunikatsioonivahendite või andmete sekkumiseks, hävitamiseks või funktsioonide piiramiseks või muuks kasutaja
privaatsust kahjustavaks otstarbeks.

Seda tarkvara pakuvad autoriõiguse omanikud ja kaasautorid "nii nagu see on" ja loobutakse igasugustest otsestest või kaudsetest garantiidest, sealhulgas, kuid mitte ainult, kaudsetest garantiidest müüdavuse ja konkreetseks otstarbeks sobivuse kohta. Kiliaro AB ei vastuta mitte ühelgi juhul otsese, kaudse, juhusliku, eripärase, eesmärgipärasest kasutamisest või kasutamise tagajärjel tekkiva kahju eest (sealhulgas, kuid mitte ainult, asenduskaupade või- teenuste hankimine; kasutamise, andmete või kasumi kaotamine; katkestused äritegevuses), mis on tekkinud mistahes põhjustel ja kõikide vastutusteooriate osas, olgu selleks lepingujärgne, otsene vastutus või õiguserikkumine (sealhulgas hooletus või muu), mis tuleneb selle tarkvara kasutamisest mistahes moel, isegi kui antakse teada sellise kahju tekkimise võimalusest. Mitte mingil juhul ei vastuta me kaudsete, juhuslike, eripäraste, kasutamise tagajärjel tekkivate, näitlike või muude kahjude eest, mis tulenevad teiepoolsest teenuste kasutamisest või võimetusest teenuseid kasutada, sealhulgas, andmefailide kaotuse või rikkumise eest.

Teil on õigus lõpetada meie teenuse kasutamine mistahes ajal. Jätame endale õiguse lõpetada teie ligipääs meie teenustele. Selle põhjuseks võib olla teenusetingimuste
rikkumine, juriidilised või regulatiivsed taotlused, teenuste katkestamine, teenuse olulised muudatused või ootamatud tehnilised, turvalisusega seotud või juriidilised probleemid. Enamikel juhtudel üritame teid teavitada võimalikult varakult, et aidata teil tagada andmete turvalisus, kuid mõningatel juhtudel ei pruugi teenuse lõpetamine hõlmata teavitamist (näiteks kohtuotsus või teenuse kasutustingimuste range rikkumine). Teenustele juurdepääsu lõpetamine võib samuti hõlmata teie poolt üles laetud materjalide eemaldamist.

Võime oma teenuseid igal ajal ja mistahes põhjusel muuta, peatada või katkestada, kuid sellisel juhul püüame sellest ette teatada. Meie teenused võivad arvutite või võrguseadmete hoolduse või rikete või muude põhjuste tõttu aeg-ajalt kättesaamatud olla. Võime veebisaidil olevat teavet ja materjale ilma ette teatamata perioodiliselt täiendada või värskendada.

Püüame tundliku teabe, sealhulgas teie andmete edastamisel kasutada turvalisi ühendusi. Sellele vaatamata olete vastutav oma parooli, mida kasutate teenusele juurdepääsu saamiseks, kaitsmise eest ja samuti kõigi oma parooli alt tehtud toimingute ja tegude eest. Me ei vastuta kaotuste ega kahjude eest, mis tulenevad nende nõuete mittetäitmisest.

Jätame endale õiguse neid tingimusi aeg-ajalt muuta ja avaldame meie veebisaidil alati kõige värskema versiooni.

Tele2 tingimused
 1. Tele2 Eesti AS vahendab Kiliaro AB (edaspidi Kiliaro) Piiramatu Pilve teenust (edaspidi Teenus).
 2. Teenust saavad kasutada ainult Tele2 uued ja olemasolevad kliendid. Teenuse tellinud Tele2 eraklient saab asuda kasutama Teenust vastavalt Kiliaro teenuse kasutamise kirjeldusele ja tingimustele, mis on kättesaadavad aadressil www.kiliaro.com.
 3. Klient, kelle nimel on sõlmitud mitu Tele2 sideteenuse liitumislepingut (numbrit), saab Teenuse tellida nii ühele kui ka mitmele oma lepingulistest numbritest.
 4. Teenuse liitumisel mitme numbriga rakendub Teenuse igakuine teenustasu vastavalt tellitud Teenuste arvule.
 5. Teenus võimaldab kliendil kasutada piiramatu mahuga piltide ja videofailide pilves hoiustamist, üleslaadimist ja jagamist.
 6. Teenuse kasutamiseks tuleb kliendil oma nutiseadme rakenduste poest (App Store või Google Play) alla laadida Kiliaro rakendus.
 7. Teenust saab klient aktiveerida Tele2 veebilehel www.tele2.ee/piiramatu-pilv.
 8. Teenuse sisu kohta leiab infot aadressil www.kiliaro.com. 
 9. Tele2 vahendab Teenust vastavalt Kiliaro teenuste tingimustele, kusjuures Kiliarol on õigus sisu muuta.
 10. Teenusega liitunud klient saab kasutada teenust tasuta.
 11. Teenuse lõpetamisest saab klient teada anda Teenuse keskkonnas või rakenduses. Teenuse lõpetamisel mistahes kuupäeval kohustub klient teenustasu maksma kogu jooksva kalendrikuu eest. Teenuse kasutamine lõpeb Teenuse lõpetamise päeval.
 12. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Teenuse kasutamist ka Tele2 teenuse kasutamise üldtingimused, Tele2 interneti kasutamise tingimused (avaldatud www.tele2.ee) ning Teenusepakkuja teenuse osutamise tingimused (avaldatud www.kiliaro.com) 
 13. Kliendil on õigus igal ajal loobuda Kiliaro teenuse kasutamisest ja leping lõpetada vastavalt kasutustingimustele. Tele2 Eestil on õigus igal ajal muuta käesolevaid tingimusi või lõpetada Kiliaro teenuse vahendamine ja öelda teenusleping ülesse, teatades kliendile sellest Kiliaro keskkonna kaudu, Tele2 kodulehel või SMS teavituse vahendusel vähemalt 30 päeva ette.