Tele2 logo Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
Otsing Created with sketchtool.

Tele2 blogi

Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!

Tele2 blogi

Miks tasub ettevõtjal võtta kõik äriks vajalikud teenused ühest kohast?
Avaldatud:
Uuendatud:
Autor:

Tele2 B2B-teenuste valdkonnajuhi Janek Jaago sõnul on väikeettevõtjate jaoks kõige suuremaks väljakutseks tihti just ettevõtlusega alustamise juurde kuuluvad kohustuslikud protsessid – neid ümbritsevad aga mitmed müüdid, mis väärivad juba ammu kustutamist.

“Ühe ettevõtte elutsüklis on lugematu hulk erinevaid ülesandeid ja kohustusi, millele ettevõtja mõtlema peab. Näiteks tuleb leida parim sideteenuste lahendus või mõelda sellele, kus veebipood avada, samas tuleb ühel hetkel suuta korrektseid lepinguid sõlmida ja turvaliselt faile jagada ja hoiustada,“ loetleb Jaago.

Just see on koht, kus Tele2 on otsustanud ettevõtjatele abiks olla. „Pelgalt sideteenuste pakkumise asemel soovime ettevõtjatele hoogu anda selle laiemas tähenduses ehk olla toeks kogu elutsükli jooksul,“ kinnitab Jaago. Ta lisab, et praegust turbulentsest aega arvestades on suur rõhk küberturvalisust pakkuvatel teenustel – turvaaudit, tulemüür ja VPN –, ent samuti leiab Tele2st üldist ettevõtte toimimist soodustavaid teenused nagu IT- ja dokumendihaldus, domeeni, e-posti ja kodulehe majutus ning Microsoft 365 kontoritöö paketid. „Tele2 kliendiks tulles saab nüüd kõiki neid teenuseid kasutada ja uutele klientidele on ka mõistlikud soodustused,“ rõhutab Jaago ning lisab, et peagi loodetakse klientidele pakkuda ka maailma paremikku kuuluva viirusetõrje tarkvara ja lihtsat pilvevarunduse teenust.

Teenused

B2B-teenuste valdkonnajuhi sõnul ümbritsevad kvaliteetse teenuse valimist ning sideoperaatori olemust endiselt mitmed müüdid, mis vajavad ümber lükkamist. Millised on siis  need valearusaamad, mille mõistmine ettevõtjaile kindlasti kasuks tuleb?

Müüt #1: Kvaliteetne teenus tuleb eraldi pakkujatelt

Eesti inimene teab une pealt tsiteerida vanasõna, et kui miski tundub liiga hea, et olla tõsi, siis ilmselt ongi. Aga kas vanasõna kehtib endiselt ka tänapäeval? Kui kõik teenused tulevad ühest kohast, võib tekkida õigustatud küsimus – kas see kõik on ka kvaliteetne või tuleb sellisel juhul teha allahindlust kvaliteedi arvelt?

Jaago kinnitab, et Tele2 on partnerite valikul teinud tõsist taustatööd ning koondanud kokku parima parimast – tõelise crème de la crème kvaliteetsetel lahenduste seast. „Partnerite valimisprotsess on olnud põhjalik. Kuulasime oma klientide soove ja panime seljad kokku oma valdkonna juhtivate ettevõtetega, et saaksime pakkuda oma äriklientidele just neile suurimat kasu tootvaid teenuseid.“

Müüt #2: Väikeettevõtja jääb enamasti tähelepanuta

Eriti väikeettevõtjate jaoks on kõik-ühest-kohast-lahendus väga mugav ning annab aega tegeleda äriliselt oluliste otsustega. Jaago räägib, et siiski on osal väikeettevõtjail kahtlus, et võrreldes suurettevõtjatega on nemad teenusepakkujate jaoks vähem olulised. Seega kardetakse, et nende muresid ei võeta nii tõsiselt, pakkumised on kallimad ja klienditeenindus aeglasem. Kas vastab tõele, et väikeettevõtjal ei tasu kõike olulist ühest kohast võtta, sest jääb suurte keskel enamasti tähelepanuta?

B2B-teenuste valdkonnajuhi sõnul on Tele2 seisukoht siinkohal selge ja kindel: kõik on võrdsed. „Meie pidevalt täienev teenusportfell on loodud nii, et saame olla kasulikud nii alustavale ettevõttele kui ka juba pikalt turul tegutsevale suurettevõttele. Kliendi suurusest sõltumata on kõigi teenuste puhul ühtseteks nimetajateks kvaliteet ja suurepärane klienditeenindus,“ rõhutab Jaago.

Müüt #3: Tele2 on pelgalt sideoperaator

Tele2 eesmärk lihtne: pakkuda ettevõtjaile võimalust võtta kõik teenused mugavalt oma sideteenuse pakkuja käest. Lisateenuste väljatöötamise juures ei ole ära unustatud ka põhiteenust – lisad võivad olla, aga põhi peab olema kvaliteetne, selles on Tele2 veendunud. Muidugi mõista on telekomiettevõttele omaselt tugev fookus endiselt ka parima kvaliteedi ning mõistliku hinnaga sideteenuse pakkumisel.

„Näiteks aitab meie kõnehalduslahendus Piiramatu Äri Mobiilis ettevõtjail oma kliente ladusamalt teenindada ja muuta oma äri efektiivsemaks ning tulusamaks,“ selgitab ta. „Muideks, ettevõtjail võib olla kasulik teada ka seda, et Tele2 pakub järjest rohkemates ärimajades õiglase hinnaga optilist internetiühendust. Tasub Tele2 kodulehele pilk peale heita ja võtta kogu oma äri ajamiseks vajalik lahendus meilt, sest aeg, kus Tele2 oli vaid mobiiloperaator, on läbi saanud.“

Autor
 Tele2
Tele2
Tele2
See artikkel on valmis küpsetatud suure hoole ja armastusega tele2laste või meie koostööpartnerite poolt. Loodame, et said väärt infot!