P Smart

Huawei P Smart vs Xiaomi Mi A1 võrdlus!

Mi A1 ja P Smart on esmapilgul äravahetamiseni sarnased. Mõlemad üpris soodsad, pärit Hiinast, kahe tagumise kaamera ning kena alumiiniumist tagumise küljega. Aga kumb on etem?

Loe edasi

Samsung A3 vs J7

Samsung A3 (2017) vs Samsung J7 (2017) võrdlus

Elus esimest korda sain testida roosat värvi telefoni. See võib tunduda ebaolulisena, kuid see tunne on petlik. Aga kõigest omal ajal.

Loe edasi

Samsung A8

Samsung Galaxy A8 (2018) arvustus

Uus aasta, uus telefon. Samsung lisas enda A-seeria telefonide rivistusse Audit meenutava nimega A8 ning täitsa võimalik, et tegu on parima keskklassitelefoniga, mis hetkel saadaval.

Loe edasi


doro-2404

Plastmassist banaan - Doro 2404

Miks peaks keegi ostma endale 59 € eest vanamoodsa klapiga nuputelefoni kui natukenegi juurde makstes saaks enam-vähem viisaka nutitelefoni (nt Just5 Freedom C100)? Ja kui ikkagi tahta nuputelefoni, on turul ka tunduvalt odavamaid variante kui Doro 2404.

Loe edasi

nokia-5

Kas jõuluvana ostaks? Nokia 5 arvustus

Iga eestlane teab Nokiat. Soome rahvussümbol ja puha. Vanasti oli kõigil Nokia telefon, nüüd aga vähestel, kui välja arvata võimsa comebacki teinud Nokia 3310. Kas Nokia 5 on nii hea telefon, et nutitelefonide turul läbi lüüa ning sattuda isegi jõuluvana kingikotti?

Loe edasi

Ulefone

Kes arvab ära, mis on Ulefone?! Külmrelv, must kast, ma ütlen!

Olen varem siin üllatunud ja imestanud, kuis heaks, tõhusaks ja vastupidavaks on muutunud CAT-i telefonid ning võrrelnud neid mobiilimaailma maasturitega. Nüüd sattus mu kätte midagi palju jõhkramat, efektsemat ja stiilsemat – Ulefone Armor 2.

Loe edasi


xiaomi-mi-mix-2

Kui tellid Hiinast telefoni - Xiaomi Mi Mix 2

Tegin endale varajase jõulukingi ning tellisin Hiinast telefoni, mis oma välimuse poolest sobiks kenasti Gucci või Louis Vuitton’i kotiga kokku, mis sest et kumbagi mul pole. Tegu on ei kellegi muu kui värskelt Eesti turule jõudnud Xiaomi ning tema uue mudeli Mi Mix 2-ga.

Loe edasi

Oura Ring

Abiellu oma kehaga, nutikalt.

Kuu aega tagasi ostsin endale fitness trackeri ehk lihtsakoelise nutivõru. Oli vaja hakata samme lugema. Telefoni notificationeid ma ei taha selle võru pealt näha ning kella jaoks on päris käekell olemas.

Loe edasi

iphone-x-eesti

iPhone IKS, ptüi, kümme!

Apple väidab järjepidevalt, et nad tõid turule „aifõun kümne“. Rahvasuust kostub aga järjepidevalt „aifõun iks“ ning üks on siin selge - rahvasuu ei valeta. Kas iPhone X on oma kõrget hinda väärt?

Loe edasi


doro-8040

Seeniorite nutirevolutsioon ehk Doro 8040!

Pange oma vanaemad ja vanaisad valmis, sest neid ootab ees nutirevolutsioon ja sosistage ka jõuluvanale, et enam ei pea pead murdma, sest sobiv jõulukink on leitud.

Loe edasi

Xiaomi Mi A1

Xiaomi Mi A1 näitab odavtelefonide uut taset

Teate, mis on selle Xiaomi telefoni juures parim asi? Selle puhul on väga raske aru saada, et tegu on Xiaomi telefoniga. Jah, kuskil tagaküljel on väikselt kirjutatud Mi ja veel väiksemalt Xiaomi.

Loe edasi

just5-freedom-c100

Naaber on parem - lätlased tõid Eestisse taas uue mobiiltelefoni

Lõunanaabrid lätlased jätkavad paljukannatanud eestlaste hinge närimist. No kuidas nemad saavad, aga meie mitte! Varsti juba kümme aastat on nad meid õrritanud oma järjest värvilisemaks muutuvate mobiilidega ja lõppu ei paista kusagilt – ja nüüd said nad taas hakkama.

Loe edasi


Cat S41

Cat S41 – rokkiv linnamaastur igaühe taskusse

Sellel seadmel on tugevusi nii palju, et ei teagi, kust esimese hooga pihta hakata. Need tugevused omakorda on nii erinevat laadi, et seadme sihtrühm on võib olla ehk laiem, kui ühelgi teisel mobiilil maailmas.

Loe edasi

Google Pixel 2 ja XL

Pragmaatilisuse triumf - Google Pixel 2

Vähem kui kuu aega tagasi oli maailm tunnistajaks suurejoonelisele Apple’i üritusele, kus kõik oli “amazing”, “incredible”, awesome” ja "really that simple". Eile sai maha enda sügise tippüritusega ka Google. Paljudele üpriski ootamatult ning tähelepandamatult.

Loe edasi

Sony Xperia XZ1 Compact

Vaga vesi, edev põhi - Sony Xperia XZ1 ja XZ1 Compact

Kuidas peaks üks sinisilmne eestlane orienteeruma Sony mudelivalikus, kui seal valitseb taoline tähtede ja numbrite pudru ja kapsad? Uueks komboks on igatahes välja mõeldud XZ1 ja on aeg selle perekonna kaks liiget proovile panna.

Loe edasi


iPhone 8 ja X

Kõik oluline Apple'i uutest telefonidest - iPhone 8, 8 Plus ning iPhone X

Hiljuti avalikustas Apple enda kauaoodatud uued mudelid - iPhone 8, iPhone 8 Plus ning iPhone X. Milliseid uuendusi nad endaga kaasa toovad ning millal neid Eestisse oodata võiks?

Loe edasi

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8 ongi maailma kõige parem mobiiltelefon

Samsung Galaxy Note 8 on väga lihtne telefon, mida arvustada: see on seni maailmas toodetutest vaieldamatult pika puuga parim ja juba mõnepäevase kasutamise järel ka sõltuvust tekitav mobiiltelefon.

Loe edasi

xiaomi-redmi-4a

Hiina säästukangelane – Xiaomi Redmi 4A

Hiina invasioon on täistuuridel käimas. Järk järgult on tee Eesti turule leidnud OnePlus, Huawei, Meizu, Xiaomi ja mitmed teised Aasia tootjad. Kas 129€ eest saab asjaliku Hiina nutitelefoni või mitte?

Loe edasi


estar-a28

Toidukorvi vääriline telefon – eStar A28

Mida mõelda, kui näed poes telefoni, mis maksab pelgalt 29 eurot? Mõne mehe toidukorv maksab ka rohkem kui see tehnoloogiline superrelv, mis võimaldab meil kontakteeruda inimestega teisel pool maakera. Kas tegu on väärt asjaga?

Loe edasi

oneplus5

Lõpuks kohtusime, kauaoodatud OnePlus5!

Jutud Sinust ja Su ümber käisid ammu enne Su saabumist. Nüüd, pärast aastatepikkust ootamist, saime lõpuks kokku, Sa uhke külaline kaugelt Hiinamaalt. OnePlus 5 on Eestis kohal – seni suurim ja parim selle tootja telefonidest.

Loe edasi

XZ

Maailma kõige kallim taskupeegel - Sony Xperia XZ Premium

Xperia XZ Premium on Sony selle aasta staarründaja, mis üritab konkureerida teiste praeguste tipptegijatega nagu Samsung Galaxy S8, Huawei P10 Plus, iPhone 7 Plus jt. Tuleb ta sellega toime?

Loe edasi


blackberry-keyone

Nostalgiahõnguline nutikus – tere tulemast BlackBerry KeyOne!

BlackBerry on mobiilitootja, kelle seadmed on mitmeski suurriigis edukalt müügil, kuid Eesti tavalettidel pole seda enne nähtud. Peagi võib olukord aga muutuda.

Loe edasi

huawei-p10-lite

Poriste põlvedega väikevend - Huawei P10 Lite

Kui P10 Lite kooli jõudis, oli P10 kõik klassi ilusad tüdrukud juba enda juurde kutsunud ning ära võrgutanud. Väiksemale vennale jäid näpud.

Loe edasi

Samsung S8

Lahutamatum kaaslane kui naine – Samsung S8

Mis siin salata, kui maailmas oleks vaid üks mobiiltelefon ja mul tuleks valida, milline neist, siis oleks selle nimi S8. Kas see valik on põhjendatud või mitte?

Loe edasi


xiaomi-mi-note-2

Hoidke alt: järgmine Hiina mobiilihiid annab Eestile tormihoiatuse

Kui see telefon peaks kunagi Eestis müügile jõudma, siis hoidku Samsungid, Huaweid ja Coolpadid alt. Öelge tere - Xiaomi Mi Note 2.

Loe edasi

geariconx

Gear Icon X – 100% juhtmevaba ja 75% probleemivaba

Ilmselt on paljud meist kuulnud Apple AirPodidest. Nende kõrval on aga enda juhtmevabade kõrvaklappidega välja tulnud ka Samsung. Kas need on ka asjalikud?

Loe edasi

A5 2017

Uus Samsung A5 (2017)!

Samsungi A-seeria sai sel aastal korralikult värskendatud. Kas sellest oli ka abi? Vaata videot!

Loe edasi


just5

Lätlased tegid mobiiltelefoni... ja see töötab!

Lõunanaabrid on meile taas ühes valdkonnas pika puuga ära pannud - nimelt on Läti üks viimaseid või siis hoopiski esimesi Euroopa riike üldse, mis saab uhkusega tõdeda, et teeb mobiiltelefone.

Loe edasi

Honor8

Kaks kuud Honor 8-ga

Nädalas vähemalt korra küsitakse mu käest, kas ma olen lõpuks ometi õunausku pööranud (loe: iPhone'i ostnud). Õnn või õnnetus, aga see pole veel tõsi.

Loe edasi

Mate9

Huawei Mate 9 - õigel ajal õigel kohas

Nüüd, kui Samsung Galaxy Note7 telefonid on ajalugu, eriti teisi suuri ja häid Androidiga telefone saada polegi. Siiski üks kandidaat on päris tubli.

Loe edasi


hitihoiatus

Nutitelefonid, mis vallutavad tänavused müügiedetabelid

Uuel aastal uute mudelitega - need on kuus oodatuimat nutitelefoni, mis arvatavasti saavad sel aastal hittideks!

Loe edasi

Big Stockholm

Kui suurus pole oluline - Code Wallet

Elus tuleb tihti teha valikuid, siin on järgmine - kas turvalisus või mugavus? Kui rahakoti mahukad kabariidid ning turvasüsteemi iidsus Sind ei häiri, siis on üks turu turvalisemaid rahakotte Code Wallet Sinule.

Loe edasi