Tulikuum!

Artiklid kõiksugu uute vidinate ja telefonide kohta

XZ

Maailma kõige kallim taskupeegel - Sony Xperia XZ Premium

Xperia XZ Premium on Sony selle aasta staarründaja, mis üritab konkureerida teiste praeguste tipptegijatega nagu Samsung Galaxy S8, Huawei P10 Plus, iPhone 7 Plus jt. Tuleb ta sellega toime?

Loe edasi

blackberry-keyone

Nostalgiahõnguline nutikus – tere tulemast BlackBerry KeyOne!

BlackBerry on mobiilitootja, kelle seadmed on mitmeski suurriigis edukalt müügil, kuid Eesti tavalettidel pole seda enne nähtud. Peagi võib olukord aga muutuda.

Loe edasi

huawei-p10-lite

Poriste põlvedega väikevend - Huawei P10 Lite

Kui P10 Lite kooli jõudis, oli P10 kõik klassi ilusad tüdrukud juba enda juurde kutsunud ning ära võrgutanud. Väiksemale vennale jäid näpud.

Loe edasi


Samsung S8

Lahutamatum kaaslane kui naine – Samsung S8

Mis siin salata, kui maailmas oleks vaid üks mobiiltelefon ja mul tuleks valida, milline neist, siis oleks selle nimi S8. Kas see valik on põhjendatud või mitte?

Loe edasi

xiaomi-mi-note-2

Hoidke alt: järgmine Hiina mobiilihiid annab Eestile tormihoiatuse

Kui see telefon peaks kunagi Eestis müügile jõudma, siis hoidku Samsungid, Huaweid ja Coolpadid alt. Öelge tere - Xiaomi Mi Note 2.

Loe edasi

geariconx

Gear Icon X – 100% juhtmevaba ja 75% probleemivaba

Ilmselt on paljud meist kuulnud Apple AirPodidest. Nende kõrval on aga enda juhtmevabade kõrvaklappidega välja tulnud ka Samsung. Kas need on ka asjalikud?

Loe edasi


A5 2017

Uus Samsung A5 (2017)!

Samsungi A-seeria sai sel aastal korralikult värskendatud. Kas sellest oli ka abi? Vaata videot!

Loe edasi

just5

Lätlased tegid mobiiltelefoni... ja see töötab!

Lõunanaabrid on meile taas ühes valdkonnas pika puuga ära pannud - nimelt on Läti üks viimaseid või siis hoopiski esimesi Euroopa riike üldse, mis saab uhkusega tõdeda, et teeb mobiiltelefone.

Loe edasi

Honor8

Kaks kuud Honor 8-ga

Nädalas vähemalt korra küsitakse mu käest, kas ma olen lõpuks ometi õunausku pööranud (loe: iPhone'i ostnud). Õnn või õnnetus, aga see pole veel tõsi.

Loe edasi


Mate9

Huawei Mate 9 - õigel ajal õigel kohas

Nüüd, kui Samsung Galaxy Note7 telefonid on ajalugu, eriti teisi suuri ja häid Androidiga telefone saada polegi. Siiski üks kandidaat on päris tubli.

Loe edasi

hitihoiatus

Nutitelefonid, mis vallutavad tänavused müügiedetabelid

Uuel aastal uute mudelitega - need on kuus oodatuimat nutitelefoni, mis arvatavasti saavad sel aastal hittideks!

Loe edasi

Big Stockholm

Kui suurus pole oluline - Code Wallet

Elus tuleb tihti teha valikuid, siin on järgmine - kas turvalisus või mugavus? Kui rahakoti mahukad kabariidid ning turvasüsteemi iidsus Sind ei häiri, siis on üks turu turvalisemaid rahakotte Code Wallet Sinule.

Loe edasi


cat s60

Telefon nagu traktor - Cat S60

Cat S60 on telefon, mida on lihtne vihata. Temas on koos kõik see, mida üks endast natukenegi lugupidav telefonifänn taluda ei suuda. Mina olen endast liigagi tõsiselt lugupidav telefonifänn. Ja ometi sai minust lühikese ajaga kirglik Cat S60-ne armastaja.

Loe edasi

sony xz

Ära uduta! (ehk Sony XZ arvustus)

Telefoniäri on korralikus tupikus. Põhimõtteliselt on nutitelefoni areng jõudnud oma loomulikku lõppu ja selleks, et inimestele uusi mudeleid müüa, tuleb telefonitootjatel välja mõelda uuendusi, mida tegelikult kellelegi vaja pole.

Loe edasi