Note10 Lite vs S10 Lite

 

Leia 7 erinevust: Samsung Note10 Lite vs S10 Lite

Aasta alguses tõi Samsung turule kaks Lite versiooni enda 2019. aasta parimatest telefonidest: Note10 ja S10. Küsimus: miks need telefonid eksisteerivad ja mis on nende vahe? Kaugelt vaadates on pea kõik ju sama. Isegi hind erineb vaid ühe pubiarve võrra (loe: 30 eurot).

 

Räägi nagu seinaga? Aga sa ju räägidki!

Twitter teatas, et hakkab voice tweet’e ehk helisäutse lubama. „Mõnikord jääb 280 tähemärgist väheks,” kuulutas tehnohiid pressiteates.
twitter
Huawei äpid

Kuidas saada äppe Huawei P40 telefoni?

Huawei P40 seeria telefonide puhul pead arvestama, et nendest ei leia Sa enam vana head tuttavat Google Play rakenduste poodi. Seetõttu tuleb lemmikäppide hankimiseks kasutada teisi viise. Parimad lahendused selleks on Huawei AppGallery või äpid nimega Phone Clone või MoreApps.
ilm

Parimad ilmaäpid, mida Eestis kasutada

Ilm on teema, mis eestlasi alati huvitab, sest see on heitlik, ettearvamatu ning kes ei teaks mõnd head anekdooti teemal: eelmisel aastal oli jõulude ja jaanipäeva ilmaerinevus 2 kraadi – jõulude ajal oli soojem.
S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra kaamera arvustus

S20 Ultra 5G numbrid ja tehnilised parameetrid ajavad kiljuma, paraku panustavad telefonitootjad eelkõige kauba promomisele, mitte tehnilise täiuse saavutamisele. Et fotograafina leiba teenivale inimesele kaamerast selgelt väheks jäi, ei tähenda, et see üldse kellelegi ei kõlbaks.