iPhone 11 Pro

 

Kõik, mis pead teadma iPhone 11, iPhone 11 Pro ja 11 Pro Maxist

Eile õhtul toimus iga-aastane Apple’i suursündmus, mille raames – nagu igal sügisel kombeks – nägime ka uusi iPhone mudeleid. Siin on kõik, mida uue iPhone 11, iPhone 11 Pro ja iPhone 11 Pro Maxi kohta teadma peaksid.

 

Ei tahaks küll ülistada, aga … Xiaomi Mi 9T

Läbinisti ülistavad tootearvustused ajavad mul südame pahaks. Need tunduvad võltsid, roosa mannaga üle valatud, mõttetud kirjutised, mis võiksid sama hästi ka sündimata jääda. Nõuab suurt pingutust, et mitte Xiaomi Mi 9T arvustusega sama pange kolistada, sest oi, kuidas mulle see telefon meeldib…
Mi 9T
pilveteenus

Milline pilveteenus on Sinu jaoks parim?

Põhjuseid, miks oma faile ja mälestusi pilve varundada, on rohkem kui Kass Arturi koogis kaloreid. Tähtsam küsimus on aga, milline pilveteenus võiks just Sulle see kõige parem olla.
roaming

Kuidas reisides suuri mobiilikulusid vältida?

Tänu kaks aastat tagasi jõustunud rändlusteenuste regulatsioonile saab Euroopa Liidus reisides helistada ja sõnumeid saata samadel tingimustel kui Eestis viibides. Väljaspool ja kaugemale reisides võib aga hooletu netikasutus osutuda hoopis kallimaks.
A70 vs A50

Samsung Galaxy A70 vs A50 võrdlus

Viimased aastad on ühe asja selgeks teinud: Samsungi kallimaid telefone võib rahuliku südamega osta, aga nende madalama otsa mudelitest tasub pigem mööda vaadata. Kas Galaxy A70 ja A50 suudavad seda muuta?