P40 Pro

 

Mida Sa pead teadma Huawei P40 seeriast?

Sügisel küpsevad õunad (uued iPhone’d) ja Hiina ning Korea kraami saab alati näha kevadel. See on peaaegu, et juba loodusseadus. Nüüd on meie ees kolm uut Huawei P40 telefoni. Mida me nende kohta teadma peaksime?

 

Kuidas normaalselt helistada?

Tänapäeval kasutame telefone pea kõigeks muuks kui helistamiseks. Mõne jaoks tunduvad telefonikõned eilased ja teised isegi kardavad neid. Et korraliku telefonivestluse kunst kaduma ei läheks, on meil Mihkliga Sulle mõned näpunäited!
Helistamine
nett

Kui palju mul netti alles on?

Oled end mõnikord avastanud olukorrast, kus ükski veebirakendus ennast Sinu nutiseadmes ära ei lae? Kas tõesti sai nett juba otsa?! Ometi peaks mul olema hunnikutes gigabaite, mida iganes need imeloomad endast ka ei kujutaks.
Huawei ruuter

Kuhu panna kodus ruuter, et saada parim WiFi ühendus?

WiFi-ühenduse ootamatu katkemine on ärritav, selles pole küsimustki. See võib mõnikord olla tingitud koduse ruuteri valest paigutusest, mis lisaks katkemisele võib ka pikendada veebilehtede laadimisaega.
A71 vs A51

Keskklassi lahing: Samsung Galaxy A71 vs A51

Müüginumbrid ei valeta. Samsungi A-seeria on läbi aastate eestlaste seas populaarne valik olnud. 2020. aasta algus tõi endaga kaks uut A telefoni: A71 ja A51. Kas nad on endiselt väärt valikud ja kumba eelistama peaks?