Tele2 blogi kuumad lood

xiaomi-mi-mix-2

 

Kui tellid Hiinast telefoni -
Xiaomi Mi Mix 2

Tegin endale varajase jõulukingi ning tellisin Hiinast telefoni, mis oma välimuse poolest sobiks kenasti Gucci või Louis Vuitton’i kotiga kokku, mis sest et kumbagi mul pole. Tegu on ei kellegi muu kui värskelt Eesti turule jõudnud Xiaomi ning tema uue mudeli Mi Mix 2-ga.

 

Järgmine rasvunud jänki –
Twitter 280

Nüüd on see siis käes. Ma võin Twitterisse kaks korda pikemaid postitusi kirjutada. Ei mingit 140 tähemärgi piirangut, lõpuks ometi saan ma end inimesi moodi ehk tervelt 280 ühiku abil väljendada. Tehnoloogiline areng missugune! Ainult et…
twitter-280
Ulefone

Kes arvab ära, mis on Ulefone?! Külmrelv, must kast, ma ütlen!

Olen varem siin üllatunud ja imestanud, kuis heaks, tõhusaks ja vastupidavaks on muutunud CAT-i telefonid. Nüüd sattus mu kätte midagi palju jõhkramat, efektsemat ja stiilsemat – Ulefone Armor 2.
jõulukingid 2017

Mis jõuluvana kingikotis on?

Tänavuste jõulude tehnikakingitused varieeruvad alates alati vajalikest akupankadest kuni nutivõruni, mis võib su lapse elu päästa.
iPhone X

iPhone IKS, ptüi, kümme!

Lahendame esmalt ühe asja ära. Apple väidab järjepidevalt, et nad tõid turule „aifõun kümne“. Rahvasuust kostub aga järjepidevalt „aifõun iks“ ning üks on siin selge - rahvasuu ei valeta. Vaatame siis üle, kas iPhone X on oma kõrget hinda väärt.