iPhoneXR

 

5 põhjust iPhone XR armastamiseks ja vihkamiseks

iPhone XR testi alguses olin tema suhtes väga skeptiline. Värviline kastreeritud Apple’i telefon, mille hind küündib ligi 1000 euroni. Kolmenädalane test selja taga, siin on reaalsus.

 

Mille järgi eestlased endale tegelikult uut nutitelefoni ostavad?

Kuigi iga uus nutitelefoni mudel on eelmisest veidi kiirem ja rohkemate kaameratega, siis tegelikult valivad eestlased omale uue seadme kummalisematel ja ka praktilisematel põhjustel.
XZ1
2019 parimad telefonid

Hitihoiatus! Need on 2019. aasta oodatuimad telefonid

2018. aasta nutitelefonide seas ruulisid kulmud, võimalikult suur hulk kaameraid, juhtmevaba laadimine ja tehisintellekt. Pigem sai rääkida evolutsioonist ja mitte revolutsioonist. Kas sel aastal on revolutsiooni oodata ja mis telefonid need aasta kõikse tähtsamad on?
google

Kui riigid kokku kukuvad

Tuttav käis hiljuti kõrgetasemelisel küberturva ümarlaual. Inimesed istusid ringis ja ringe oli kaks: ühes paiknesid riikide, teises suurte tehnoloogiafirmade esindajad. Riigid istusid sisemises ehk olulisemas ning Google ja teised välises ehk nõuandvas ringis.
A9 ja A7

Edevusralli? Samsung Galaxy A7 ja A9 ülevaade

Kas nutitelefonide puhul on midagi tähtsamat kui selle kaamera? Sõltub inimesest. Paljude jaoks kindlasti mitte. Ja just seetõttu tõi Samsung telefonide keskturule A7 ja A9, millel vastavalt 3 ja 4 tagakaamerat. Kõlab uhkelt. Kuidas on aga lood tegelikult?