Tele2 blogi kuumad lood

CAT

 

Cat S41 –
rokkiv linnamaastur igaühe taskusse

Sellel seadmel on tugevusi nii palju, et ei teagi, kust esimese hooga pihta hakata. Need tugevused omakorda on nii erinevat laadi, et seadme sihtrühm on võib olla ehk laiem, kui ühelgi teisel mobiilil maailmas.

 

Jõulumees,
sul kaks tonni on?

Kallis jõuluvana! Ma saan aru küll, et sügis pole õigupoolest veel alatagi jõudnud ja sulle kirjutamine on sündmustest ette ruttamine, aga ma nägin eile ühte reklaami ja ma lihtsalt pean sulle kohe praegu kirjutama.
Jõulusoov
Pixel

Pragmaatilisuse triumf - Google Pixel 2

Kui Apple'i üritusel oli kõik “amazing”, “incredible” ja “awesome” , siis nüüd sai tagasihoidliku üritusega maha ka Google, kes muuhulgas avalikustas ka enda uued nutitelefonid Google Pixel 2 ja Pixel 2 XL
Avalik Wifi

Asjad, mida ei tohiks kunagi avalikus WiFi-s teha

Avalikud WiFi-võrgud on saadaval kõikjal. See on muutunud meie elu palju mugavamaks, kuid avaliku võrgu kasutamine on turvarisk meie andmetele nutitelefonis ja sülearvutis.
Sony Xperia XZ1 Compact

Vaga vesi, edev põhi - Sony Xperia XZ1 ja XZ1 Compact

Kuidas peaksin ma orienteeruma Sony mudelivalikus, kui seal valitseb taoline tähtede ja numbrite pudru ja kapsad? Uueks komboks on igatahes välja mõeldud XZ1 ja on aeg selle perekonna kaks liiget proovile panna.