OP9 vs Mi11

 

Hiina tipud: OnePlus 9 versus Xiaomi Mi 11

Kaalud uue tippklassi telefoni ostmist, aga õunad ei maitse ja 1000 € uue Samsungi eest maksta tundub ka kuidagi veidi liiga palju? Viskame pilgu peale kahele tugevale alternatiivile: Xiaomi Mi 11 ja OnePlus 9. Mõlemad maksavad 799 € ja on (peaaegu) parimad, mis Hiina tootjatel hetkel vastu panna on. Kumba eelistada?

 

10 pööraselt lahedat lõpukingi ideed!

Selja taga on üks ütlemata keeruline kooliaasta, selles pole kahtlust. Aga isegi kui lõpukellaga on kellad, siis ei pea seetõttu kingitusi ära jätma. Töövõidud vajavad tähistamist ja tublimad premeerimist. Siin 10 ideed, kuidas seda teha.
koolilõpp
SmartTag vs AirTag

Nutitrackerite duell: Apple AirTag või Samsung SmartTag?

Aasta alguses tuli Samsung välja enda nutika jälgimisseadme SmartTagiga ning aprilli lõpus tegi oma sammu ka Apple, tuues meieni kauaoodatud AirTagi. Kuidas nad töötavad, mis on sarnasused, mis erinevused ja mis alternatiive turul saada?
iseteenindus

Praktilised nipid Tele2 UUE iseteeninduse kasutamiseks

Alates märtsist saad ringi rännata uues Tele2 iseteeninduses. Uhket kompassi ja tüürimehe pabereid selleks aga vaja polegi, sest kõik funktsionaalsused on tehtud Sulle võimalikult lihtsaks. Loe lähemalt, kuidas iseteenindus enda heaks tööle panna?
AirTag

Teeme tutvust: Apple AirTag!

Postiljon käis jälle! Seekord tõi ta Mihklile uhiuue Apple AirTag jälgimisseadme, mille saad näiteks enda võtmete, koti või koera külge panna, et nad kunagi enam kaotsi ei läheks. Vaatame üle, kuidas see asi ikkagi töötab.