Xiaomi Redmi 5 Plus

 

170-eurone tööhobune -
Xiaomi Redmi 5 Plus

Värisevate kätega võtsin 800-eurosest Huawei P20 Pro’st oma SIM-kaardi välja ning paigutasin ta hellalt ca 5x odavamasse Xiaomi säästutelefoni. Nädal on möödas ja ohkan kergendatult. Kas tõesti sattusin ühe parima säästutelefoni otsa, mis praegu saadaval?

 

Kuidas valida lapsele
kooli või lasteaia lõpetamiseks sobiv kink?

Lasteaia ja koolilõpu puhul valitakse järjest enam praktilisi kingitusi ning laste seas on üheks oodatuimaks uus telefon. Tuleb välja, et kõik seadmed lapsele ei sobigi. Siin mõned lihtsad näpunäited, mis aitavad õiget telefoni valida.
Lapse esimene telefon
Telefoni mälu sai täis

Su telefon on alkohoolik

Kuidas on võimalik, et mu telefon iga poole aasta tagant teatab, et kohe saab mälu täis ja kui ma midagi ette ei võta, kaotan kõik videod sellest, kuidas mu lapsed käima õppisid? Mul on suurima võimaliku mäluga telefon, ent ikka saab see ühel hetkel täis! Miks küll?
Dual SIM

5 põhjust, miks Sa vajad Dual SIMi

Dual SIM tähendab, et ühe telefoniga saad kasutada kahte erinevat SIM-kaarti. Miks Sa peaksid tahtma seda teha? Ühest SIM-kaardist peaks ju ometi piisama. Siin 5 põhjust, miks Sa vajad Dual SIMi.
suvila nett

Kuidas suvilasse internet saada?

Õues toimuv hakkab üha enam juba suve meenutama. Pool aastat talvitunud suvilad saavad just nüüd uue hingamise, kui järjest rohkem inimesi linnast maale kolib. Mida aga teha, kui sinna kaabliga internet ei ulatu?