A72 vs A52

 

Uued tšempionid? Samsung Galaxy A72 vs A52 arvustus

Kõlan nagu katkine plaat, aga elu on viimased kaks aastat sama lugu rääkinud: keskklassi Samsungi A-seeria telefonid on eestlaste seas ääretult popid. Nüüd on meie ees uued Galaxy A72 ja A52 vennad ning on aeg välja selgitada, kas tegu on endiselt heade telefonidega ja kumb peale jääb?

 

Mis loom on
iPhone 12 mini?

Paadunud õunafänn Mihkel Raud viskab iPhone 12 minile pilgu peale, ütleb mis ta sellest tegelikult arvab ja kas see telefon võiks talle peale minna või ei.
12mini
restart

Kui sageli peaksid oma telefonile restarti tegema?

Telefon mõjutab, kuidas ja millal me sõprade ja lähedastega suhtleme, tööd teeme, riideid ostame. Kui telefon mängib Sinu elus nii olulist rolli, siis kas Sa hoolitsed tema eest piisavalt ning õigesti?
freebuds 4i

Uus kuum Hiina kraam: Huawei Freebuds 4i arvustus

Kui telefoniturul on Huaweiga pigem nukrad lood, siis lisavarustuse vallas annab Hiina tootja korralikult hagu. Olen varem korduvalt testinud nii Huawei kellasid kui ka klappe ning üldmulje on pigem positiivne olnud. Kuidas on lood uute Freebuds 4i klappidega?
vana telefon

Mis saab Sinu vanast telefonist?

Nad on kõikjal. Sahtli põhjas, vanas kingakarbis, lapse mänguasjariiulis, mõnikord eksivad nad isegi Sinu pükste taskusse. Ma räägin muidugi telefonidest, mis on oma aja ära elanud ja mis oleks aeg taaskasutusse viia.