Razer Phone 2

 

Razer Phone 2 – mängime telliskiviga!

Kolm kuud ootamist sai viimaks läbi – Tele2 võttis müüki eksklusiivse mänguritelefoni Razer Phone 2 ja mina sain viimaks ometi sellele imeloomale käpad külge. Kas turul on kohta täiesti eraldi mängimiseks mõeldud telefonile või pigem tasuks teadatuntud kuldse trio – Samsung, Huawei, Apple – poole vaadata?

 

Minust on saanud neljanaisepidaja

Mõned aastad tagasi teatas üks eesti ajakirjanik avalikult, et Jeesus Kristus on tema pereliige. Irvhambad pistsid seepeale laginal naerma ning ilkumist jätkus terveks nädalaks. Mis sest, et igal inimesel on õigus oma pereliikmeid ise valida ning kui Jeesus Kristus peaks nende hulka kuuluma, siis täpselt nii ongi.
virtuaalabilised
megapiksel

Megapikslist tähtsam: mis tegelikult tagab pildi kõrge kvaliteedi?

See pole ilmselt saladus, et nutitelefoni omanike jaoks on telefoni puhul kõige tähtsamaks funktsiooniks pildistamine. Mis rolli selle juures mängib megapiksel?
OnePlus 6T

OnePlus 6T – Hiina ime üheksas tulemine

Kõigest 5 aastat tagasi ei olnud OnePlusi olemas. Nüüd on ta üks armastatumaid brände mobiilimaailma entusiastide seas ja Indias on OnePlusi turuosa iPhone’st juba suurem. Mida siis võib arvata OnePlusi järjekorras üheksandast telefonist, 6T-st?
roaming

välisriigi piiri ääres helistamine võib kalliks maksma minna

Nii Vene piiri läheduses kui ka mitmes Euroopa riigis reisides on oht, et telefon lülitub ise teise riigi võrku ja see võib olla ootamatult kallis.