A7 ja A9

 

Edevusralli? Samsung Galaxy A7 ja A9 ülevaade

Kas nutitelefonide puhul on midagi tähtsamat kui selle kaamera? Sõltub inimesest. Paljude jaoks kindlasti mitte. Ja just seetõttu tõi Samsung telefonide keskturule A7 ja A9, millel vastavalt 3 ja 4 tagakaamerat. Kõlab uhkelt. Kuidas on aga lood tegelikult?

 

Kuidas saada tasuta ligipääs kogu Delfi tasulisele sisule?

Tele2 jõulukingitus omadele on sel aastal eriti vinge: Kogu Delfi tasulise sisu lugemine on omadele kuni jaanuari lõpuni täiesti tasuta! Kuidas see kink kätte saada?
tasuta päevaleht
akupanga-mahutavus

Kui palju akupank sulle valetab?

Nutitelefonid peavad keskmiselt vastu üks kuni kaks tööpäeva. Reeglina esimene variant. Kuna alati pole võimalik seinast lisavurtsu võtta, on korralikul nutisportlasel kotis akupank. Kõik hästi, aga ta valetab Sulle. Miks ja kui palju?
tulevikurobotid

Keegi võtab Su töö kohe ära. Kes?

Otsustasin kord ühes New Yorgi restoranis jootraha andmata jätta ning oleksin selle eest napilt peksa saanud. Ameerikas on tip teatavasti kohustuslik, sa pead vähemalt 15% jootraha jätma, viisakas oleks isegi 20%, kuigi 25% mõjuks veelgi väärikamalt.
XS Max

iPhone XS Max arvustus

Mulle anti testida käesoleva hetke kõige kallim telefon ja ma hakkasin tõrkuma: ma pole just suurim Apple’i fänn. Samas kui tihti ikka 1200-eurost telefoni testida saad, eksju. Seega veetsin viimase kuu iPhone XS Maxi (64GB) seltsis.