p20

 

Uus Hiina pere
Eesti turul - Huawei P20, P20 Pro ja P20 Lite

Kevade saabumine märgib Hiina tehnoloogilise invasiooni jätkumist. Sedapuhku on Huawei välja tulnud uhiuute P-seeria telefonidega P20, P20 Pro ning P20 Lite. Vaatame, mis on nendes telefonides sedavõrd erilist, et Huawei hüppas P8, P9, P10 loetelu pealt järsku P20-ni.

 

WC-pott ja telefon,
kes neid suudaks lahuta!

Kui pilgud suudaksid tappa, oleksin ma surnud. Ma vedeleksin hämaras morgis, eurone münt kummagi silma peal, ning Priit Kuusk teataks „Aktuaalse kaamera” lõpus, et Mihkel Raud on oma maise teekonna lõpetanud. Õnneks suudavad pilgud parimal juhul jahmatada.
telefon-wc
P Smart vs Mi A1

Huawei P Smart vs Xiaomi Mi A1!

Mi A1 ja P Smart on esmapilgul äravahetamiseni sarnased. Mõlemad üpris soodsad, pärit Hiinast, kahe tagumise kaamera ning kena alumiiniumist tagumise küljega. Aga kumb on etem?
kuidas laike saada

Kuidas pildist sotsiaalmeedia laigimagnet teha?

Sõbra pildid koguvad järjepidevalt rohkem laike kui sinu omad? Mis toimub?! Siin mõned nipid, kuidas oma postitustega rohkem feimi ja sulli koguda.
internetiturvalisus

Netiturvalisuse ABC!

Isiklike andmete eest hoolitsemine on tänapäeval olulisem kui kunagi varem. Kuidas saab tavaline inimene lihtsasti enda andmeid kaitsta ning mida üldse on mõistlik enda kohta avaldada?