OnePlus 6T

 

OnePlus 6T – Hiina ime üheksas tulemine

Kõigest 5 aastat tagasi ei olnud OnePlusi olemas. Nüüd on ta üks armastatumaid brände mobiilimaailma entusiastide seas ja Indias on OnePlusi turuosa iPhone’st juba suurem. Mida siis võib arvata OnePlusi järjekorras üheksandast telefonist, 6T-st?

 

Miks me oma telefonile kondoomi ostame?

Mobiiltelefoni puhul kehtib üks reegel: see kukub varem või hiljem maha. Ketta ning spiraaljuhtmega telefonid olid ses mõttes mõnevõrra kasutajasõbralikumad. Need püsisid kenasti oma kohal ja kui sattusidki taburetilt põrandale kukkuma, polnud see maailmalõpp.
telefoniümbris
mälu

Mida teha, kui telefoni mälu saab täis?

Enamik nutitelefoniomanikke on kokku puutunud olukorraga, kui telefon keeldub pildistamast, filmimast või midagi alla laadimast. Tavaliselt on tõrke põhjuseks see, et telefonimälu on täis. Frustreeriv, eks. Mida selle vältimiseks teha?
J4+ vsJ6+

Kopi-pasteet ehk Samsung Galaxy J6+ ja J4+ võrdlus

Vahepeal on tunne, et Samsung üritab nutitelefonide turgu üle ujutada. Ainuüksi 2018. aastal jõudis Eesti turgudele 10 uut Samsungi telefoni. Aasta lõpus tuli ka uus J-seeria. Kuidas J6+ ja J4+ tunduvad ning kas nad väärivad kohta taeva all?
2019 parimad telefonid

Need on 2019. aasta oodatuimad telefonid

2018. aasta nutitelefonide seas ruulisid kulmud, võimalikult suur hulk kaameraid, juhtmevaba laadimine ja tehisintellekt. Pigem sai rääkida evolutsioonist ja mitte revolutsioonist. Kas sel aastal on revolutsiooni oodata ja mis telefonid need aasta kõikse tähtsamad on?