Note 5

 

Hiinlaste hügieenietalon –
Xiaomi Redmi Note 5

Deja vu! Vähem kui kolm kuud tagasi vahetasin kalli tipptelefoni ligi viis korda soodsama Xiaomi telefoni vastu ning imestasin, kuivõrd valutu see üleminek oli. Xiaomi Redmi Note 5-ga ajalugu kordub.

 

Milline telefon
sobib koolilapsele?

Kas suudaksid poeletilt välja valida telefoni, mis elaks üle kivipõrandale kukkumised, sopaloikudes suplemised, liivakastides möllamised ja pühapäevased vannitamised? Laste puhul on need telefoni ühed olulisemad kriteeriumid.
koolilapse telefon
apple

Apple tungis minu koju. Jälle!

Kui Apple’i nutikõlar HomePod veebruaris müügile tuli, käisin seda Apple Store’is näppimas. Testisin, sõitsin koju ja kirjutasin HomePodist hävitava arvustuse. Nüüd ostsin ta ära.
Samsung Note9

Samsung Galaxy Note 9 ülevaade!

Saagem tuttavaks – Samsung Galaxy Note 9! Võtsime uue Samsungi äriklassi lipulaeva karbist välja ja tegime kiire ülevaate, millega tegu on ning kas midagi reaalselt uut ka on või ei. Vaata videot!
petukoned

Petukõned mitme maa ja mere tagant

Juuli lõpus uputas Eestit suur petukõnede laine Okeaania piirkonnast. Sedavõrd intensiivset kõnede hulka kaugest piirkonnas pole siinmail juba ammu nähtud. Mis toimus? Miks toimus? Kuidas sarnases olukorras reageerida?