S20 ja Z Flip

 

Kõik, mis pead teadma Samsung Z Flipist ja S20 seeriast

Ma ei olnud selleks valmis. Kuhu jäi ootusärevuse tekitamine, kuhu jäi õrritamine, kuhu jäi “one more thing”? Aasta tähtsaim Samsungi üritus avaldas kohe esimese (!) asjana uhiuue volditava telefoni, nimega Galaxy Z Flip ning alles seejärel võeti ette uus S20 seeria. Mida nendest teadma peaksid?

 

Kas nutikõlaritest on Eestis kasu?

Targad koduabilised ehk nutikõlarid on ju igavesti toredad asjad... kui nad töötavad. Ameerikas pole sellega nagu muret, aga Eestis on asjalood keerulisemad.
nutikõlarid
Freebuds3

Hüvasti, kõrvaklapiauk? Ehk Huawei Freebuds 3 arvustus

Juhtmetega kõrvaklapid on ühel hetkel paratamatult mineviku muusika. Kui tulevik on juhtmevabade kõrvaklappide päralt, siis kas seal on kohta Huawei Freebuds 3 klappidele?
cat-s52

Panime Cat® S52 vastupidavuse proovile!

Tead ju küll neid CATi telefone, mis lubavad, et peavad ka maailma lõpule vastu. Võtsime nendest kõige uuema mudeli ja vaatasime, mis juhtub, kui seda igapäevastes olukordades proovile panna. S52 sai raputatud, uputatud, kukutatud ja külmutatud. Kas ta jäi ka ellu?
2020 iPhone

2020. aasta enim oodatud telefonid

Kui 2019. aasta tõi meile volditavad telefonid, “kulmude” raseerimise, üha suuremad akud ja ekraanisisesed sõrmejäljelugejad, siis alanud kümnendi esimene aasta vaevalt, et sellele alla soovib jääda. Mis telefone 2020. aastal enim oodata tasub?