elutelefoniga

 

Ära vahi elu läbi telefonikaamera!

Küll tavaline elu koos kontserdite ja muu vahvaga varsti tagasi tuleb. Ja kui ta tuleb, palun naudi ning väärtusta seda hetke enda silmadega, mitte läbi telefoni kaameraobjektiivi.

 

Uus kuum Hiina kraam: Huawei Freebuds 4i arvustus

Kui telefoniturul on Huaweiga pigem nukrad lood, siis lisavarustuse vallas annab Hiina tootja korralikult hagu. Olen varem korduvalt testinud nii Huawei kellasid kui ka klappe ning üldmulje on pigem positiivne olnud. Kuidas on lood uute Freebuds 4i klappidega?
freebuds 4i
restart

Kui sageli peaksid oma telefonile restarti tegema?

Telefon mõjutab, kuidas ja millal me sõprade ja lähedastega suhtleme, tööd teeme, riideid ostame. Kui telefon mängib Sinu elus nii olulist rolli, siis kas Sa hoolitsed tema eest piisavalt ning õigesti?
volditav

5 asja, mida volditava telefoniga kindlasti teha

Paar kuud koos Samsung Galaxy Z Fold 2 volditava telefoniga selja taga. Tuleb välja, et on mõned vahvad trikid, mida taolise telefoniga proovida teha.
vana telefon

Mis saab Sinu vanast telefonist?

Nad on kõikjal. Sahtli põhjas, vanas kingakarbis, lapse mänguasjariiulis, mõnikord eksivad nad isegi Sinu pükste taskusse. Ma räägin muidugi telefonidest, mis on oma aja ära elanud ja mis oleks aeg taaskasutusse viia.