Cat S52 video

 

Panime Cat® S52 vastupidavuse proovile!

Tead ju küll neid CATi telefone, mis lubavad, et peavad ka maailma lõpule vastu. Võtsime nendest kõige uuema mudeli ja vaatasime, mis juhtub, kui seda igapäevastes olukordades proovile panna. S52 sai raputatud, uputatud, kukutatud ja külmutatud. Kas ta jäi ka ellu?

 

2020. aasta enim oodatud telefonid

Kui 2019. aasta tõi meile volditavad telefonid, “kulmude” raseerimise, üha suuremad akud ja ekraanisisesed sõrmejäljelugejad, siis alanud kümnendi esimene aasta vaevalt, et sellele alla soovib jääda. Mis telefone 2020. aastal enim oodata tasub?
2020 iPhone
katkine telefon

Kõik, mis pead teadma telefoni garantii ja kindlustuse kohta

Pea kõik seadmete tootjad ja edasimüüjad pakuvad oma kaupadele garantiid. Lisaks pakutakse tihti ka seadmekindlustust. Mis Sa nende kohta teadma pead?
esimese telefoni abc

Lapse esimese telefoni kasutamise ABC

Bussis helises telefon. Enamuse sealviibijate jaoks oli see arusaamatu lärm. Väike, äsja kooliteed alustanud, ranitsaga poiss haaras taskust telefoni ja hüüdis järgmisel hetkel valjult üle bussi „Noh, mis tahad, ah?“
iPhone11

Üks kuu iPhone 11 seltsis

Sama kindlalt kui Eesti jalgpallikoondis kaotab Hollandile ja Saksamaale, jõuab igal sügisel minu taskusse uus iPhone. Küll mitte päriseks, aga uurimiseks ja puurimiseks ikka. Kuidas oli üks kuu iPhone 11-ga elada?