52151B6F-E1ED-4DCC-ADC0-86546BB76911 Created with sketchtool. 7F3D9EE3-ADF7-45C1-AB94-78A518DAACB5 Created with sketchtool.
83EB849E-4718-4C86-BE47-BE20EA3E028F Created with sketchtool.

UUDISED

Ole kursis sellega, mis Tele2s toimub. Loe kõige värskemaid uudiseid!

Esimesena Eestis: Tele2 toob turule regioonipõhised piiramatud kõnepaketid
08.04.2021

Tele2 hakkab tänasest pakkuma kuut uut erakliendi ning viit uut ärikliendi kõnepaketti, mille keskmes on piiramatu võimalus suhelda ning regioonipõhised paketid Baltikumi, Põhjamaade  ning Euroopa suunal. Esimesena Eestis toob Tele2 turule paketid ka Venemaa suunale. 

Tele2 turundusdirektori Ines Estrini sõnul on Tele2 kaheks peamiseks väärtuseks piiramatus ning vabadus, millest lähtuvalt on kujundatud ka uute pakettide sisu. „Oleme inimestena pidanud oma harjumusi viimase aastaga  oluliselt ümber kujundama – paljud meist on selle aja jooksul kuulnud oma lähedaste häält vaid telefonis või üle interneti,“ selgitas Estrin. „See tendents joonistub selgelt välja ka  kasutajaanalüütikas – seepärast tahame pakkuda turu parimaid mõistliku hinna ning kvaliteedi suhtega piiramatuid lahendusi. Lisaks näeme oma kasutusanalüütikast, et inimesed kasutavad aina enam internetti – ning seda just mobiilsetest seadmetest. Viimase paari aasta põhjal kasutab keskmine tarbija internetti poole rohkem, seejuures on tarbimine kasvanud ka välismaal. Inimesed hindavad piiramatu paketiga kaasnevat vabadust.“

Kuna füüsilist kohtumist välismaal elavate sõprade ning sugulastega on jäänud palju vähemaks, saab uute pakettidega hoida piiramatut ühendust ka lähiriikidega.  Näiteks on uudse ning turul ainulaadse võimalusena nüüd Tele2 valikus Venemaa-suunalised piiramatud paketid nii era- kui ärikliendile. „Pea 80% kõikidest rahvusvahelistest kõnedest Tele2 võrgus tehakse Venemaa suunal ning iga kümnes vene keelt kõnelev kasutaja helistab sel suunal,“ avab Estrin. „Seni on Venemaal kõrgete rändlustariifide tõttu netimahu kasutus madal olnud. Uued paketid „Piiramatu Põhja-Euroopas + Venemaa“ ja „Piiramatu Äri Põhja-Euroopas + Venemaa“ lõime just selleks, et meie kliendid saaksid ka Venemaal viibides muretult suhelda. „Klientide vajadustest lähtuvalt on uues valikus veel mitu unikaalset regioonipõhist paketti – nii Baltikumi, Põhjamaade kui Euroopa-suunaga, andes võimaluse kasutada nendes piirkondades nii piiramatult kõneminuteid kui internetimahtu.“

Tele2 turundusdirektor rõhutab, et Tele2 peab oluliseks pakkuda piiramatute pakettide puhul oma klientidele jätkuvalt turu soodsaimat hinda. Konkurentidega võrreldes on Tele2 pakettide hinnatase püsivalt soodsaim – näiteks selgub nii era- kui ärikliendi pakettide võrdlusest Baltikumi lõikes, et kui Tele2 pakub paketti 25 euro eest kuus, siis konkurendid 29 ja 35 euro eest. Estrin rõhutab, et kõik uued paketid sisaldavad piiramatut andmesidekiirust, kõneminuteid ning tekstisõnumite arvu, ent erinevad just andmeside mahu poolest. „Tele2 pakettide keskmes on lihtsus ja arusaadavus - paketi kuutasudesse ei ole peidetud lisateenuseid ega hooldustasusid, mida klient reaalselt ei vaja või ei kasuta,“ kinnitab ta.

Ettevõte rõhutab, et endiselt jäävad kehtima ka kõik vanad paketid, ent uusi lepinguid vanade tingimustega enam ei vormistata. Kõik kliendid saavad soovi korral uutele pakettidele tasuta üle minna – selleks tasub iseteeninduses või esinduses oma pakett üle vaadata ja leida enda vajadustest ning harjumustest lähtuvalt sobivaim lahendus.

Tele2 erakliendi valikusse lisanduvad uued kõnepaketid “Piiramatu Baltikumis”, “Piiramatu Põhjamaades”, „Piiramatu Põhjamaades + Venemaa“, “Piiramatu Euroopas”, “Vabadus 15”, “Vabadus 3 + Venemaa”, “Vabadus 3”. Ärikliendipakettide valikusse tulevad juurde “Piiramatu Äri Baltikumis”, “Piiramatu Äri Põhja-Euroopas”, „Piiramatu Äri Põhja-Euroopas + Venemaa“, “Piiramatu Äri Euroopas”, “Piiramatu Äri 15”, “Piiramatu Äri 3”.