Tele2 hakkab tänasest pakkuma kuut uut erakliendi ning viit uut ärikliendi kõnepaketti, mille keskmes on piiramatu võimalus suhelda ning regioonipõhised paketid Baltikumi, Põhjamaade  ning Euroopa suunal. Esimesena Eestis toob Tele2 turule paketid ka Venemaa suunale.

Valitsuse otsusega kehtivad alates 6. märtsist uued regulatsioonid, mille eesmärk on takistada koroonaviiruse levikut. Tele2 kui sideteenusepakkuja on esmatarbeteenus, millest tulenevalt ei kehti meile kauplustele ja poodidele seatud nädalavahetuse sulgemispiirangud.

Tele2 keskendus 2020. aastal üle-eestiliste võrgutööde käigus levi parandamisele ning internetikiiruse tõstmisele. Tänu 4G võrgu laiendamisele mobiilse interneti kiirus hüppeliselt kasvanud 263 paigas üle Eesti, uute mastide ja tugijaamade tõttu on parem levi 61 piirkonna elanikel.

Vaata siit Tele2 esinduste lahtiolekuaegasid.

Operaator on näidanud kuuendat kvartalit järjest stabiilset kasvu – lõpptarbija teenustulu kasvas 2019. aastaga võrreldes 6%, ulatudes 2020. aastal kokku 47,9 miljoni euroni. Eelmise aasta EBITDA ehk ärikasum enne kulumit kasvas 2019. aastaga võrreldes 6%, ulatudes 22,6 miljoni euroni.