Tele2 blogi
Nutimaailma teejuht – nõuanded, seadmete arvustused, võrdlused, nipid ja muud kuumad teemad!
Tele2 blogi
Sa ju ikka tead, kuidas mustkunstnikud trikke teevad? Nad juhivad inimeste tähelepanu mujale ning lõpuks ei saa keegi aru, kuidas „ime” sünnib. Publik vaatab fakiiri vasakut jalga, tema nikerdab samal ajal aga parema käega, ning tulemus on uskumatu.
Müügimeestega on täpselt sama lugu.
Nad juhivad su tähelepanu eemale kõige olulisemalt – ehk sellelt, et sul pole nende müüdavat kraami tegelikult vajagi. Ning panevad kliendi krediitkaardi järele haarama, ilma et ta päriselt arugi saaks, kui neetult ebavajalik see asi on! Ma tellisin üheksakümnendatel teleturust aparaadi, millega sai – vähemasti müügimeeste kinnitusel – diivanil lösutades kaalust alla võtta. Mis sest, et ma polnud toona ülekaaluski!
Mõnikord võib aga vastupidi olla: sa vajad päriselt mõnda asja, mille olemasolust tuhkagi ei tea. Lähed näiteks telefoni hankima – ja kellel siis telefoni vaja pole! –, kuid saad ostuga kaasa hulga lisasid, mille vajalikkuse peale polnud osanud varem tullagi. Tele2-s nimetatakse taolisi üllatusi lisaväärtusteenusteks ja eriti hästi läheb sul siis, kui satud Tele2 äriklient olema. Mina satun ja oskan neist seetõttu täpsemalt rääkida.
Onesim
Mul on terve hunnik gadget’eid, mis SIM-kaarti vajavad: telefon, tahvelarvuti, nutikell ja nii edasi. Kas poleks tore, kui saaksin üht ja sama numbrit mitmes seadmes kasutada? Aga saangi! Onesim võimaldab kasutajal ühte telefoninumbrit kahe seadme vahel jagada – esialgu küll vaid Android-seadmetes.
Ärikõnede jagamine
Kindlasti oled kuulnud ettevõtte „üldnumbrist”, kust kõned vajaduse korral edasi suunatakse? Võib-olla on su ettevõttel kolm klienditeenindajat, aga kui kõik on samal ajal kundedega hõivatud ja sisse tuleb neljas kõne, siis kes sellele vastab? Mitte keegi? Aga nii võib ju potentsiaalne klient käest libiseda!
Ärikõnede jagamise teenus on mõeldud inimestele ja ettevõtetele, kelle jaoks on oluline, et kõik kõned saaksid kindlasti vastatud. Sa saad ühe üldnumbri (võid ka juba olemasolevat laua- või mobiilinumbrit kasutada), millele saabunud kõned automaatselt ühe või mitme kasutaja vahel jagatakse. Ja ka välja helistades saad valida, kas näitad ettevõtte üldnumbrit või isiklikku mobiilinumbrit – nii saad täpselt valida, milliselt numbrilt kliendile ja milliselt kallimale kõllad.
Bitdefender pahavara- ja viirusetõrje
Bitdefender võiks eesti keelde tõlgituna tähendada „bitikaitsja” ning justnimelt turvamisega see peene nimega lisaväärtus tegelebki! Bitdefender blokeerib viirused, õngitsuskirjad, sotsiaalmeediakontode vargused, cryptolocker pahavara, lunavara, nullpäeva ekspluateerimise, rootkiti ja nuhkvara. Sa polnud pooltest nimetatud ohtudest kuulnudki? No just – kes nüüd mustkunstnik on? Testide kohaselt on Bitdefender kõige tõhusam pahavaravastane lahendus, mis täna maailmas saadaval. Ja mis veel parem: Bitdefender toimib igas seadmes ja võrgus, vahet pole, kus sa parajasti viibid! Põgened näiteks sügiskaamose eest Egiptusesse ja soovid sealse hotelli wifiga ühineda? Pole probleemi: Bitdefender kaitseb sind kõigi kohalike häkkerite eest!
Digikaitse
Topelt ei kärise, eks? Tele2 pakub lisaks Bitdefenderile „lokaalset” kaitset, mis töötab ainult Tele2 võrgus ja tuvastab sinu nutiseadmes mitmesuguseid ohte: nii neid, mis tekivad e-kirjade avamisel, kui ka neid, mis sind veebis surfamisel varitsevad.
Ja loomulikult saad Tele2 „Piiramatu Äri” paketiga nautida tervet hulka „elementaarseid” asju: piiramatu netimaht, piiramatult kõnesid ja sõnumeid, 25 gigabaiti netti Euroopa Liidu riikides, kaks aastat hinnagarantiid (ehk teenuste hind püsib inflatsioonist ja kõigest muust sõltumatult sinu jaoks samana), arve edasilükkamine (kui äriõnn ajutiselt pöörduma peaks), ning loomulikult 5G-ühendus, mis vähemalt minu kogemuse põhjal aina enamates paikades veatult toimib.
Kõlab nagu lahe värk? Muidugi kõlab, sest ongi! Tere tulemast Tele2 äriklientide hulka – oled heas seltskonnas!